Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.04.22. 14:11:38
Miklós, nem lehetne a csalás miatt letiltott karakterek névsorát közölni?
Dátum: 2009.04.22. 10:05:26
Mire elkezd rosszul menni, már bőven behozta a belefektetett erőforrásokat, és nyugodtan lehet becsukni a boltot.

Egy topkaraktert fenntartani iszonyatosan drága. A sajtolások, a turbó, a specializáció, a legjobb cuccok folyamatos megvásárlása, a térkapu viszi az őskövet. A V2-es karakteremre klasszisokkal többet kellett költenem, mint az 1-esre, csak azért hogy nagtyjából partiban legyek a körülöttem lévőkkel. Crimson szerencsére elég igénytelen, a turbó megy CSP-ből, állatot nem sajtolok, térkaput kerülöm, a cuccokból több generációt átugrok. Így még megéri, ráadásul erősebb is vagyok a szintemen.
A másik karaktert meg felszámolom, igaz elsősorban az időhiány miatt.
Mire az ütőtávodba érek, 9 szinttel feljebbről fogsz pacallá verni valami gigabicskával. Vagy nem:)
Válts hordát, aztán egyszer utolérlek:-P
Dátum: 2009.04.21. 21:24:20
Az utóbbi oldalak elolvasása után követelem, hogy legyen a visszafogott fejlődés mellett még egy (vagy több) új szakértelem, amivel még jobban el lehet távolodni az úgynevezett "top" szövetségektől. Lehetőleg egy másik dimenzióba. Esetleg egy aukciós tárgy, amivel ki lehetne őket lőni a holdba...? Feltenném rá az összes bajnoki meg kvíz biszbaszomat:)
Dátum: 2009.04.21. 15:55:35
Bingo, ilyen az élet a topon, pont most hagyom abba én is V2-n. A franc se bírja ezt idővel meg energiával.
Igazából az a mókás, hogy ezt a top szövetségek (legyen top 5) egyikének tagja írta. Vajon ha nem engem töm lóerővel, akkor kit?
De hiszen mindenki az én farmkarakterem:D
Egyébként ez is a saját farmkarakterem, csak unalmamban megpróbáltam lebuktatni magam
"Akarod hogy segítsek? Szólok amikor sok Le van nálam úgyis csak építek."

Ezt az egyik top szövetség tagjától kaptam az imént. Mindig van új a nap alatt:)
Dátum: 2009.04.17. 12:25:54
Mondjuk inkább úgy, semmi nem gátol meg benne, hogy megpróbáld visszakérni;)
Dátum: 2009.04.17. 12:16:23
Most végre jól látod, ott a pénzed őskőben. Ennyi és nem több.
Dátum: 2009.04.17. 12:09:31
A szolgáltatás létezik, nem tagadják meg tőled, hogy élsz-e vele, az a te dolgod.

És et cetera, ha már...
Dátum: 2009.04.17. 09:26:58
"de vajon mennyire érdekes hetekig állni ugyanazon szinten"

29. szinten teljes 9 napot "álltam", a korábbi szinteken még kevesebbet, talán ez még kibírható. De van némi rálátásom a dologra, a másik világon a topban vagyok, és sokkal unalmasabb ugyanazzal a 10 emberrel szétpofozni egymást, a fél életemet 15% alatt tölteni, és küldetések miatt haszontalan szakértelmeket fejleszteni:)
Motivációnak ott van az a rengeteg épület, amit még fel kell építeni... nemsokára epikus emlékművünk is lesz, akárki meglássa:D
Dátum: 2009.04.16. 23:56:39
Egy próbát mindenesetre megért. Ha nem megy, hát nem megy:)
Dátum: 2009.04.16. 23:22:34
Izé... Zacc, nem lehetne kicsit visszavenni a hisztiből, és a mondanivalóra koncentrálni? Ez a flood határát súroló gyerekes csapkodás még számomra is zavaró, pedig a nagyfőnök látja lelkemet, én aztán leszarom az összes szabálymódosítást:)
Dátum: 2009.04.16. 09:36:48
Emlékszem még, amikor néhányan telebömbölték a fórumot, miután raboltunk tőlük vagy 10K-t. Olyan hatalmas mennyiség volt, hogy még szabálymódosítást is sikerült kinyafogniuk:)
Sok itt a mystic fucking, hadd oszlassam el a félreértéseket. A megfelelő szakértelmek kellenek, és rohadt sok idő. Főként rohadt sok idő. Nincs szükség excel táblázatokra, az én portyalistám "Eddigi csatáid" címszó alatt fut, ottan balra, meg a kis fejemben. Új célpontot pedig átokpiramis listából választok néhány másodperc alatt, mert a portyalista egy nagy kalap fekáliával egyenértékű. És ha nem mondtam volna, rohadt sok idő is kell.
Tudom, az igazzy profik máshogy csinálják, de én már csak ilyen oldschool vagyok:)
Szent szar, hogy én ezeket soha nem nézem... hol tarthatnék most:D
Dátum: 2009.04.15. 23:35:46
Meglássuk, te már az akadémia beharangozásakor, sőt jóval előtte is a végünket jósoltad;-P