Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.05.10. 19:47:53
A mi hírnevünk feljavításához minimum Teréz anya kéne, abból is kettő:)
Dátum: 2009.05.10. 19:46:03
Na jó, az a helyzet hogy már rohadtul unjuk egymás képét, kezd szétesni a csapat, és kell valaki, akit kollektíve utálhatunk. Állítólag az nagy összetartó erő:)
Dátum: 2009.05.10. 19:40:56
Nos, ha négyen leszünk, egy főre 33% helyett csak 25% csalózás jut:)
Dátum: 2009.05.10. 19:25:43
A Rubinpalota szövetség felvételt hirdet, egy tagot várunk népes csapatunkba.
Dátum: 2009.05.10. 12:19:10
Ez csak neked újdonság, én már részesültem abban az élményben, hogy Otoaak úri passzióból lecsalózzon, de pont annyi figyelmet szenteltem neki, amennyit megérdemelt:)

(Mindez persze független attól, hogy a top szövetségekben hányan és kik csalnak vagy játszanak becsületesen. Meg lennék lepve, ha egy 100+ fős játékoshalmazban senki nem sumákolna. Egyszemélyes szövetségek kellenek, ott a becsületes júzer biztos lehet benne, hogy mindenki tiszta:) )
Dátum: 2009.05.08. 20:09:59
Sose csüggedj, ifjú padawan, amíg vannak levetni való farmjaim
Dátum: 2009.05.08. 19:49:39
Bingo!
Dátum: 2009.05.08. 19:39:12
Azon a listán, ahol már csak malmozás folyik:D
Dátum: 2009.05.08. 19:06:36
Gyanítom, gőzerővel folyik az új épületek, szakértelmek, miegymások lázas fejlesztése. Sajnos elég valószínű, hogy a szűkös idő miatt azok még összecsapottabbak és átgondolatlanabbak lesznek. Ördögi kör ez, a júzerek újdonságokat akarnak, különben abbahagyják, jön a toldozás-foltozás, ami újabb aránytalanságokat szül, emiatt is abbahagyják...
Most örülök leginkább, hogy nem az élbolyban vagyok, egyelőre még a kínzókamra felépítése is távlati kihívást jelent:) Ezzel együtt jelen pillanatban simán abbahagynám, ha a szövetség másik kétharmadát nem azok alkotnák, akik:)
Dátum: 2009.04.30. 10:40:01
Egyébként meg ha valaki biztosra akar menni, szépen bontsa le felejtéssel a karakterét, építse be azt a néhány millió lóerőt, amit a felejtett szakértelmekért kap, és máris megszűnt a kísértés, ráadásul a szövetség is szépen profitált belőle. Azt a karaktert többé biztosan nem akarja majd visszakapni:)
Dátum: 2009.04.30. 10:11:51
Ne légy nevetséges.
Dátum: 2009.04.29. 14:13:10
Hát, komám, ha megmutatod nekem, hol szóltam le az egetverő okosságaidat, bizony mondom megkövetlek:) És nem azért nem ragálok minden szem gyöngyre amit a desznyók elé vetel, mert ostobaságnak tartom őket, vagy netén mert kerülöm a hibbantakat, hanem mert nem vagyok hajlandó szebályrendszeri molyolással elcsettinteni az időmet. Ez van, én ide szórakozni járok... nem is kapok gyomorfekélyt:)
A szabályok miatt meg verjék az asztalt a nálam okosabbak, mint például te, én meg majd csak alkalmazkodom hozzájuk, ahogy eddig is tettem;)
Dátum: 2009.04.29. 14:01:57
Közkívánatra:)

„esküszöm nem árulom el senkinek de hogy csinálod ezt?!?!?!
fel törted az oldalt ugye?úgy csináld hogy ilyen magasak a szakértelmeid es a tulajdonsag összegeid.
Mond mar el nekem hogy kell ezt csinálni....”

„Igazából a Tihor Miklós régi jó cimborám, így van egy kis hátszelem;-P”

„Ha meg kérlek hogy turbózzatok meg az en karakteremet a 3-ason van rá esély hogy meg teszitek?”

„Áh, ez csak a bennfenteseknek megy:D”

„Hogy lehetek en is bennfentes?
amúgy ti honnan valosiak vagytok?”


Miklóstól utólag is elnézést kérek:)
Dátum: 2009.04.29. 13:59:01
igenis:)
Dátum: 2009.04.29. 13:51:48
Hehe, rá tetszett pacsálni, megtaláltam közben a legutolsó elküldött levelem, benne van minden, egész jól emlékeztem:) Átküldjem?:-P
Dátum: 2009.04.29. 13:47:36
Ugyan már, Faktor kartárs, mi is lefosikáljuk a te nyüszögésedet, és akkor kvittek vagyunk, mindenki mehet tovább a maga útján, jól
Dátum: 2009.04.29. 13:43:42
Ja igen, érintőlegesen ide tartozik az is, hogy valaki megkérdezte (már nem tudom, ki volt, azokat a leveleket töröltem... valamelyik korábbi farmom lehetett, hehe), hogyan értem el ilyen magas tulajdonságokat meg szakértelmeket. Ha esetleg feltörtem a szervert, akkor lehetne-e szó róla, hogy bevegyem a buliba.
A megfelelő szmájlik kíséretében azt válaszoltam, szó sincs szerverfeltörésről, viszont Tihor Miklós régi jó cimborám, és kicsit rásegített a karakteremre.
Erre megkérdezte, "megturbóznánk"-e kicsit a v3-as karakterét is.
El kellett keserítenem, tájékoztattam hogy ez csak a bennfeneteseknek lehetséges.
Jött a következő kérdés: Hogyan lehetne ő is bennfentes? És egyébként is, hová valósiak vagyunk?

Itt szakítottam meg a levelezést, a szomszédok is hallották hogy sírva röhögök.
Szóval ha a napokban felbukkanna a fórumon, hogy Miklós fejleszti a karakteremet, ne tessék komolyan venni:)
Dátum: 2009.04.29. 13:33:29
Hát, nálunk én vagyok az építőrabszolga, de azért néha más területre is átkalandozok:D
Dátum: 2009.04.29. 13:26:30
Ej de kíváncsiak vagyunk, de legyen, végeredményben nem látom okát, miért kéne eltitkolnom a sumákok nevét.
Taurus.
Az őszintét megmondva én nem néztem a statisztikáit meg az építését, ő maga említette, hogy nem csinál mást, csak épít. Innen gondoltam, hogy kőműves lehet:)
Dátum: 2009.04.29. 13:26:00
Tudom, csak pont kapóra jött:)