Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Hé, ez az én emberem, a "pff szánalom" stimmel!
Nem lényeges, nem akarom hogy rászálljanak, végül is semmi olyasmit nem írt, ami miatt pikkelnem kellene rá:)
Újabb freakshow, avagy mit hoz ki a játék egyesekből.
Szemezgetés egy levelezésből, a köz szórakoztatására:

"pff,szánalmas."
Ez volt a beköszönés.

"ez a napi elfoglaltságod,üész a gép előtt és nézed kit lehet ütni.Még életed sicns ember,nézz már tükörbe"
"30 éves munkanélküli vagy akinek minden élete ebben a játékban van"
"Mi lenne veled enélkül a játék nélkül??Ja mondjuk keresnél magadnak valami mást amivel elmegy az egész napod"
Kész, ki lettem elemezve, méghozzá döbbenetes pontossággal. Ez vagyok, na.

"Bocsi de mennem kell,tudod nekem van más dolgom is a játékon kívül.Ugyhivják barátnő
Jah bocsi te nem ismered ezt a személyt"
Most akkor lelkifurdalást kéne éreznem, mert nem ismerem a barátnőjét?

"Vegyél be egy altatót ember vagy verd a pici kukid mer a végén még ideges leszel"
És még ezt is tudja!

Ezután közöltem vele, hogy remekül szórakoztam, és tán a fórumozók némelyike is így fog tenni. A válasz:

"hehe azzal csak magadat égeted, te vagy ekkora kocka, nekem legalább van életem te pancser "

Szóval most jól leégettem magam, vállalom.
És mindezt 1-2 (de lehet, hogy három) háborús portya után, melyek során kábé 0 lóerőt zsákmányoltam. Ez a játék nincs jó hatással egyesek idegrendszerére:)
Dátum: 2009.01.11. 01:23:03
Te nem hiszed el, hogy a rács kizárólag az összes szövetség érdekében alakult? Hogy vannak, akik ennyire a szívükön viselik a kicsik sorsát, nehogy nekik rossz legyen? Hogy csupán önkontrollról van szó, amit fontosnak tartottak ilyen formában kinyilatkoztatni?
Nahát:)
Én ötödikén 10 portyából 19800 lóerőt ütöttem (onnan tudom, hogy beírtam a belső fórumra) hordabónusz nélkül, 45-ös KA-val. És ebben nem volt benne a 6321-es top rablásom.

Igaz, ilyen sorozatom azóta sem volt.

Most jól hozzátettem a magamét a vitához:)

(Mellesleg azután, hogy a világ2-n (ahol erősen az élbolyban vagyok) egy másik top játékos felajánlotta, hogy buzogánnyal üssük egymást felváltva, mert úgy rengeteg TP-t szerezhetünk és elhúzhatunk a többiektől, én már semmin sem csodálkozom:) )
Dátum: 2009.01.10. 08:40:34
De néha azért ugye nyerni is szoktál - netán erősebb karakterek ellen?
Dátum: 2009.01.09. 20:22:39
Nagy csata volt, körülbelül az a mákos kritikus döntötte el:)

(Nem titok, 45 volt a viadalon, ezt legalább nem felejtettem el turbózni )
Dátum: 2009.01.09. 15:16:44
Hát, csekély vigasz, hogy Maulnak sikerült visszavágnom, csak hogy rögtön utána más verjen el:)
AV kollégának igaza volt, az Enyészmester ide kevés, talán csak ezen múlt.... vagy nem.
És most látom, az állatomon rajtahagytam a bőrpáncélt... az igen fontos a viadalon:) Meg a 14. szinten való nevezés... basszus, felesleges nekem viadalra járni, ha felkészülésből ennyire lúzer vagyok:D

Na viszont, világ2-n kis szövetségünk 3 trófeát is elhozott. Látszik, hogy semmiféle előkészületet nem tettem a nevezésen kívül... azt nem lehet elcsettinteni:)

1. kör Draymore vs Platina Ribizli Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Draymore előnyerő Nem volt ellenfeled, továbbjutottál!
3. kör Draymore vs Kicsontozó Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Draymore vs Qwyxy Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!
Dátum: 2009.01.09. 10:53:29
Sebaj, fiatal vagy még, sok mindent tanulhatsz:)
Dátum: 2009.01.09. 08:44:39
Köszönjük az indoklást.

Én egyelőre inkább nem foglalok állást, nem nagyon látom át a változtatással járó előnyöket és hátrányokat. Mivel az én célpontjaim főként vadásznak, az úgy szerzett lóerő meg nem nyers lenne, nem hiszem hogy a szempontomból sok minden változna.

Viszont mókás, hogy ha a helyszínen mészárolom le a dögöt, akkor finomított anyagot ad, míg ha fogságban, gondosan előkészítve sajtolom, csak nyers cucc jön belőle. Ha ezt a módszert ismernék a kokótermelők...
Dátum: 2009.01.09. 07:56:26
Mert naiv módon bízol az emberi felfogóképességben:)
Dátum: 2009.01.08. 22:15:13
Sosem voltak túlzott ambícióim, főként ami a viadalokat illeti, meg aztán teret kell hagyni a nagyhangú, feltörekvő ifjú titánoknak is;-P
A trollagyarra majd költök, ha ez a békanyúzó már elvásott:)
Dátum: 2009.01.08. 19:41:07
Rosszabb: még 14-en jelentkeztem, mert fogalmam sem volt a beosztásokról. Sosem voltam jó az ilyen felkészülősdiből. De most legalább figyeltem, mit viszek magammal:)
Dátum: 2009.01.08. 19:38:23
A múltkor is úgy néztem ki, aztán pacallá vertek. Persze lehet, hogy nem Juszuf-bicskával kellett volna mennem, de ez nem mentség, akkor is alapos ruhát kaptam:D
Dátum: 2009.01.08. 19:29:24
Vegyük inkább példaként a lóversenyt, ott van hendikep rendszer:) Nekem ez tetszik, talán mert egy trófeám sincs, és valamiért az az érzésem, most sem lesz:D
Dátum: 2009.01.08. 13:44:15
Világ2, Plezúr szövetség. Felvettük az XXL-es méretű Diabolos kollégát, aki rögtön két helyet foglal, még szerencse hogy pont volt annyink
Legyetek oly kedvesek utánanézni, és javítani a hibát. Hálásan köszönöm.
Dátum: 2009.01.08. 05:43:41
"Alakult néhány szövetség, amelyik elkezdte nagyüzemi módon alkalmazni a módszert, és akkor végre megértette mindenki miért volt rossz a rendszer, miért kellett megváltoztatni."

Bár nem tartozik szorosan a mostani témához, érdekelne, melyik lehet az a néhány szövetség:)
Dátum: 2009.01.04. 21:43:33
Ezekben a vitákban a legérdekesebb a pontok változása, ami mindig egyszerre történik az egész oldalon:) Szinte látom, ahogy a két álláspont hívei jól megszokott rutinnal pontozzák végig a képernyőn látható összes hozzászólást:)
Dátum: 2009.01.04. 21:16:06
"De nektek, sokkal-sokkal-de sokkal ertelmetlenebb."

Igen, ennek a dumának az erőltetése kíséri a rács létrehozását:) Nem köll a süketelés, a rács megalapítása szimpla elrettentés, a top szövetségek egyszerűen felfogták, mi az az egyetlen eszköz, amivel a birkák visszaharaphatnak. Nincs is ezzel semmi gond, szabályok engedik, még csak kivetnivalót sem látok benne, csak nem kell hozzá bugyuta ideológiát gyártani.

Mondom ezt úgy, hogy a kutya sem farmol minket, és a PC-vel sem lehet nekünk igazán ártani.
Csak ne nézzük már hülyének egymást
Terrorizmus, hát hogyne. LOL
Dátum: 2009.01.04. 13:08:22
Senkinek nem fogja megérni, a rácsosokon is maximális csapás lesz egy idő után, ha a farmolt szövetségek megelégelik a szopatást. Ha mindenki rendelkezni fog a fegyverrel, ez a rácsnak nevezett álszent vicc kábé egy kalap fekáliát fog érni:)