Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2013.06.21. 19:17:45
Ha jól csinálnád, 10K is jönne ;-P
Dátum: 2013.06.21. 19:12:18
Éjjel manacuccban virítok, hogy reggel tudjak építeni, ha ez segít...akkor lehet aratni, ráadásul a dögök is szunyálnak:) De csak néhány hete, előtte ez sem volt:)
Dátum: 2013.06.21. 19:03:44
Én készséggel elhiszem, ha végre valaki hozzáértő mondja, de ezek azért nem most történt. Akkoriban ezek szerint a legkevésbé kedvező célpontok között voltam (prémesként, szívás nuku, akkor még sok vesztett és kevés nyert csatával stb.), mi lehetett az oka, hogy én voltam a legjobb áldozat. Mert akkor mástól még jobban lehetett hozni. Arra természetesen gondolni sem merek, hogy izomtiborunk meglátott itt, és mondani akart valami nagyot, önmagát fényezendő (egyébként mókás, hogy elkezdi visszaírogatni, amiket korábban mondtam neki:D), aztán megsértődött, mert nem hagyott maradandó nyomot. És a levélírást sem e feletti mérgében találta ki. Az ki van zárva:) Bár amennyi ostobaságot összehordott, már semmin nem lennék meglepve:)

Lan, én egyszer sem ígértem meg hogy befejezem, majd ha megteszem úgy is lesz:D
Dátum: 2013.06.21. 17:32:17
Vajon még hány utolsó hozzászólás van benne?
Dátum: 2013.06.21. 16:50:36
Höhö, egy újabb adag mellébeszélés, annyira meglepő:). És milyen érdekes, amikor valaki oldalakon keresztül veri a mellét, aztán ugyanezt próbálja ráfogni a másikra.

No de a lényeg a lényeg, örömmel láttalak el új információkkal, gondolj bele, hogy ezt a játékot az itt fórumozók júzerek közül nálam szinte mindenki jobban ismeri, tőlük sokkal-sokkal többet tudhatsz meg, ha szépen kéred őket (bár ahogy látom, néhányan kérés nélkül is okítanak, rendes népek ezek, a túró áldja meg őket:) ).

Jah, megkérdeztem a belső fórumon, ki írt neked levelet, eddig a "Nem tudom mit szívhat, de én is kerek!" válasz viszi a pálmát:)


(Most, hogy így lezáródott, mindenkitől elnézést az offért, azért remélem van aki jól szórakozott:) )

De mit fog tenni a JV a szubplazma detektor buggal?:-P
Dátum: 2013.06.21. 16:21:22
Telhetetlen vagy, az a baj:-P
Szerintem a háborús rendszer reformja viszi el az időt:D
Dátum: 2013.06.21. 15:36:04
Kóc, ez viszont nagyon durva, nem tudtam róla. A francnak kell ennyire igyekeznem, a végén kifutok a tárgyakból:)

Mod: most olvasom a hírekben, hogy bekerültek a fegyverek... egy szavad sem lehet:D
Dátum: 2013.06.21. 15:34:42
Zoole:

:sóhaj: Na még egyszer, utoljára, hosszan, mert a türelmem mint a birkáé:)

"Nem tudom hol rekedtél meg az összefüggés elvesztésével, de ez inkább értelmezési problémákra utal."

No lássuk azokat az értelmezési problémákat:)

" Legközelebb majd mindenkinek külön hozzászólást írok, személyes megszólítással ha nem elegendő egy sornyi elválasztás abban az esetben mikor annak a két embernek válaszolok aki éppen az adott időpontban jelen van."

Az is tökéletesen elég, ha csak érthetően fogalmazol, de mondom, ez fejleszthető, és szerencsére van is honnan fejlődni, még szép hosszú út áll előtted;)

"Amíg nem volt az a BU-s mizéria addig úgy emlékszem éveken keresztül meg sem szólaltam itt, és azt sem nagyarcoskodásnak szántam hogy megemlítettem hogy farmoltalak. "

Hát minek?:-o Mindenesetre mulatságos volt a nagyképű emlékeztetőd, miközben fingom sem volt, ki a tök lehetsz:)
Egyébként ha támadásonként cca. 300 túró elvesztését farmolásnak lehet nevezni, akkor oké, elismerem, farmoltál. Hogy a 10K ebből hogy jön ki túrószívás nélkül, annak a magyarázatát még mindig várom:) (Összehasonlítás végett ismét: 66-os EH-val 150-ről 167-re támadva kaptam 10K-t, szívás nélkül). Bizonyára vannak más tényezők is, ehhez nem értek, de majd valaki talán felvilágosít:) )

"Persze ha én lennék a szeró farmja akkor lehet hogy én is magamra venném."

Ó, hát ezt meg ki mondta? Csak nem egy kis értelmezési probléma merült fel? Ismét egy kis összehasonlítás: a "szerver farmjának" szerzett ÉP differenciája 54 millió túró, míg a szerver legfaszányosabb izomtiborjának szerzett ÉP differenciája 20 millió túró. Megpróbálom elmagyarázni. Azt írtam, a szintemen az egyik leggyengébb karakter az enyém, ami nem jelent egyet a farmmal, ha ez az ellentmondás így feldolgozható:) Mindezt úgy lehet elérni, hogy 15 PP-s beállítással, nagyon gyorsan ellövöm a 300 PP-met (csak verhető célpontokat támadva, a portyák 98%-át nyerve), aztán váltás 30 PP-re, és amíg fel nem töltődik megint 300-ra, addig csak azt a 3-4 üthető célpontot támadom. Aztán kezdődik az egész elölről. Így lehet az is, hogy a "szerver farmjának" még mindig több mint kétszer annyi győzelme van, mint veresége, és - sajnos - tartja is ezt az arányt, vagy még javít is rajta (az utóbbiak nagy részét egyébként még nagyon kiskoromban, leveretéssel hoztam össze, hogy később ne tudjanak annyit rabolni tőlem - ja tényleg, ez az a bizonyos másik tényező:) ) Szóval lehet erős karakterrel játszani, meg lehet okosan is - mondjuk a kettő nem mindenkinél zárja ki egymást:)
Jah, esetleg még a szkarabeusznak is lehet némi köze a viszonylagos jó eredményhez... még ezen a szinten is hoz naponta 30K körül, van aki sosem tanul:)

"Abban biztos vagyok hogy láttál már 10 milla LE-t egyben, sőt feltehetőleg többet is elég hosszú időn keresztül, mert költeni nem költötted semmire az biztos, azért is jártam rád feltehetőleg. "

Öööö... azt ugye tudod, hogy ez a 3. világ, és a rabolható LÉ némiképp le van korlátozva? (A képlet Nyehehehe kartárs adatlapján megnézhető.) Tök mindegy mennyi van nálam, ha abból csak 300 körül vihetsz, amit az EH-d majd felszoroz valamennyivel. Ritka, hogy valakinek még én is tudjak újat mondani, de örömmel teszem:)

"Nálam ez elég ritka, többnyire elköltöm hogy ne legyen mit vinni ha megtámad valaki."

Lásd előző pont, az itt a 3. világ... és ha elköltöd, nehezen fogsz túrót szittyózni, de minek is az neked, hiszen 100-110. szint környékén (kábé ott találkozhattunk), is 10K-kat rabolsz alapból:)

"Foglaljuk csak össze, az adott időben senkitől nem vittem annyit mint tőled. Mondasz amit akarsz, ez van. "

Foglaljuk csak össze: ez nettó bullshit:) Ismét egy összehasonlítás, mert tenger időm van. Laz, aki a te ligádnál jóval feljebb játszik, rendszeres látogatóm. Labdába sem rúghatok, a csata végén a sebzéskülönbség 30K körül van, TÉ és SZÖ különbség 1500 körül. Okosan csinálja, csak teli kamrával jön a szkarabeusz miatt. Legutóbbi csatánk eredménye (de megnyugtatlak, a többi is hasonló): "Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 436 (+309) lélekenergiát." Vagyis én összesen 130-at veszítettem, ő ettől függetlenül nyert egy csomót, de nem túrószívással. Mióta a 30. szintről elindultam felfelé, nagyon ügyelek rá, hogy a szívás ne nagyon működjön rajtam - kezdetben a nyertes/vesztes csata aránnyal, aztán később a legjobb elérhető tárgyakkal. Ha rendes cuccban 200-nál többet veszítek, az már nagy ritkaság, és ez mindig is így volt. Tehát amit mondasz az vagy hazugság, vagy továbbra is keversz valakivel:)

"Tarthatod kamunak, nagyon nem izgat fel a dolog. "

Ennek igazán örülök, még ha nem is úgy tűnik:D

"Attól még nem fog változni hogy összességében szinte belőled volt a legtöbb zsém..."

Hát, ez esetben nem irigyellek, de ha gondolod megosztok veled egy-két jó célpontot:)

"A levelet is tarthatod kamunak, kár hogy eszembe nem jutott volna print screennel elmenteni, most szívesen belinkelném várva a reakciót. "

Tartom is, még szerencse hogy téged nem izgat:)

"Remélem a srácok jól mulatnak, de hogy melyikünkön abban már nem vagyok teljesen biztos:)"

Én igen:)
Dátum: 2013.06.21. 08:52:24
Kocos:

"Crimson: amit te buksz, annak ok a 10-szereset nyerik. Ezt szamoltad?"

Igen, erre írtam, hogy a nálam elvesztett 300 lóerő nem tudom miként realizálódik a nyertes oldalon. Ha tízszerese hát tízszerese, igazából ez az oldala sosem foglalkoztatott. De még mindig nem tiszta, hogyan lesz ebből 10K azon a szinten, ha lélekszívásról nem beszélhetünk:)

Zoole:

Inkább azért ment nehezen az értelmezés, mert kissé összefüggéstelen volt, de sebaj, ezen lehet fejleszteni:)
Szerintem a mazsola pont a megfelelő elnevezés valakire, aki folyamatosan azzal kérkedik, mekkora faszagyerek. Elköltöttél 10 millió túrót? Aztaaaa, ennyit egy összegben még soha nem is láttam, de komolyan. Tényleg.
Foglaljuk össze: mivel túrót nem szívtál tőlem, bárkitől akit azon a szinten elvertél, ugyanannyit zsákmányolhattál, mint tőlem. Gondolom sok ilyen lehetett, hiszen mint látom hatalmas ász vagy, hullik előtted az ellen. Szerintem írj mindegyiknek, hátha valaki hajlandó leborulni a nagyságod előtt:)

És igen, a 10K-t továbbra is kamunak tartom, a levelet szintén, de azért nyugi, megkérdem, legalább hadd mulassanak a srácok:)
Dátum: 2013.06.21. 06:46:11
A szabályok módosításánál az nagyjából rendben is volna. De ez egy bug, ami miatt többen nem tudták adott idő alatt teljesíteni az eventet, erőforrásokat égettek stb. Ráadásul tudnak is róla, és van képük egy "utólag jóváírjuk a szubplazmákat" típusú válasszal elkenni a dolgot. Jah, a júzerek ki vannak segítve azzal, hogy kapnak 5 szubplazmát:D
Dátum: 2013.06.21. 06:34:32
" Crimson agyonoptimalizált kariját beverni azért nem egy komoly fegyvertény."

Láthatóan azt nehéz felfognia, hogy portya szempontjából mennyire telibe szarom az egészet... a szintemen körülbelül fél éve folyamatosan a top 3 leggyengébb karakter között vagyok (most 30 PP-s beállítással kábé 1 júzert tudok biztosan verni, plusz a klónját és saját klónomat), és emlékeznem kéne valakire, aki naponta néhányszor megpakolt... könyörgöm, ki nem?

De számoljunk egy kicsit. Ha nagy ritkán manaépítgetős cuccban (amire egyébként is csak mostanában szoktam rá, előtte nem volt ilyenem) sikerül elkapnia valami nagyobb halnak (most Lazról vagy Ulrich-ról beszélek, nem ilyen mazsoláról), akkor akár 1000-2000 túrót is el tudnak szívni, plusz veszítek 334 túrót stabilan. Normál cuccban nincs szittyózás, sőt, még én jövök ki pozitívan a dologból (lélekszívás 75, védelem 123). Hogy ez náluk EH-s bevételként miként realizálódik, azt számolja ki valaki nálam okosabb:) Lehet hogy 10K-ként, de a 334-es veszteség (amit bőven pótol az 1-2K körüli bevétel a lélekszívásból), hadd ne érintsen érzékenyen, és pláne ne kelljen emlékeznem rá:D Tegnap nagy szerencsével levertem egy 17 szinttel magasabb júzert, EH-val valóban 10K-t kaptam, plusz szíttam 6-700 túrót. Ez így oké. De az emberünkkel alacsonyabb szinten találkozhattam, nem volt ilyen nagy szintkülönbség, fogalmam sincs mi ez a 10K-s zsákmány... ennyit még Crimsonként a V1-en sem veszítettem soha, nemhogy itt. Biztosan nagyon hasonlít valakire a nevem vagy az ábrázatom:D
Dátum: 2013.06.21. 00:27:07
Mi örömmel osztjuk, terjedjen csak mindenfelé:D
Dátum: 2013.06.21. 00:26:24
Össze tetszik engem keverni valakivel, főként mivel a klánon belül legfeljebb jót mulatunk egymás dolgain, de hogy bárki is írjon azért, mert engem lerabolnak.... hát az nem a Fekete Liga lenne:D Nagyon kíváncsi lennék, melyik klántársam lehetett és mit írt pontosan, mert ez a sztori kezd egyre hihetetlenebb lenni.... a 10K-s rablásokról nem is beszélve:)

Én tényleg elhiszem, hogy rettentő fontosnak akarod érezni magad, meg minden, de komolyan a leghalványabb emlékem sincs rólad - bár látom, nagyon szeretnél mély benyomást tenni:)

Az utolsó öt sort pedig nem nagyon tudom értelmezni, ha valakinek sikerült az segítsen már ki, köszke :-o
Dátum: 2013.06.21. 00:02:07
Amennyiben a hülyére rablás = 200-300 túró elvesztése portyánként, akkor megnyugtatlak, naponta nagyon sokszor történik velem ilyesmi (sőt, mostanában már 300 fölött visznek, jajjistenem:) ), nincs nekem időm meg energiám minden macskajancsit feljegyezni:) Vannak néhányan a képzeletbeli listámon, de azok fajsúlyosabb egyedek... már elnézést:)

(Szubplazmát meg nem használok, csak BU-nál, hogy gyorsan és veszteség nélkül letudjam a portyákat - ezúton kérek elnézést a 10-20. szintű júzerektől, akiket "hülyére raboltam" az event alatt:) )
Dátum: 2013.06.20. 23:52:07
"Nocsak, egy régi ismerős a játékból:) Gondolom nem a legkellemesebb emlékeid őrzöd rólam:D"

Megmondom teljesen őszintén, a tököm se' tudja, ki vagy, nemhogy bármilyen emléket is őrizzek, de ez betudható aggkori szenilitásomnak:D
Dátum: 2013.06.20. 23:49:29
Az a baj, hogy körülbelül három embert érint, a többiek tojnak rá magasról (teljesen érhető módon, hiszen nekik nem kavart be).
Dátum: 2013.06.20. 23:23:26
Engem továbbra is az érdekel, mit óhajt tenni a játékvezetés a szubplazma detektor eltűnése miatti paranormális jelenséggel. Én leszarom a pálcát, megvagyok nélküle, csak ez a sunnyogás zavar (meg hogy egy csomó erőforrást ellőttem emiatt feleslegesen, de ez legyen a legnagyobb baj). Mintha mi sem történt volna. Legalább egy "ráfaragtatok lúzerek, viseljétek a balfaszságunk következményeit" típusú üzenet jól esne, vagy valami hasonló. De ez a lapítás ölég visszatetsző, báncsa a zigasságérzetemet, na:)

Mod: az erőforrásokat a másik bug miatt (is) lőttem el feleslegesen, de ez nem változtat a lényegen:)
Dátum: 2013.06.20. 11:57:45
Szerintem most rendbe jött.

1. Khaleesi A Kedves Vezető 2800
2. Mola 2800
3. Morze 2800
4. D'dy 2800
5. Zoole 2800
6. Sy Web 2800
7. Lord Edmund Feketevipera 2800
8. Blade 2800
9. Mészáros 2800
10. Entitás 2800
11. Pumur2 2800
12. Shutruk Nahhunte 2800
13. Masquerader 2800
14. Mathayus 2700
15. Ygharon 2350
Dátum: 2013.06.19. 19:37:54
Ez egy kimeggymagozott vicc. (Kösz Maci, nagyon találó:D)
Dátum: 2013.06.19. 12:23:13
Háh, találtam egy szubplazmát... de jó hogy visszakaptam a detektort, pont időben:D