Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

"lehet törölni csendben is, de az ilyen figyelemfelkeltés elég gáz"

Köszönjük hogy ma is elmondtad, már hiányérzetem volt:)
Kocos: ezen már én is gondolkodtam, mert néha nem igazán akart kijönni az eredmény.

Dr_Faktor for President!
Nyugodj bele, elzárták a csapot;-P
Hát, nekem 50% volt a max több alkalommal is, a többit a kreatív adta hozzá.
Nem lenne olyan nagy szívás, persze attól függ mekkora az a százalék.
Kiskapukról: a régi szép idők, amikor még az volt a baj, hogy 1000-es kúttal 10K-t zsákmányoltunk egy nagyobb szövetségtől:) Rögtön volt is sírás-rívás, csalózás, meg szabályváltoztatás, a rabolható mennyiség maximalizálása. Amiért külön köszönetet kell mondanom, iszonyat nagyot szívtunk volna, ha azon a taktikán maradunk. Építeni ugyan nem kellett volna, de a katalizátorról meg a kút termeléséről is lemondhatunk, ami hosszú távon elég nagy suxx. (Bár mókás lehet, amikor maxos katalizátor napi 500 lóerővel két nap alatt feltölti a kutat:) )

:nosztalgia:
Ezt könnyen vissza lehet nézni. Tán tényleg nem ártana egy néhány napos szerverleállás, amíg kipucolják az egészet, már persze csak ha szabálytalannak minősül. Ha meg nem, akkor mehet tovább a móka, Nephilát még beérhetem:D
Hiába 150-es a kivégzés, a célpontnál lévő lóerőnek max 50%-át hozhatja el.
LanMaffiától elnézést kérek, és félreérthető voltam, akkor sem hibáztatnám, ha belőlük verte volna ki egy random portya során vagy bármelyik másik csalóból, ezekre soha nincs ráírva:D
Én is biztosan ütök farmkaraktereket, bár egyre kevesebbet:)
Mindenesetre én nem fejezem be, akár legális akár nem, ahhoz túl jó a csapat:) Csak kivárom a döntést, hogy annak megfelelően folytathassam.
(Nem, ez nem azt jelenti hogy én is alkalmazni fogom, csak akkor már sokkal lazábban lehet játszani, nem kell figyelni a toplistát, hiszen egyik óráról a másikra lehagyhatnak hatmillióval. Buli lesz )
Bingo, a szint is stimmel, ő nyilván az Egon-féle brancsból ütögette ki a lóerőt.

Nephila rablásait valaki be is másolta ide a fórumra, asszem 44 és 46K körül lehettek, amiben még nincs semmi rendkívüli. Nekem is volt 40K környéki rablásom, igaz csak egyszer vagy kétszer, és Éjvirág is valami hasonlót ütött a múltkor.
Nephila adatlapján 50K körüli rablás volt kiírva kettő is, amikor befejezte a játékot és átadta a karakterét, avagy én maradtam le valamiről (könnyen lehet).
Mondjuk a kvíz téma is megér egy misét, legutóbb a földhöz vertem a seggem örömömben, hogy sikerült hibátlanul kitöltenem emberi idő alatt, amivel az első kvízolimpia idején még első lettem, most meg a dobogóra sem fértem fel... adatbázisokkal nem versenyezhetek:)
Majd igyekszem az adott oldal legfelső helyét elfoglalni, hogy egy kicsit elsőnek érezhessem magam:D
Számodra haszonélvezőként nem az, számomra az, tiszta sor, vádaskodom, zároljanak;-P
Még szép, ez nem kettejük bulija, nagyon sokan vannak benne, és én megint kimaradtam:D
A logok alapján szépen vissza kéne fejteni az egészet, levonni a levonandókat, kiosztani a büntit (amennyiben jár egyáltalán, hisz legális a dolog, mint tudjuk), és elzárni ezt a csapot.
Addig mindenesetre felfüggesztem a játékot, kivárom hogy mi történik:)
Whoa, még előttük vagyok No, vajon kihúzom a délután négyes frissítésig? És Nephila?
Pont ezt mondtam, hogy rengetegen lehetnek, akik lapítanak és kihasználják az ilyeneket kínzókamrával, portyával. Ezen belül is a cimborák, akikkel le van zsugázva a kínzókamrás dolog, ugye.
Hát, én is voltam első a V2-n:D
"és már most lázad az ős pók banda?"

Jah, Mortimer meg Sanyi az ős-pók.