Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.05.14. 11:33:29
"Viszont sokszor olyan terméket gyártanak amire nem hiszem hogy túl nagy lenne a kereslet (de lehet hogy ez csak az én véleményem)!Nem hiszem hogy szükség lenne a valaki által már említett "CELEBEK nagysikerű" megemlékezéseire egy ív papírt is áldozni!"

Sajnos pontosan azokra van kereslet.
Még szép, az ilyesmit nem bíznám senki másra ;-)
Az mennyire gáz, amikor egy állandó kuncsaftom szövetségi társa érdeklődik levélben, hogy az illető karaktert én futtatom-é, vagy valamelyik cimborám?
Dátum: 2009.05.13. 15:31:24
Dejszen a paraziták nem szoktak dolgozni. Akkor mi most ilyen különleges, dolgozó paraziták vagyunk?
Dátum: 2009.05.13. 10:04:59
Mit mondjak erre, hogy ne tűnjön se toborzásnak, se hazugságnak? A jó kapcsolatra való tekintettel eszembe sem jutna, hogy a Lélekszipolyozóktól próbáljak átcsábítani valakit, égne az arcomról a bőr. Sajnos több más szövetséggel is hasonlóképp vagyunk, akit meg volt pofám, azt már felkerestem. Marad tehát a toborzószöveg a szövetségi adatlapon, aztán aki megfelelő választásnak talál minket, jelentkezik:)
Hm, tulajdonképpen a TGY-vel teljesen semleges a kapcsolatunk, soha nem volt dolgunk egymással, mindjárt írok Nephilának:D
Tegnap Éjvirágot is megtámadta egy építő júzer sok ezer lóerővel, és megpróbálta lezsírozni a további akciókat, mondván hogy a portyázókat akarja támogatni. Meglehetősen érdekes közjáték után el lett hajtva a faxba.
(Ez inkább az adminoknak szól, nehogy Éjvirágot vegyék elő, ha visszanézik a logokat:) )

Felkérném az összes csaló kartársat, hogy akadjanak le rólunk, van elég gondunk saját farmjaink futtatásával, mások balfaszkodása miatt nem akarunk lebukni:)
Dátum: 2009.05.13. 00:24:54
Affene, épp arra gondoltam hogy írok neki levelet;-P
Dátum: 2009.05.13. 00:15:19
Áh, rossz oldalról közelíted meg a kérdést. Egy rubinpalotás eddig 58 (plusz az apró) másikkal is felért, mától viszont már csak 43,75-tel. Kiszáll az erő a tagjainkból:D
Dátum: 2009.05.13. 00:03:23
Kikérjük magunknak, négyen vagyunk:)
Dátum: 2009.05.12. 23:17:35
Elnézést, tobórzószöveg update, máris megszegem saját szavam:)

A közeljövőben újabb jelentős mértékű, 25%-os (azaz egyfős) állománybővítést szeretnénk végrehajtani, a vállalkozó szellemű júzerek önéletrajzát Crimson postafiókjába kérnénk. Vicces levelek, állandó háborúk, citadellacsapások várják leendő társunkat, valamint felhúzandó épületek hada. Csupa móka, kacagás meg derű, eszek-iszok-dínok-dánok. Ha jelenlegi szövetséged túl erősnek találod, mert már a hátsó udvaron is csillió szintes kínzókamra áll, a kerti budit pedig átminősítették nekrofun fókusszá, kezdj új karriert itt, nálunk ez az érzés garantáltan nem fog gyötörni;-P
Dátum: 2009.05.12. 18:38:12
Csak nem mi voltunk azok?
Megnéztelek, téged sajnos kénytelenek lennénk elutasítani, gondolom nem kell részletezni miért:)
Dátum: 2009.05.12. 18:24:26
Többre is, de pont ők nem akarnak jelentkezni, a fene enné meg:D
Dátum: 2009.05.12. 13:16:56
Bocsánat, bemásolnám a végleges szöveget, aztán ennyit a nyilvános toborzásról:)

"A közeljövőben jelentős mértékű, 33%-os (azaz egyfős) állománybővítést szeretnénk végrehajtani, a vállalkozó szellemű júzerek önéletrajzát Crimson postafiókjába kérnénk. Vicces levelek, állandó háborúk, citadellacsapások várják leendő társunkat, valamint felhúzandó épületek hada. Csupa móka, kacagás meg derű, eszek-iszok-dínok-dánok. Ha jelenlegi szövetséged túl erősnek találod, mert már a hátsó udvaron is csillió szintes kínzókamra áll, a kerti budit pedig átminősítették nekrofun fókusszá, kezdj új karriert itt, nálunk ez az érzés garantáltan nem fog gyötörni;-P"
Dátum: 2009.05.11. 13:03:16
Hosszú szünet után a Mitsubishi ismét adakozásra jelentkezett. Úgy látszik, őket is zavarta a hosszú kihagyás, mert a lemaradást behozandó lebontották a békecsarnokot, így 83K lett a zsák... adomány a rekordhosszúságú, csaknem 4 és fél óráig tartó jótékonysági konferenciát követően. Köszönjük szépen a hozzájárulást, jövő héten újra találkozunk, az 5. szintű citadellacsapást pedig beállítottuk a Kubla Kánság szintén 5. szintű, és szintén parkolópályán keringő csomagja mögé:)
Dátum: 2009.05.11. 07:54:44
Akárcsak az, hogy egy szövetségnek nem tudunk hadat üzenni úgy 10 nap után, mert állítólag nem telt le a 168 óra.
Dátum: 2009.05.11. 07:52:18
Öööö... nem lehet, hogy a "barát" itt átvitt értelemben értendő?
Nekem van vagy húsz barátom, de nem őszinte a kapcsolatunk, állandóan cserélgetnem kell őket:)
Dátum: 2009.05.11. 06:53:13
Ott képezzük a beszivárgó egységeket.
Dátum: 2009.05.11. 06:44:48
Mindenkinek szól, bár a követelmények nagyok, és igen válogatósak vagyunk:D
Dátum: 2009.05.10. 22:07:57
Én bírom Faktort, mert benne leszek a testőrségében, és egyébként is kicsit Regős Bendegúzra emlékeztet:)
Dátum: 2009.05.10. 20:05:14
Hozd a nővéred, és fel vagy véve:-P

Jah, majd' elfelejtettem, emitt sokkal-sokkal bővebben:

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg