Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Azért tök jól elpoénkodom itt, mert ez az egész valóban annyira nonszensz, hogy csak röhögni lehet rajta, de tényleg, mi lesz a használhatatlanná vált kábé 30 pontnyi kreatívval? Tudom, már eddig is rengeteg hasznot hajtott, nem illik visszakérni a beleölt lóerőt, de nem lehetne legalább levonni csak úgy grátisz, hogy ne drágítsa a többi szakértelmet? Én anyagias hullarabló vagyok, kérem:D

(vagy jobban megéri inkább felejtést fejleszteni és utána visszaépíteni 15-20 pontig? Sosem voltam képes ilyesmit számolgatni, ennyire nem vagyok kocka:) )
Azért tegyük hozzá, hogy ÉN akkor nem hallottam róla, viszont akinek ma nincs, az nem is nevezhető póknak:)
Tényleg, így hogy a kreatívomból gyakorlatilag lehúztak vagy 30 pontot, visszakapom a beleölt lét? Tisztelt főnökség, én nem ezt a lovat akartam!:D
Sajnálom, lányom, hosszú távú szerződés köti őket az egyesületemhez:)
Megvan. LanMaffia ellen be kell tenni egy tízperces késleltetést a portyalistába. Úgyis akkora használhatatlan foshalom, hogy fel sem tűnne senkinek;-P
Köszönöm, még átgondolom kicsit, de akkor asszem bevonulok építkezni meg tevéket nevelni a föld alá egy időre, amíg nem tisztázódik, hogy pontosan mi is van... mert újabb rettentő átgondolt szabálymódosításokat vizionálok a közeljövőben, és nem szeretném, ha a kreatívom nagy részén kívül más szakértelmet is dobhatnék a kukába:)
"43.200 LÉ t szerezhetek egy nap a kreatív korlátozás miatt. Amit nem értek egyáltalán, mert ezzel csak én nyerek, senki nem veszít semmit, de ami nekem jó, az másoknak rossz gondolom"

Azért azt te is beláthatod, hogy ez nem teljesen igaz. Amit te nyersz, azzal erősödsz, vagyis a többiek hozzád képest gyengülnek. Mint a kímzókamránál. Viszont most azt érték el, hogy nem fogsz olyan mértékben erősödni a többiekhez képest, mint eddig (de még mindig rakétaként húzol el), miközben ők csak azt tapasztalják, hogy ugyanannyi lóerőt veszítenek. Újabb tipikus példája annak, amikor a főnökség azt hiszi, hogy az erős megszopatásával egyben az áldozatokon is segítenek. Hát nem:)
Jé, most látom, hogy be is lett vezetve a módosítás, akkor LanMaffia áldozatai fellélegezhetnek:)

Lenne közvebetőleg egy kérdésem, bár csak érintőlegesen tartozik ide: katakombában lehet manakonstrukcióval építeni?
Mezei, időnként akár 10+K-t raboló portyázóként egészen kispályásnak érzem magam:D Most mindenki ki van akadva LanMaffiára, de azt azért észre kéne venni, hogy az új csodaképlet pont Lanmaffiával és a hasonló taktikára áttérőkkel nem tud mit kezdeni (nem, én nem leszek köztük, ahhoz túl retro vagyok:) ). Az áldozat ugyanúgy el fog veszíteni 50-100K lóerőt, Lanmaffiáék meg egy nap nem félmilliót, csak mondjuk háromszázezret szednek össze. Biztosan mindenki boldog lesz, hiszen a mezei pókok néhány tízezerrel kevesebbet tudnak rabolni naponta... de ki fog akkor már emlékezni rájuk:D
Félreértés ne essék, ez nem LM ellen szól, ügyesnek és teljesen LEGÁLISNAK (én is nagybetűvel írom, hátha akkor többet számít;-P) tartom amit csinál, ráadásul lehet ellene védekezni, és még csak nem is a kishalakat fosztogatja. Bezzeg a szegény vad, az nem tud elbújni:D
Csak rá szeretnék mutatni, hogy ezzel megint nem a kívánt eredményt érik el. Érvénybe lép a korlátozás, oké, aztán jön az első két LanMaffia-féle portya, és újból tele lesz a fórum, hiszen nem változott semmi:)
Miklós:

"Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy ez normális? Utánanézünk, hogy ez hogy történt, és ha kell, zároljuk az illetőket. Mondjuk szerintem pont kifogtál 3 embert aki még a topicindító mókát játssza..."

Teljesen normális, hogy valaki 15% alatt vadászik, és akár 100K+ is összegyűlik nála, én is így csináltam a V2-n. Amint 15% fölé kerültem, ütöttem egy epikust, és folytattam a vadászatot.
Az is teljesen normális, hogy valaki az ilyenekre vadászik, és abban a néhány másodpercben lecsap. Le is írta, hogyan.
Hatalmas mennyiségű lóerő? Igen. Szabályos (LEGÁLIS;-P)? Igen. Kiskapu? Nem.
Szerintem korlátozd le valami pofás képlettel. Aztán előáll valaki egy új módszerrel, és mondjuk be lehet tiltani az egész portyázást, úgy ahogy van:)
Azt hogy kinek válaszoltam azzal a hozzászólással - ottan van egyértelműen a fejlécben, ezért is nem idéztem;)

(és tényleg kihagyom a hosszúakat, főleg ha látom hogy ötletelés... belezavarodnék:D)
"N1 (nice one ha vkinek gondot okozna)"

Hát, ha nem írod mellé, nekem gondot okozott volna:D

Cavalorn:
Végülis van retorzió, a csalókat zárolták. A többit fogd fel bónuszként (a.k.a: belegéppuskázás a tömegbe)
Amennyiben megígéred, hogy értelmezed is amit látsz, nagyon szívesen.
Esetleg érdemes lenne megnézni, kinek és mire reagáltam, kiderülne hogy köze nincs a te hozzászólásodhoz (amit egyébként el sem olvastam). Köszke.
És ha valakinek ennél magasabb, az így járt:D
Olyan ez, mint mikor sokan (mellesleg jogosan) panaszkodtak, hogy a portyázók ott terpeszkednek a szint élén, és szanaszéjjel verik őket. Jött a megoldás: emelni kell az azonos és magasabb szintű portya után járó TP-t. Amivel önmagában nincs gond, csak a problémán nem segített - a júzerek továbbra is ugyanúgy szanaszéjjel voltak verve. Biztos nagyon meghatotta őket, hogy a portyázók ettől gyorsabban lépnek szintet:)
Tulajdonképpen ki is hurrogott le, pajtás?
Az a vicces, hogy a két mókus akciója kapcsán valahonnan előkerülnek ilyen végbélből előrántott képletek, ahelyett hogy a csalókat próbálnák elmeszelni. "Lőjétek le mind, Isten majd kiválogatja az övéit"
Hát tudod ki áll be a testőrségedbe:-P
Én is így értelmeztem, különben nekem 34680 (maxolt valóságformázással), ami erősen LOL kategória
Igazad van, de majd hozzászoksz, hogy szopatnak:D
Nem ismertem a karaktered nevét, de logikusnak tűnt, hogy a saját kínzókamra logodat másoltad be. Mint írtam, természetesen a fentiek arra vonatkoznak, akié a kínzókamra. De nem is a személy a lényeg.

Egyébként meg igen, teljesen természetesnek veszem, hogy ha egy farmkarakter lebukik és zárolják, vonják le tőlem (meg mindenkitől) a tőle szerzett lóerőt. Akár több hónapra visszamenőleg is. Hát, én sajnos(?) nem abba' a kőkemény üzleti világba' élek, de azért valahogy elevickélek:)