Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.01.02. 19:23:27
Hát, én ebben a pillanatban szintet léptem, innen már nincs sok helye a taktikázásnak:)
Tudom, nem ide való, de egyelőre még nincs "Kis színes" vagy "A kutura kiverte a biztosítékot" topic...

Levél egy júzertől, akit kétszer megtámadtam:
"Hallod, szakadj már le rólam, elég nagy pofátlanság amit csinálsz."

Sajnos ez a levél nem üti meg azt a mércét, amit válaszadásra méltónak tartanék, és a benne megfogalmazott udvarias és cizellált kérés megfontolásától is eltántorított a köszönés hiánya, így - mivel az előző alkalmakkor igen jól tejelt a kolléga - újabb látogatást tettem nála, majd a sikeres üzleten felbátorodva még egyet. Ezúttal már 0 lóerővel kellett távoznom, ezért levettem a további tisztelgő látogatásokra kijelölt egyedek listájáról. Azért még jött tőle egy levél, amúgy eső után köpönyegként:

"Leszarlak!

Amíg nem szállsz le rólam, soha nem lesz nálam elköltetlen LE!
Büszke lehetsz magadra! Gratulálok."

A "Leszarlak!", mint köszönés igen érdekes koncepció, amennyiben sikerül gyökeret vernie szép anyanyelvünkben, tán még én is használni fogom.

Az úriembert egyébként Agron Enteelarnak hívják.
Dátum: 2008.12.30. 11:55:14
Ha ilyen hatásfokkal portyázol tovább, akkor egy idő után simán visszaversz bármiféle támadást felülről.

Ne akarj egyszerre mindent:)
Dátum: 2008.12.29. 12:54:18
"mivel az erős a gyengéből él, ha a gyengét támogatják, az erősnek ártanak. ha nem támogatják a gyengét, az erősnek segítenek."

Ezt hívják bullshitnek:)
Dátum: 2008.12.27. 14:35:54
Hát, akkor kitűnő a stratégiád, és zseniálisan fejleszted a karaktered, nem is vitás. Csak azok a fránya háborúk ne lennének...
Dátum: 2008.12.27. 14:31:40
Ez a statisztika semmit nem mutat meg, mivel te nyilvánvalóan lefelé ill. gyengébbeket támadsz, persze hogy hozod a meccseidet. Azt nézd meg, hogy ha magasabb szintűek támadnak téged, akkor hogy alakul az arány.
Ráadásul a háborúban rohadtul nem számít, hogy te személy szerint hány harcot nyersz húszból, ha a társaidat agyba-főbe verik.
A kútba beletett napi 1500 lóerő nem véd meg, míg az ugyanennyibe kerülő 3-4 tulajdonságpont/szakértelempont talán igen.
Dátum: 2008.12.27. 14:17:26
"Na most én naponta 1500+-ot építek 12-es létemre...bőven jó..."

Bőven rossz. Ha ennek az összegnek a háromnegyedét inkább saját fejlesztésedre fordítanád, lenne egy sokkal kisebb, kevésbé csábító célpontot kínáló kutad, és egy jóval erősebb karaktered, amivel mondjuk háborúzni is lehetne. Az ész nélküli építéstől csak gyengébb lesz a szövetséged, nem erősebb.
Dátum: 2008.12.27. 13:42:44
Erre van egyszerű megoldás: Akkora kutat kell építeni, hogy a szövetség meg is tudja védeni.
Dátum: 2008.12.25. 06:48:04
Garfield és az Egerek (!) viszonya pedig :Semmleges".

Sírok.
Dátum: 2008.12.25. 06:45:49
Csak hogy tudjátok, a "Mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás?" kérdésre a helyes válasz a "nemtudom".

Vazze. Külön IQ teszt kéne a kérdésfeltevésekhez.
Dátum: 2008.12.25. 00:12:00
Nem tudom, volt-e már, próbáltam rákeresni de nem találtam semmit.

Hogy hívták régen a Margit-szigetet?

A helyes válasz a kérdésfeltevő szerint: Csepel-sziget.
(miközben a válaszok között szerepelt a Nyulak szigete is)

Bravó. Egyes, leülhetsz.
Dátum: 2008.12.24. 17:12:07
Aurri:

"12.-14. szint felett bajosan éri meg portyázni, mert a vadászat LE/TP átlaga jobb mint a portyáé."

Ezt nem tudom, mikor írtad, de a tömeg azóta már szinteket lépett, úgyhogy szerintem legyen inkább 15-18. Inkább az alsó határ tolódik felfelé.

"Sztem a fordulópont nem is a portyapontok bevezetése volt (bár sztem az is túlzás ennyi korlátozás mellett), hanem a portyáért kapott TP felemelése. Ez egyértelműen affelé vitte el a játékot hogy a minimálisan megengedhető legkisebb szintű karit érje meg ütni."

Ó, a kedvencem, a játék egyik legzseniálisabb, kicsit sem elkapkodott módosítása. Úgy van ahogy írod, a portyázóknak nem éri meg felfelé ütni, ezenkívül sikerült vele elérni, hogy a magamfajta szintvisszamaradt karakterek sokkal tovább tudjanak élősködni ugyanazokon a célpontokon - akik ugyan még mindig gyorsabban fejlődnek nálunk, de most már nem elszáguldanak mellettünk, hanem csak elkúsznak. Nekünk ugyan rossz lett, de nekik még rosszabb. Bár biztosan örömmel veszítenek több ezer lóerőt azzal a tudattal, hogy a támadóik közben a fogukat szívják minden egyes megszerzett TP miatt.
Tipikus példája annak, hogy az erősek szopatásával akarják segíteni a gyengéket. Mert nekik biztosan jobb lesz, ha nekünk rosszabb. Hát nem. Ők ugyanúgy veszítik a lóerőt, ugyanúgy ájultra vannak verve nap mint nap, és rohadtul nem hatja meg őket, hogy közben a támadóik is bosszankodnak a változtatás miatt.
Na boldog karácsonyt mindenkinek:)
Dátum: 2008.12.23. 22:17:37
És? Én tudom veszni hagyni a CSP-t, de ők nem?
Ők olyan stratégiát követnek, ami miatt áldozatot kellene hozniuk bizonyos küldetések teljesítéséhez.
Akárcsak nekem.
Mi a különbség?
Dátum: 2008.12.23. 17:41:01
Muszáj ezzel teleszemetelned az összes topicot?
Dátum: 2008.12.23. 14:45:36
Nincs igazad, hiszen te bármikor megteheted, hogy elmész vadászni, a magas szintű karakterek viszont nem engedhetnek maguk elé másokat, mert izé... na... szóval nem, és kész. Lehetetlen. És ezt a fejlesztők is nagyon jól látják.
Fogalmam sincs a képletről, de ártani biztosan nem ártana:D
A szintösszeg-különbség meg esetünkben piszkosul nem számít.
Csókolom, én azt szeretném megkérdezni, hogy ha háborúban állunk egy szövetséggel, és az 40:1-es állásnál gyorsan felvesz egy 1. szintű tagot, csak hogy kevesebb lóerőt bukjon, akkor ez a lépés ugye ügyes taktika (a szabályosságot nem is vitatom), és csak abban a pillanatban válik disznósággá, hogy az adott szövetség ellen mi is megcselekedjük?
Csak azért kérdem meg előre, nehogy megint miattunk hozzanak szabályváltoztatásokat meg szankciókat:-P

(Mellesleg milyen balek megodás már. Ha ezt teszik, legalább rögtön kapitulálnának, mielőtt mi is meglépjük.)
Nos, ezen a téren sajnos csalódást kellett neki okoznom neki, de remélem kiheveri:)
Válaszoltam szépen, segítőkészen, mert úgy neveltek:D
Ez pedig már biztosan nem ide tartozik, sorry az offért, de a másikhoz kapcsolódik:) Újabb levél, most kaptam máshonnan:

"1.csináltam egy szövetséget és hogyan lehet embereket behivni?!
2.sok mindent nemértek és a szabályokon igazándibol nem igazodok el....XD
3.leszünk barátok?
4.hogyan kell sereget csinálni vagy ilyesmi?
remélem mindent elmondassz....mondjuk bármi kérdésed van énis tudnék segiteni szerintem minden játékban pl(GTA) vagy online ilyesmi!"

Ugye valaki csak szopatni akar? Ugye??