Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.04.29. 13:07:17
Bocsánat, építési feladatok elvégzésére specializálódott szakembert kellett volna írnom, Kocosnak már megint igaza van, építőrabszolga nem létezik:)
Dátum: 2009.04.29. 12:35:59
Az sem csalás, hogy két top karakter egymást ütve szerezzen TP-t, és így húzzon el a többiektől. Mondjuk nem látom azt a rohadt nagy tápot benne, de a V2-n a Forgotten Realms topkaraktere ezt akarta lezsírozni velem:)
És az sem csalás, amikor a Végzeturak Mesterei szövetség építőrabszolgája felajánlja, hogy jelzi, mikor van tele lóerővel, és akkor üthetem.
Miközben nekem nincs pofám megkérni nemhogy a szövetségi társamat, de még egy teljesen külsős, csak a V2-n játszó júzert sem, hogy amíg távol vagyok néhány napig, a katakombából zavarja el gyakorolni a dögöket, vásároljon aranydukátot (küldje el vadászni a farmjaimat...;-P) stb. Valamit rosszul csinálok:)
Dátum: 2009.04.29. 11:58:03
Ez igaz. No akkor mondjuk úgy, hogy PP-ért a dukát nem ingyen lenne, csak kvázi ingyen:D
Dátum: 2009.04.29. 11:56:07
Isten ments, hogy megközelítsem a topot, már maximumon ketyeg a visszafogott fejlődés:)
Dátum: 2009.04.29. 11:52:20
Pillanat, még keresem, hol írtam, hogy az:)
Dátum: 2009.04.29. 11:41:52
Értem én, amit ő csinál az nem multizás, tiszta sor. Hanem egy másik fajta csalás, aminek nevet kéne adni:)
Dátum: 2009.04.29. 11:40:52
Talán lehet azt mondani, hogy én elég sokat portyázok és állítom hogy nem erőforrás. Boldogan adnám a PP-im felét dukátokért:)
Dátum: 2009.04.29. 11:36:08
Ó, értem, akkor én most úgyis elutazom néhány napra, átadom Éjvirágnak a karakterem, portyázgasson vele kedvére, csak ügyeljen rá, nehogy hasznot húzzon belőle. Bár ez nehéz lesz, hiszen egy szövetségen belül vagyunk, és az én hasznom a teljes szövetség haszna is, ugye... akkor inkább Mási kollégának szólok, ő külsős:)
Érdekes interpretációja a szabályoknak.
Dátum: 2009.04.29. 08:30:22
Nekem tökmindegy, mindenképpen fel kell kúsznom 32. szintre, hogy elkerüljem Nephilát
Dátum: 2009.04.27. 14:46:29
"azé azt megnézném Crimson ahogy a v1es karidat "áhhh nelegyen útban senkinek" felkiáltással adnád a feledésnek...hehehe..."

A V2-es is top 10-es karakter volt, igaz nem az LE listán, hanem az általánoson:)
Dátum: 2009.04.27. 14:15:32
"nullára merült állatok nélkül (hmm, nem is rossz ötlet, ezzel az új, hibernálás funkcióval meg lehet úszni, hogy 0 morálú állatokkal térjek vissza.)"

Jah, Sameed is jól megúszta, főleg mert kisajtolta a dögöt, mielőtt abbahagyta. Kész főnyeremény.

Én azért törölném/töröltem mindenképp a karakterem, hogy ne legyen útban senkinek. Így is tele a játék semmire sem jó, otthagyott karakterekkel, jó sokan spórolnak azzal a két kattintásnyi energiával.
Dátum: 2009.04.27. 11:51:45
Elismerem, gyenge vagyok, mert töröltem a V2-es karakterem. Nem is tudom, mi elől menekültem, de majd valaki okos megmondja, jól. Azért mégsem vagyok teljesen reménytelen eset, mert soha nem fogom folytatni vele a játékot:)
Persze mennyivel bátrabb lett volna ott hagynom a karaktert, mint ahogy tették sok százan a V1-en, a hősök. Biztosan mindenki örül, amikor hónapok óta inaktív karaktereket csépel a lóerőszerzés legkisebb reménye nélkül, hiszen ekkora bátorságot el kell ismerni, tán még valami medál is járna érte.

Tetemes mennyiségű bullshit gyűlt itt össze egy jelentéktelen epizód miatt, elismerésem.
Dátum: 2009.04.27. 11:38:39
Téged is terrorizál az asszony?
Dátum: 2009.04.24. 12:20:13
PP-ből nullázás kábé ugyanaz, mint az ingyen nullázás, és akkor már egyszerűbb az utóbbit alkalmazni:D
Nekem egyelőre erőforrás a PP, de még itt is felgyűlt egy rahedli, egyszerűen képtelen vagyok elhasználni őket, pedig talán a legtöbbet portyázom a mezőnyből.
Dátum: 2009.04.24. 11:31:14
Igenis



(Miről van szó? )
Dátum: 2009.04.23. 16:42:30
Hellyeah, Sameed is back!

Kellenek vissza a farmjaid? A háromnegyedét úgyis zárolták;-P
Kis türelmet kérek, előbb előbb a létfontosságú levelezést intézem, lásd CaveMan hozzászólását
Tényleg abba fogom hagyni. A farmjaim felét letiltják, a többit meg a magadfajták fosztogatják. A franc se bírja már ezt levelekkel:-P
"jó sok pénzt költsél őskőre te gyökér."

Ennyi az üzenet. Egy farmomtól, akit még nem zároltak:)
Dátum: 2009.04.22. 18:33:04
Hát pont erre akartam kilyukadni. Egy valagnyi időt spórolnának nekem, ha ott lenne a lista, és rögtön látnám, melyik farmomat nem kell elküldeni vadászni