Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.01.27. 09:14:28
A Mitsubishi immár másodszor adakozik a Vortexvihar Károsultjainak Segélyalapjába, és jelezték, hogy körülbelül két hét múlva ismét örömmel járulnak a pénztárhoz.
Köszönjük a felajánlást, valamint a lehetőséget, hogy a tervezettnél három nappal korábban mehessünk kalapolni ismét.
58 percig tartott a háború, ilyen gyorsan még nem kerestünk 21K lóerőt.
Közben elcsattant még 4. szintű vortexcsapás is, de sajnálattal kell tudatnunk, hogy mivel még az előző is itt kavarog a fejünk felett, az újnak már nem jutott hely. Megkedveltük a régit, nincs szándékunkban lecserélni:)
"A Rubinpalotát, ilyen szempontból többre becsülöm, mert ők felvállalják a negatívumokat is."

Az igazság kedvéért tegyük hozzá, mi könnyen dumálunk a háromfős tagságunkkal, főként hogy már meg is pakoltak minket a maximumig:)
Két szintet volt oly kedves adni a Mitsubishi, miután a hadüzenetünket követően gyorsan kiírták a szövetségi oldalukra, hogy a támadásokat citadellával fogják megtorolni. Aztán gondolom benézett hozzájuk valami komolyabb játékos is felülről (netán egy citadellarácsos), és kénytelenek voltak módosítani a szövegen: csak azokra használják a citadellát, akiknek a kútja kisebb mint fele az övékének. Ez kicsit LOL kategória, de végülis teljesen mindegy, úgyis megtámadtuk volna őket:)
A harmadik szint a napokban ugrott fel, ha jól emlékszem a Tudás Hatalom jóvoltából, de ők legalább nem gyártottak süket mellédumát mellé... mi megtámadtuk őket, ők odapakoltak oszt kész. Semmi gond, elbírunk még öt százalékot. Le sem szedjük őket, valaki úgyis visszarakná, inkább tolunk még két pontot az építésre:)
Aztán egyszer majd nekünk is lesz citadellánk, és a megtorlás legkisebb veszélye nélkül pakolhatunk a Mitsubishire, amíg csak fér:)
Jó ez a játék, na:D
Dátum: 2009.01.25. 21:08:16
Hű, most megnyugodtam, akkor mi szerencsére jogosan háborúzunk.
Nincs elég épületünk, a tagok nem építenek, a kút nem termel eleget. Ráadásul a nyüves vortexviharoktól aludni sem tudunk:)
"Igen, ez egy játék. És mi lehet egy játék fő célja? Természetesen csak és kizárólag a másik játékos elverése, tönkretevése, szétzúzása, ellehetetlenítése. Az a teljes győzelem, ha a másik játékos töröl, és soha többé még a játék közelébe sem jön. Előre a teljes győzelemért!"

Igazából nem értem, hogy ennek mi köze a citadellához. Sokkal többen hagyják abba a játékot azért, mert a nagyobb szövetségek "elverik, tönkreverik, szétzúzzák, ellehetetlenítik" őket, mint a citadella miatt. Azt is engedik a szabályok, szóval dögvész és halál jő, meglássátok:)

(Épp meg akartam jegyezni, milyen meglepő, hogy már vagy tíz hozzászólás lement, és nem kezdett el valaki megszállott módon pontozgatni... de mint látom elhamarkodtam volna:) )
Nekem semmi, de sokaknak igen, és őket is meg tudom érteni. Csak szerintem túl van dramatizálva, főleg az ilyen atombombás meg terroristás hasonlatoknak köszönhetően.
Világégés, b*szki. Csak ahhoz hasonlítható.
Ahányas szintű csapás van egy szövetségen, annyiszor 5%-kal csökken minden építés hatékonysága.
Hát, az hogy sántít, igen enyhe kifejezés, de már hiányzott, hogy valaki megemlítse. És természetesen ne maradjon el a terroristázás sem, igen nagy űr maradna bennem, ha azt nem hozná elő valaki:)
Ember, ez egy játék, a citadella abban egy eszköz, ébresztő. Az Armageddon még néhány pici lépéssel odább van:)
Engem igazából a citadella pontos működése érdekelne... a hatását már ismerem:)
Pontosan hogyan lehet aktiválni, mibe kerül, milyen sűrűn lehet használni, hány célpontra lehet rátenni stb.

Egyébként meg a szabályok megengedik, nekem semmi gondom vele. Két szövetség jóvoltából mi már hetek óta vortexviharban élünk, erősíti az immunrendszert:)
Dátum: 2009.01.25. 06:51:22
Mivel néhány ostoba tahó képtelen megválaszolni a legegyszerűbb kérdéseket, sőt még ahhoz is lusta, hogy gúglizzon (ha már az általános iskolában b*szott valamit is a fejébe gyömöszölni az alapműveltségből), rohamosan gyűlnek az "A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!" típusú kvízkérdéseim.
Úgyhogy holnap megnézek néhány ostoba animét, továbbá bemagolom Darren Shan, vagy ki a tököm teljes munkásságát (hiszen valószínűleg egy világhírű írófejedelemről lehet szó), valamint lazításként mostantól én is "Mennyi 1+2+3?" kérdéseket fogok írni, mert úgy látszik, ezek a többség számára teljesen elfogadhatók.
Köszönöm.
Dátum: 2009.01.23. 18:01:38
A kilencvennyolcadik Darren Shan kérdést is megkaptam.
Most már szeretném tudni: ki a tököm az a Darren Shan?
Dátum: 2009.01.23. 13:00:31
Korábban én is gondolkodtam rajta, megér-e annyit ez a játék, hogy valami frusztrált kretén minden másnap csalónak nevezzen, de aztán úgy döntöttem, teszek rá:)
Dátum: 2009.01.23. 12:49:11
Rendben, tessék egy javaslat: Ne gúnyolódj és ne prejudikálj, mert csak rosszul jöhetsz ki belőle:)
Dátum: 2009.01.23. 12:27:21
Hogy a Pagonynak megoldás volt-e, az még nem dőlt el. Ha többé nem alkalmazzák, akkor biztosan nem megoldás.
Még egy hét múlva sem fog kiderülni, amikor is lesz egy vesztes háborújuk a TGY ellen.
Ha maradnak a taktikájuknál, akkor minden második háborút hozhatnak, és a TGY tagjai majd eldöntik, megéri-e ez így nekik.
Addig viszont látatlanban ne tessék eldönteni, hogy működik-e a módszer, vagy sem:)
Dátum: 2009.01.22. 18:46:15
Ha a top 25-öt nézzük, akkor eddig csak a huszonötöde keverte magát gyanúba, ez nem is olyan rossz arány:)
Dátum: 2009.01.22. 09:57:45
Ki építtete a pécsi dómot?

Ali bég
Dervish bég
Gázi Kászim pasa*
Hithű janicsárok

Nem gondoltam volna, hogy kábé István idején már ennyi török volt az országban. Ide jártak dolgozni, vagy mi a tököm?
Avagy ne keverjük a dómot a dzsámival.
Dátum: 2009.01.21. 20:49:00
Sok más ötlete nekem is bejön, ez kevésbé:)
Dátum: 2009.01.21. 19:25:32
Árpi, ezt ugye te sem gondolod komolyan?
A nagy szövetség a maga 2-3 szintes piramisával, gyakorlatilag bagóért kikapcsolja a kicsi egy-két erős emberét, és kész, lehet a kasszához fáradni.
A kicsi ezzel szemben azt csinálja, hogy... mit is? Fejlesszen 20 szintes piramist, hogy partiban legyen?
Ez az, amikor egy háborút nem "erőből", hanem "taktikázva" oldanak meg? Ugyan már.
Eh, annyira nonszensz az egész, el sem hiszem, hogy egyáltalán vitatkozunk róla:D
Dátum: 2009.01.21. 18:11:34
Lehet és kell szabályokat változtatni, ha a nagy csihi-puhi közepette napvilágra kerül valami nagyobb bug, vagy felborul a játékegyensúly, de ez pont nem az az eset. És mint valaki korábban megjegyezte, a nagyobb szövetség üthető tagjai is elmehetnek a katakombába, ha képesek úrrá lenni a méltóságukat ért komoly csapáson - szerintem ott sincs büdösebb, mint a kicsiben:)
Dátum: 2009.01.21. 18:02:08
Elfeledkezel a hosszabb távú előnyökről.
Lehet, hogy első alkalommal többet buknak, viszont ha sokáig tudják ezt a taktikát alkalmazni, elvehetik a támadó kedvét. Mert oké, hogy a következő háborúban nem használhatják a katakombát, de a támadónak tisztában kell lennie vele, hogy az azután következőben már igen. Úgy meg kinek van kedve háborút indítani, pláne egy kisebb szövetség ellen, hogy borítékolva van a vereség?
Dátum: 2009.01.20. 12:41:34
Azért viccnek nem volt rossz, magam is jót somolyogtam rajta:)

Bővebben: A katakomba maga egy ellenstratégia, a felülről történő farmolással szemben, ráadásul nem kevés áldozattal jár. Alapvetően védekező eszköz, legalábbis én még nem tapasztaltam a tömeges alkalmazását annak, hogy egy szövetség hadat üzen a nagy testvérnek, aztán kollektíve bevonul a bányába, és az egyetlen kint maradt legény felszecskázza az ellent:)