Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eviciusz

Oldal: 12345
Dátum: 2008.10.26. 16:18:34
Elnézésedet kérem , csak segíteni próbáltam . Ígérem többé nem teszem
Dátum: 2008.10.26. 15:45:06
Elköszönök Tőletek . Kipihente magát a mágusom , gyötröm tovább .
Legközelebb innen folytatjuk , sziasztok , további kellemes csevegést
Dátum: 2008.10.26. 15:38:15
A helyzet az , hogy kis betűvel volt és der névelő nélkül
Dátum: 2008.10.26. 15:32:22
Ennek is utána néztem . " Wiki " szerint :

Április 1. az év 91. (szökőévekben 92.) napja a Gergely-naptár szerint. Az évből még 274 nap van hátra.

Névnapok: Hugó, Agád, Agapion, Pál, Palmer, Pável, Pósa, Urbán
Dátum: 2008.10.26. 15:28:02
Csak 2 évig kínlódtam a német nyelv elsajátításával ( mind hiába ) , de magam is úgy emlékszem a kino magyarul mozit jelent . Nem harapnám meg az ujjam érte , de talán a 2. vagy 3. nyelvlecke anyaga volt
Dátum: 2008.10.26. 15:23:30
Na igen . A vicc csak az , hogy azt jelöltem be , még is azt írta ki a rendszer , hogy a válasz helytelen .Annyira megdöbbentem , hogy nem is figyeltem meg mi lett volna " szerinte a helyes válasz "
Dátum: 2008.10.26. 15:13:50
A SZERENCSE FIAI,
A TIZENEGYEDIK PARANCSOLAT
A VÖRÖS KIRÁLY
PÁRBAJ
EGY TEGEZ NYÍLVESSZŐ

stb.,
stb.
Dátum: 2008.10.26. 15:06:03
Mert Batthyány Lajos nevét nem úgy írjuk , hogy; Battyányi Lajos . Ilyen egyszerű az élet
Dátum: 2008.10.26. 14:28:54
Lehet , hogy kifogytunk a témákból ? Akkora csend van itt ... Pedig amíg pihentetem a mágusom , jó lett volna csevegni
Dátum: 2008.10.26. 13:52:16
Magam is belefutottam ebbe a kérdésbe , a mozit nem fogadta el .
Dátum: 2008.10.26. 13:44:00
Sose add fel a csüggedésed ! A " metálos " műveltségem nekem is hiányos .
Dátum: 2008.10.26. 13:39:14
Esküszöm nem én tettem fel a kérdést . Ezt találtam Róluk :

A SlipKnoT 9 tagú amerikai metal banda, az iowai Des Moines-ból. Valódi neveik mellett mindegyikük visel egy számot 0-tól 8-ig.

A SlipKnoT az egyik legsikeresebb mai metálbanda, a maguk szélsőséges zenei stílusával és brutális színpadi teljesítményükkel együtt. Albumaik és házi-videó felvételiek az eladási listákon Platinum helyezést értek el az USA-ban, és mindhárom albumukon van szám, amelyik Grammy helyezést ért el Legjobb Heavy Metál és Legjobb Hard Rock kategóriákban.

A banda szintén jól ismert sajátos megjelenéséről: a bandatagok egyforma egyenruhát viselnek (amely legtöbbször vegyvédelmi overallokra hasonlít), melyen nemzetközi vonalkódok (UPC), emblémák, karszalagok is találhatók (ez utóbbiért nácizmussal is vádolták őket, amit a banda elutasít). Ezen kívül mindegyik tag rendelkezik egy egyéni stílusú maszkkal, amely saját bevallásuk szerint belső érzésvilágukat fejezi ki.


Mellesleg életemben nem hallottam Róluk
Dátum: 2008.10.26. 11:06:14
Elhiszem , hogy a neten az a trendi , észveszejtő helyesírási hibákat véteni , de sírva könyörgöm ; SZAKMÁLYA ? elipszilonos j-vel leírni ? Na ne ! Ez már minden jópofaságon és divaton túlhalad ! Emberek ! Őrizzük meg a magyar nyelvet . Van egy-két olyan szó , amit ha meglátok itt úgy leírva , ahogy le van írva ,Isten az atyám a hajam az égnek áll !
Dátum: 2008.10.26. 08:58:58
Ebben a formában , mint ahogy a kérdező feltette a kérdést , kicsit rázósabb volt a nyomozás
Dátum: 2008.10.26. 08:43:46
Szerintem (hamvas küllő-t, Picus canus-t),; akart írni a kérdező Kissé benézte a Szentem

A hamvas küllő vagy szürke küllő (Picus canus) a madarak osztályának harkályalakúak (Piciformes) rendjébe, a harkályfélék (Picidae) családjába tartozó faj. ... Ebben a formában rengeteg infó van "Wikin "
Dátum: 2008.10.26. 07:50:07
Utána néztem , mert szerintem ez is egy olyan " bizonyos réteget " -konkrétan a Berzsenyin tanuló diákokat - érintő kérdés . Sz' tem valóban nem ide való . A weblap címét leírom .Ugyan nem sokáig böngésztem a leírtakat , de azt , hogy hány liter sört kell meginni a e címhez, számomra nem derült ki . Ha valakinek van hozzá türelme , olvasgasson .

http://www.freeweb.hu/birinni/alapsz.htm
Dátum: 2008.10.26. 06:57:11
Újabb szösszenet

Melyik kell a banántortához ezek közül?

Ragasztó
Mp4
Banán
Golyóstoll
Dátum: 2008.10.26. 06:17:05
Idézet: Butch111 - 2008.10.25. 22:05:58
Idézet: Eviciusz - 2008.10.25. 19:03:30
Elnézést az esteleges ostoba kijelentésért. Nem vagyok magasan kvalifikált ember , de úgy érzem ez a kérdés amivel az imént találkoztam , talán nem tartozik az általános műveltség kategóriába. Ha tévedek , ezentúl előfizetője leszek a Horgász Magazin-nak. Nos a kérdés a következő volt :

Ki magyarország 1. számú feederes horgásza?
Döme Gábor
Vajda Szabolcs
Paróczi Tamás
Vajda Zsombor



Kiderült , hogy Döme Gábor . Gondoltam megosztom veletek , hátha akad olyan aki szintén nem tudja


Hát az biztos hogy ő jelentette meg a legtöbb filmet és cikket a témában:D
De aki nem horgászik ilyen szinten, annak érdektelen infó.




Ez olyan mintha azt kérdeztem volna , hogy "ki Magyarország legjobb CMAS búvároktatója ? " Nem hiszem , hogy túl sokan tudnák rá a választ . ( Hacsak, nem fut bele egy könnyűbúvár )
Dátum: 2008.10.26. 06:07:51
Idézet: Necronis - 2008.10.25. 19:07:46
Egyáltalán nem ostoba. Azt sem tudom miről szól a kérdés... Vagy én is ostoba volnék?


Nos a kérdés így hangzott :

Elnézést az esteleges ostoba kijelentésért. Nem vagyok magasan kvalifikált ember , de úgy érzem ez a kérdés amivel az imént találkoztam , talán nem tartozik az általános műveltség kategóriába. Ha tévedek , ezentúl előfizetője leszek a Horgász Magazin-nak. Nos a kérdés a következő volt :

Ki magyarország 1. számú feederes horgásza?

Döme Gábor
Vajda Szabolcs
Paróczi Tamás
Vajda Zsombor


Kiderült , hogy Döme Gábor . Gondoltam megosztom veletek , hátha akad olyan aki szintén nem tudja
Dátum: 2008.10.25. 19:03:30
Elnézést az esteleges ostoba kijelentésért. Nem vagyok magasan kvalifikált ember , de úgy érzem ez a kérdés amivel az imént találkoztam , talán nem tartozik az általános műveltség kategóriába. Ha tévedek , ezentúl előfizetője leszek a Horgász Magazin-nak. Nos a kérdés a következő volt :

Ki magyarország 1. számú feederes horgásza?
Döme Gábor
Vajda Szabolcs
Paróczi Tamás
Vajda Zsombor


Kiderült , hogy Döme Gábor . Gondoltam megosztom veletek , hátha akad olyan aki szintén nem tudja
Oldal: 12345