Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Én meg aztat nem tudtam értelmezni hirtelen, hogyaszongya "A sript "érdekes" érzékenysége esetén igen is előfordulhat, hogy a hiéna taktikával támadó összejátszó Pókok bekapnak autó zárolást...". Egy pillanatra majdnem elhittem, hogy félnem kéne, de mivel szövetségen belül sem osztjuk meg egymással a célpontokat (sok értelme nem is lenne a 3-4-5 szintkülönbség miatt) megnyugodtam, hogy LEGÁLISAN (ééérted, LEGÁLISAN!) portyázok. Biztosan vannak ilyen hiénapók izék is, talán épp nálatok, mindig is gyanúsak voltatok nekem:-P

(Az előző bejegyzésért sorry ugyanez volt csak rossz helyre címeztem:) )
.
Nohát, valamiért teljesen azt hittem saját kínzókamrád szövegét másoltad be. Ez esetben elnézést, a fenti dolog a sápról természetesen az adott cimborára vonatkozik:)
Teljes mértékben igazad van.
Tényleg más világban élsz:)
Nézd, felszabadul egy csomó időd:D
Föld hívja Birkát.
Érthető, hogy a főnökség korábbi nyilatkozatára hivatkozva szabályosnak akarod feltüntetni a páros tettét (miközben nagyon jól tudtad, hogy ennek a kalandnak véget fognak vetni, mert annyira borítja a rendszert), főként mivel az alvégen sunnyogva busásan lefejted őket. Nyugi, én sem tartom valószínűnek hogy bármiféle retorzió érjen:)
"A kreativ affinitás napi limitje vmi ilyesmi lesz:
limit = (620+valóságformázás*10) * szint; ha gyémánt limit=limit*gyémánt bónusz.
Ebbe a limitbe még az izmosabb pókok is elég jól beleférnek."

Akkor én túl izmos vagyok, de nem ez a lényeg, alkalmazkodtam én már sok mindenhez, ez sem fog gondot okozni:)
Viszont ez a napi limit dolog eléggé oldalba lövi azokat, akik mondjuk kihagynak néhány napot, és felgyűlik a PP-jük. Ők napi 31(41) portyával apasszák a készletet, hogy benne maradjanak a limitben 150 napig, míg elfogynak a PP-ik?
"Korlátozás helyett ésszerűbb talán, ha loggoljuk az extrém zsákmányokat, és időnként ellenőrizzük őket."

Éljen, éljen.
Visszamenőleg is? Mert akkor szépen le lehetne vonni a nagyszerű duót kínzókamrába hurcibáló júzerek százezres nagyságrendű "ajándékát".
"lefelejti vele az összes szakértelmét, eladja tárgyait, majd egyetlen egy csatában átadja valakinek a rengeteg LE-t. Mivel nem lesz rendszeres oda-vissza ütés, nem fogjátok tudni kiszűrni."

Hát, azért néhány millió lóerőt egyetlen csatával átvenni nem kis bravúr:) De ezzel együtt a probléma valóban előállhat. Az extrém nagy rablásokat is vizsgálni kéne, ezekből azért nincs olyan sok.
És csókolom, ha felismerem az ilyen júzereket, és csak lapítok mint szar a fűben, miközben kínzókamrába hurcibálom őket serényen, akkor ugye azt potom néhány százezer lóerőt megtarthatom?
Ahogy Anababa is írta, az újak már tudják, mit kell csinálni, cserébe nekünk ott volt a csökkentett TP mennyiség a régi szép időkben, nagyon sokáig ficánkolhattunk alacsonyabb szinteken.

(Már csak arra szeretnék rájönni, ki pontozhatta le a kettővel ezelőtti hozzászólásomat, amiben csak azt írtam le, mi kell a portyázáshoz )
"Crimson is szerintem a rabolt lékészletének a 75% 20as szintjéig szedte össze...mostanában már nála se ömlik úgy a nafta...bár lehet tévedek..ezesetben természetesen bekaphassa amiért neki iylen jól megy xD"

Bakaphatom:D A huszonikszedik szint előtt azt sem tudtam mi az a kivégzés, át akartam állni vadászatra, amikor utolsó lehetőségként elkezdtem fejleszteni, és ismét dőlt a lóerő. De igazából nem ez számít, hanem hogy a jó portyaidőszakokban a gép előtt ülj (nekem az a munkámból fakadóan adott), és el tudd lőni mind a 40 PP-d.
Szinteden (pontosabban nem lefelé) támadsz, max kreatív, magas kivégzés, magas sebzés (hogy a kivégzés működjön is), ennyi. De ezt már többször, több helyen leírták. Már csak a célpontválasztás marad:)
"Crimson, Nephila stb. szerintem tucatszám tudná ontani azoknak a karaktereknek a nevét, akiktől nap mint nap 10k feletti LE-t lehet elhozni. Szerintem ez sincs rendben, csak nem hallunk róluk, mert valószínű a fórumot sem olvassák."

Ej, be szép is volna. Napi átlag egy darab 10K feletti rablásom van, az is általában random portyából.
Amit jelentett, az teljesen szabályos, mint az köztudott. Na de a script, az kiszúrta a multizást
Még szerencse hogy multiztak, már a fasorban sem lennék mögöttük.
"ha valami nem mindenkire vonatkozik, akkor minek azt írni, hogy "mindenki"? te is tudod, mindenki tudja,..."

LOL

(Bocsánat )
Nem az én ötletem, valaki korábban már felvetette, csak támogatom.
Én oldschool csaló vagyok, akkor is maradok a régi módszereknél:)
Szent szar.
Komolyan mondom, kéne egy hét szünet a játékban, mindenki pihenne kicsit, csak a fórum üzemelne tovább, és a főnökség kitalálna valami értelmeset. Mert ez így egy újabb elfuserált tűzoltás lesz, ami még jobban elbillenti az egész rendszert.
"Én ezért lépek le innen. (Winnie, csókollak )"

Eh, gyenge vagy :winnie: