Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Persze hogy tudjuk... azt, aki eddig is jól tejelt:)

A stratégiát pedig már többször is leírták a fórumon, hadd ne másoljam be az egészet. Kreatív affinitásod maximumon van? 30 PP-s beállításon vagy? Elég erős a karaktered, hogy meg is nyerje a csatákat? Stb.
Ha az utóbbi tíz napot nézem, a portyaátlagom jóval 2000 fölött van, pedig nem vagyok gyémánt. Múlt héten valamelyik nap 170K-t gyűjtöttem 40 portyával.
Nem csak becsülettel, ésszel játszani is érdemes:)

Helyesbítek: nem 40 portyával, több volt az
Dátum: 2009.03.31. 09:59:33
Igenis:)
40 PP, és maximum egy szinttel ütök felfelé.

Update: Hozzáteszem, csak az LE/TP arány miatt nem ütök feljebb, nem azért mert ott túl erősek a karakterek.
Dátum: 2009.03.31. 09:54:13
Hát, az építésünk ütemét figyelembe véve nálunk az új célokkal kábé 10 évig nem lesz probléma:D
Dátum: 2009.03.31. 09:10:17
Én sosem értettem, minek felzárkózni, az ember saját szintjén legyen jó, nem? Ezzel az erővel most már ne kezdje el senki a játékot, mert a büdös életben nem fog felzárkózni az élmezőnyhöz.
Én bármit megtennék, hogy az említett "top" közelébe se kerüljek, főként mert a másik világon ott vagyok (na jó, főként nem ezért), és valami hihetetlenül unalmas ugyanazt a 20 arcot ütni minden nap, hónapokon keresztül:D
Dátum: 2009.03.31. 09:03:01
"Azt írja, hogy 2 szinttel lefelé támad, és ha azoknál 2 szinttel lejjebb van, akkor simán veri őket."

Mivel fokozatosan fog lemaradni, és közben saját szintjéhez képest rengeteg lóerőt szerez, abból simán tud kompenzálni két szintnyi hátrányt.
Úgy fog működni, mint egy szintvisszamaradott (de sz*r kifejezés már ez a "pók"), csak kicsiben. Persze csak ha elfelejti ezt a felfelé ütögetős dolgot, amivel romba dönti az egészet:D
Dátum: 2009.03.31. 08:26:14
Csakhogy ez nem így van.
Amíg egyforma szinten vannak, a VF-es kétszer annyi lóerőt keres, amit felhasználhat kereskedelem vagy bármi más fejlesztésére, amivel kompenzálja a későbbi hátrányát. Te most azt állítod, hogy ha valakit eddig 1-2 szinttel magasabbról bucira vertek mondjuk az esetek 80%-ában, és elkezd VF-et fejleszteni, akkor továbbra is ugyanilyen vagy nagyobb arányban fogják elverni. Ez messze nem igaz, a százalék folyamatosan csökkenni fog.
Ha szerény matematikai képességeim nem csalnak:)
Dátum: 2009.03.30. 14:17:42
De ha 40. szinten felveszi valaki, hamarosan átlagjóska válik belőle:D
Dátum: 2009.03.30. 13:40:46
Ez így azért egy kicsit torzít. A júzert nem a VF miatt fogják leverni felülről, hanem annak ellenére... miközben saját szintjéhez képest megerősödik.
Ne a 40. szintű játékost nézd, hanem Átlag Jóskát a középmezőnyből. Ha ő VF-et fejleszt, nem fogják sem többen, sem kevesebben ütni. Aki 4-5 szinttel magasabban van, az továbbra is lecsapkodja, aki viszont csak 1-2 szinttel, az már nem annyira, saját szintjén pedig már kifejezetten erősnek fog számítani. Ezért sántít a 2. példád. Ez meccs nem két játékos között zajlik. A másik karakter leelőzi ugyan Jóskánkat, és jól befenyíti felülről, de újabb játékos lép a helyére, akit viszont Jóska nevelget saját szintjén:) És ez utóbbiak köre egyre bővülni fog.
Dátum: 2009.03.29. 11:00:35
Az lenne az utolsó csepp a pohárban ahhoz, hogy kövessem Sameedéket:)
Dátum: 2009.03.28. 20:53:04
Egy aranyporos nappaligekkó milyen hosszú?
10–13 centiméter
70–80 centiméter
2–5 centiméter
40–45 centiméter

Azért az érdekelne, hogy jut valakinek eszébe egy ilyen kérdés. Görcsösen szörfözik a neten, valami frappáns kérdés után kutatva, és hirtelen ott találja magát az Aranyporos Nappaligekkó Fan Club oldalán, vagy mi a szösz?
Áh, nem akarom ráuszítani a srácra a csürhét, még kárt tennének ígéretesnek tűnő szellemi fejlődésében:)
The show must go on:)


"*rva anyádat te b*zi g*ci.Sz*vd le apádat... Aszed nagy vagy mert 1 onlinos játékba erős vagy.Élöbe ugy össze verem az arcod te kis b*zi gyerek..."

A csillagokat én tettem oda, mert írásban nem tudok Hacky Tamás koncertet prezentálni, de az idősebbek nyugodtan odaképzelhetik a mester egyik zseniális futamát:)

A címzett a szövetségi társam volt.
Dátum: 2009.03.25. 09:20:29
A Death Note c. animében/mangában ki az az ,,L'' ?
Kira
a világ legjobb nyomozója
halálisten
egy áldozat

Erre vajon ki a tököm kíváncsi?
Dátum: 2009.03.25. 06:30:09
Még a hozzá szükséges mágustorony10-et sem húzta fel senki.
Dátum: 2009.03.20. 11:09:02
Naaa!
Nem érzed visszásnak egy kicsit, hogy miközben ki vagy bukva a csalókra, falazol nekik?
Pedig hidd el, nevek nélkül a dolog valóban ilyen vicces:)
Valakit megbotoztak? Mióta bejött ez a kínzókamra dolog, itt már minden megtörténhet
Dátum: 2009.03.17. 09:03:01
"A "Jóban Rosszban" c-sorozatban- Laura meghal?
Igen
Elesik
Nem
Feltámad"

WTF?