Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2008.12.21. 10:32:19
Épp be akartam írni, hogy poén, keresd a "P" betűnél, de Maci megelőzött :
Nem is tudom, hová kéne ezt beírnom, de talán ehhez áll a legközelebb, és annyira mókás:D
Levél a világ2-es karakteremnek:

"Hogy lehet hogy te 16-os szintűvagy és 18-cas kardod van? netán feltörted a játokot akkor segíthetnél nekem is!!"

Dátum: 2008.12.20. 22:30:53
Az utóbbi három hétben egy vesztett csatám volt, pedig támadnak négy szinttel magasabbról. Nem az általam elérhető legjobb felszerelést hordom, nincsenek szövetségi épületeink (vagyis 1. szintű gyakorlótér és védőfal, ami erősen "hehe" kategória). Ja igen, a vesztett csatánál én támadtam -20%-kal három szinttel nagyobb, láthatatlanul pihenő karakterre (háborúban), és még így is nagy malaca volt.

Crimson vagyok, anonim szintvisszamaradott.
(Leül)
Dátum: 2008.12.20. 22:19:15
Várj, lehet hogy valamit félreértettem. Most azt akarod mondani, hogy a szintvisszamaradott karaktereknek azért nem jó, mert 3-4 szinttel magasabbról leverik őket?
Dátum: 2008.12.20. 22:01:29
Sir Ny:

"igen, csak a szintvisszamaradással van egy kis baj. minél nagyobb a szint, annál nagyobb távolságra lehet ütni, és majd 4,5,6 szintról följebb fognak téged ütni. és legyőznek."

Ne viccelj, ez a probléma pontosan a szintvisszamaradottaknál nem létezik.
Dátum: 2008.12.20. 20:59:58
Az 1940-es években, amikor maga ott járt, lehet hogy kicsi volt, tata, de jelenleg elég jó vadászterület :-P
Dátum: 2008.12.20. 20:13:51
Dejszen azoknak a karaktereknek a szintjén, akik megüthetnék az én fejősteheneimet, szintén hemzsegnek a fejőstehenek. Ne az én fejősteheneimre pályázzanak, építsenek saját karámot:)

Most megnéztem a mai "tehénkéket", 160-240-eket vertem beléjük (12. szintről beszélünk), mire elájultak - már amelyik elájult. Ne mondja senki, hogy ezeket nem lehet felülről támadni. Árpi elmélete azokra a karakterekre igaz, akik az LE lista legalján állnak, leginkább egy szem buzogánnyal, és folyamatosan támadják őket. Vagyis többnyire a csalók farmkaraktereire. Azokat meg nem felülről is támadhatóvá kell tenni, hanem kiszórni a lószarba. Pardon.
Dátum: 2008.12.20. 20:04:57
Meg mert rubinok vagyunk, meg mert a kreatív affinitásunk feleakkora, meg mert mi még nem jöttünk rá, hogyan lehet alvás és evés nélkül létezni, valamint egy napból 40 órát kisajtolni. De már dolgozunk rajta:D
Dátum: 2008.12.20. 19:33:43
Jerikó, csak saját példámból tudok kiindulni, de SOHA nem támadok magasabb szintű karaktert (kivéve egy esetet: ha többször is jól tejelt, és időközben szintet lépett, de ez elég ritka, és általában észre sem veszem), csak velem azonos szintűt, hogy minél kevesebb TP-t kapjak. Na jó, nagy néha háborúban is, de akkor ugye nem az LE szerzés vezérel...
Lehet, hogy a többi "szintvisszamaradt" karakter felfelé portyázik, de mint az én esetem is bizonyítja, ha nem ezt tennék, akkor is ugyanott tartanának ahol most. A szabályod körülbelül semmit nem oldana meg, hidd el.
Dátum: 2008.12.20. 17:52:23
De biztosan nagy elégtétel nekik, az sokat számít ám:D
Dátum: 2008.12.20. 17:34:53
Szerintem a portyát kéne betiltani úgy ahogy van. A sok piszok, a másikat üti.
Már látom, hogy rossz utat követtem, eddig az összes változtatás engem szivatott:D

De ne elégedetlenkedjetek, inkább nézzétek, ahogy a szemetek előtt zajlik egy webes játék születése. Fél év, és tán kész is lesz. Én vagyok a hülye, hogy fizetek a tesztelésért:)
Francba, lebuktam
Dátum: 2008.12.18. 15:38:12
Megint magam ellen kell hogy beszéljek:)

Azzal együtt jónak tartom ezt a lebonyolítási rendszert, hogy esélyesként kihullottam Maul ellen az utolsó vagy azelőtti körben, már nem is tudom (és ezúton gratulálok neki). A francnak se kell, hogy minden bajnokságot ugyanaz nyerjen. A döntőbe gyenge karakter úgysem juthat el, mindenképpen a legerősebbek közül fog kettő találkozni egymással.
Ki lehetne írni x nyert meccsig is, az lenne ám a nagy izgalom, még viadal sem kellene, lehetne a díjkiosztóval kezdeni:)
Dátum: 2008.12.18. 08:25:46
Szerintem ez az Ezékiel nem az az Ezékiel:)
Dátum: 2008.12.18. 07:58:56
Igen, nekünk is volt 3 aktív háborúnk, csak az új indítását nem engedte.
Vajon ha valami bug folytán működik az új épület, akkor 10%-os eséllyel szedi a plusz PP-t is?
Dátum: 2008.12.17. 22:14:13
Egyet mi is indítottunk reggel, a második viszont már nem megy. Egy idő óta paranoiás vagyok, rögtön arra gondoltam, mit követtünk el már megint, ami miatt újabb pánikszerű (és természetesen igen átgondolt) szabálymódosításra volt szükség:D
Dátum: 2008.12.17. 22:07:20
Konkrétan tökön szúrnám magam, ha véletlen felépítettük volna
Dátum: 2008.12.17. 22:00:33
Ne viccelj, egy árva lóerőt se toltunk abba a szutyokba
Dátum: 2008.12.17. 21:54:54
Hadat akartunk üzenni, erre:

"Egyszerre maximum 1 olyan hadüzenetetek lehet érvényben, amit ti kezdeményeztetek!"

Ez mi a tök? Lemaradtam valamiről? Mert ha igen, akkor kérek szépen egy linket:)
Dátum: 2008.12.16. 19:10:34
Nyugi, csak túlterhelődött és nagyon belassult, mindenki egyszerre portyázik.