Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

"Nem unod még? KÖCSÖG!"

Tömör, lényegre törő, minden sallangtól mentes. Az ilyen levelek miatt érdemes játszani:)
Elnézést, hogy beleszólok az épületesbe, de Nem Lehetne Kisbetűvel Írni, Amit Kisbetűvel Kell Írni?
Dátum: 2009.02.19. 15:52:54
Portyázó életmódomból kifolyólag akár még örülhetnék is a kínzókamrának (nem mintha fél éven belül felépülne nálunk ), de nekem inkább a multizó csalók kánaánjának tűnik.
Dátum: 2009.02.17. 19:59:27
És azt ki állapítja meg, hogy ki miért vetkezett buzogányra?

A v1-en ez a küldetés nem érint úgy az euro bevezetésének évéig, de ha majd igen, én lesz*rom, ki mikor csapdos le, én se szoktam nézni a felszerelést. A v2-n meg perpillanat nincs időm játszani (nem, nem a v1-es farmkarakterek nevelgetése, hanem a tenger munka miatt), úgyhogy jelen pillanatban buzogánnyal vitézkedek, és éppen az pofoz le, aki arra jár. Úgyhogy ott könnyebb a helyzet, nem lesz semmiféle lelkifurdalásom, amikor majd újra visszatérek a játékba:D
Bocsánat, de a kedvüket akkor vennénk el, ha nem üzennénk hadat, hanem agyba-főbe vernénk őket, amikor csak érjük. Lelassulna a fejlődésünk ugyan, de nem számottevően. A 40 PP-ből 10-et rááldoznánk naponta, vagy még annyit se, mert úgysem találnánk túl sok célpontot egy idő után, ha le lennének verve.
Ehhez képest most _havonta_ viszünk tőlük úgy 30-40K-t (a kútjuk ezt gondolom úgy egy-két nap alatt termeli meg), illetve a hadüzenetek és a háború kitörése közötti 12 órában ki kell állniuk néhány támadást. Ugyanakkor mi viseljük a csapásukat, +15%-kal drágábban építkezünk.
Ennyi a tahóság ára, szerintem ez fair trade:)

Ja, és persze az, hogy minden alkalommal kiírom ide, hogy mennyivel fejtük meg őket:)
Mivel presztízskérdésről van szó, túl nagy lenne a kísértés, hogy állandóan őket üssük, és az nem tenne jót a fejlődésünknek:) Jobb ez így, 19 naponta hadat üzenünk, a háború kezdetéig bucira verünk mindenkit akit elérünk, aztán besöpörjük a nyereményt.
Persze kicsit elszontyolodunk, amikor jön a kapituláció, de így legalább gazdaságosabb:)

Egyébként építkezünk, csak a viszonylag alacsony taglétszám miatt kicsit lassan halad a dolog:D
Ahogy tolmácsolja, kolléga:)
Csak a citadellának ez a képessége még ismeretlen volt számomra, és tájékozódni akartam. Reméltem hogy csak valami bug, de ezek szerint nem az (köszönöm, Midian kartárs). Vagyis a citadella szintje igazából csak az idő szempontjából lényeges, 1-es szinttel is lehet rápakolni egy szövetségre bármennyit, amíg a tagság létszáma korlátot nem szab neki.
Ölég nagy izé... ökörségnek tartom, no de sebaj, megszoktam már ennél cifrább dolgokat is:)

Közben örömmel jelenthetem, hogy a Mitsubishi ismét adakozott a viharkárosultak megsegítésére, most 24K-val támogatták a rászorulókat a 23 perces háború után. Persze cseles árukapcsolással mellékeltek egy 4. szintű csapást is, de azt ezúttal is elfújta az északi szél. Köszönjük az adományokat, alig várjuk az újabb szponzori tárgyalásokat:)
Dátum: 2009.02.16. 07:03:57
"Nagy összegben mernék fogadni, hogy nem a "remek taktikai húzás"-t, hanem a "terrorista" jelzőt emlegetnék jópáran, ahogy arra már volt példa."

Én inkább az "ostobaság" kifejezést tartanám megfelelőnek:)
Dátum: 2009.02.16. 06:30:19
Az alábbiak közül melyik együttesben játszik a világ leggyorsabb dobosa?
Lordi
Slipknot
Stone sour
System of a down

Mint kiderült a helyes válasz a Slipknot (hogy mi a tököm az, fogalmam sincs, de én oldschool vagyok, a kedvenc együtteseim tagjai már rég kihaltak vagy oxigénsátor alatt élnek).
Mindenesetre próbáltam rákeresni, de sehol nem találtam, hogy ez a dobos gyerek mennyi idő alatt futja a százat.
Volna egy kérdésem a citadella-szakértő urakhoz, mert én még mindig kutyaütő vagyok a témában:)
Ha "A" szövetség tesz "B" szövetségre egy csapást, majd mielőtt azok leszednék még egyet, akkor a két csapás szintje összeadódik?
Talán mert nektek van citadellátok, és visszalőnétek:)
Elég jó esélyük van rá, 18:2 ide:)
A manóba, elég csehül állok átlagban, de nem könnyű gyémánt bónusz nélkül:) Amikor felépült a piramisunk, vagy két napig bőszen használtam, meg vedeltem az italokat, de aztán rájöttem, hogy nincs nekem erre időm meg türelmem, pedig már hol járhatnék:D

Egy kis ontopic:
Vonzom a vortexfelhőket, a második világban is megnyertük magunknak a csapást, meg mellé az ultimátumot, hogy kapituláljunk azonnal:)
Dátum: 2009.02.11. 21:19:47
Miklós azt nem írta, hogy a morál nem töltődik fel szintlépéskor.
Viszont magas szinten nagyon sokára fog szintet lépni a dög, így végül is ugyanaz lesz az eredmény - az állat morálja lezuhan.
Dátum: 2009.02.11. 17:02:21
Én is beszerzek Henrik mellé még két állatkát, Pávelnek és Tomasnak fogom elkeresztelni őket, és akkor nálam tanyázik majd a Red Wings teljes csatársora, legyőzhetetlen leszek
Dátum: 2009.02.11. 16:44:23
Asszem a sebzés volt maximalizálva, az elnyelés pedig egyre kisebb mértékben növekedett, ahogy az állat kezdett elhúzni a gazditól.
Vagy valami ilyesmi, tényleg nem emlékszem.
De akkor gondolom most visszatér az eredeti rendszer, vagyis szint=elnyelés. Vagy nem:
Dátum: 2009.02.11. 16:22:44
Szintén maximálisan támogatom, pedig nemsokára nekem lesz a legmagasabb szintű dögöm a játékban;-P

Mellesleg ha jól tudom, a múltkori változtatások után módosult az elnyelés, már nem egyenlő a dög szintjével. Vagy rosszul emlékszem?
És akkor most vissza a régi elnyelési rendszerhez? Vagy soha nem is volt új, csak képzelődtem?
Nem tudtam a PP felhalmozódásának káros következményeiről, én mindig elköltöm:)
Mondhatsz amit akarsz, ti tulajdonképpen citadelláztok, csak ezt máshogy nevezik. Hát fúj.
Vagyis szándékosan kárt okoztok a másik szövetségnek, miközben ti semmit nem nyertek vele.
Nem játszotok tisztességesen, hagyjátok magatokat szépen lefarmolni, az úgy fair:)