Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.03.06. 13:18:09
Oké, megnéztem, most már el is hiszem
Dátum: 2009.03.06. 13:06:05
Nebazz, máris lezajlott?:

Mindjárt megnézem... hát igen, "a random újra győzedelmeskedett"
Dátum: 2009.03.06. 12:50:33
Ugyan, az én esetemben már az lenne a random, ha egyszer viadalt nyernék:D
Dátum: 2009.03.05. 10:07:37
Igeeen, ezt kéne valahogy átnyomni:D
Dátum: 2009.03.05. 06:37:30
Nekem bármelyik jó, sőt... minél magasabb szintű vagyok, annál szívesebben költenék rá PP-t. 40 PP-vel üzemelek, az ellenfelek egyre nagyobbakat ütnek, még 1-2 szint, és képtelen leszek ennyit felélni. Éppen azt mondom, hogy ha PP-be kerülne a dolog, az 25., vagy maximum 27. szint felett olyan, mintha ingyen lenne, kábé mindenkinek. Hm, ezt tulajdonképpen támogatom:)
Dátum: 2009.03.04. 23:03:45
25. szintre egy előrelátó szintvisszamaradott júzernek illik a maximum közelébe tolnia (persze turbóval) a spektrálist/csapdát/sajtolást. Ha csak 37 CSP-vel számolunk, akkor így naponta átlag 17K-t keres vadászatból, plusz befog három dögöt, az legyen mondjuk további 10K, plusz 1-1,5K a kvízkérdésekből. Ez több, mint amit én naponta portyával keresek, és minden további szinttel jelentősen nőni fog.
Persze nem ilyen egyszerű a dolog, a TP/LE arány miatt még mindig a portya (lehet) a nyerő, de az olló gyorsan csukódik, és kétlem hogy 27-28. szint fölött bárki is csak portyából meg tudna élni. Mellesleg a tömeggel együtt a transzcendentális projekció is megy felfele.
Most huszonnegyedik szintű vagyok, és nehezen tudom elképzelni, hogy kábé a következő szint után ne vadásszak - ahogy tették ezt dicső elődeim is:)
Biztosan lesznek persze fehér hollók, akik nagyon sokáig portyáznak, próbálnak lent maradni még akkor is, ha LE szempontjából nem igazán rentábilis, de 2-3 ember miatt módosítgatni?
Bár ha jobban belegondolok, nem ez lenne az első eset:)
Dátum: 2009.03.04. 12:16:50
Hohó, már emlékszem, tényleg nem kevés energiát feccöltél bele ;-P

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,23.1640#hsz1657
Képben vagyok a folyamatot illetően, ezért is nem szóltam egy szót sem az adminokra:D
Az én kérdéseim már utánuk buknak el, a júzerek túl kis százaléka válaszol helyesen. És innen visszakerültünk a "műveletlen vagyok, de legalább nem is nézek utána, mert az fárasztó" témához:D
Ez nem biztatás volt, hanem a szomorú valóság ábrázolása. Én már hat rossz kérdésnél tartok, csak mert néhány véglény az "1+2+3"-nál képtelen tovább gondolkodni. Illetve nem csak hogy az oskolában szekszuált tanulni, de még utánanézni is lusta legalább a neten (tankönyvet már írni sem merek, mert akkor át kéne térnem az általános műveltségre, az meg egy újabb nehezen értelmezhető kifejezés sokak számára )
Rossz kérdéseket teszel fel.
Próbálkozz olyanokkal, mint "3+2+1", vagy valami senki által nem ismert, százhatodik szutyok anime 21. fejezetében felbukkanó mellékszereplő macskára hajazó házidögének a neve - ahogy látom, ezekkel frankón be lehet kerülni:)
Dátum: 2009.03.03. 14:43:35
Hány része van a Death Note című Anime-nak?
37
13
65
49

Erre vajon ki a tököm kíváncsi?
Dátum: 2009.03.02. 07:20:25
És eljöve az azúrok aranykora:)
Dátum: 2009.03.01. 00:30:54
Melyik elnevezés nem köthető egyetlen bűnszervezethez sem?
Yakuza
Vörös Brigádok
Triadok
Cosa Nostra

Definiáljuk a bűnszervezet fogalmát. Ha a terroristák már nem számítanak bűnözőknek, akkor valóban jó válasz a Vörös Brigádok. Ha viszont igen, akkor a kedves kérdésfeltevő pössentsen bele a konnektorba.
Dátum: 2009.03.01. 00:25:03
LOL, a másik világon is megnyertem magamnak a "melyik ország zászlajában van sárga szín?" című kérdést. Togo, Gambia, meg a tököm tudja még mi.
Ezúttal ráhibáztam.

(Hogy tört volna el az ujjad, amikor ezt a kérdést begépelted.)
Dátum: 2009.02.28. 07:36:07
Mázlid volt.
Amikor az első kérdésnél el kellett döntenem, hogy Togo vagy Gambia zászlajában van-e sárga szín, taktikát váltottam, és sikerült is rekordot döntenem: kábé négy perc alatt végeztem a teszttel
Dátum: 2009.02.25. 12:45:34
Viszont a taktikázás lehetősége is megszűnne az áldozat részéről. Most megteheti, hogy ha elvonszolják a játszószobába, egész nap nem csinál semmit, hátha leszoknak róla.
Dátum: 2009.02.25. 12:22:36
Akkor lenne csak lázadás:D
Dátum: 2009.02.24. 10:47:32
Rá már igen, mivel ő nem szintvisszamaradott. 200K plusz teljesen normális, semmi rendkívüli nincs benne.
Dátum: 2009.02.24. 10:30:32
"Megvolt. Lasd felfele portyak TP-i. Pont igy zarkoztak fel a kis TB meg a kis Sameed (amig nem torolte magat)."

Nem vagyok biztos benne, hogy "kisebbek" alatt a legerősebb portyakaraktereket értette
Nekem ez a nagybötűvel írt "Tisztességtelen" tetszik, olyan mintha valami életcél lenne:)