Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.12.03. 18:05:07
Tudnivalók a szövetségről, idemásolva az adatlapról, kicsit javítgatva... hátha valaki eltévedt a linknél (bár igazából ez volt a cél)

"Célunk összegyűjteni a szerver leggonoszabb végzeturait. Feltételek vannak, de folyamatosan változnak, hisz lehetsz az egyik pillanatban szimpatikus, egy másikban pedig már Bendő Atya keni a belőled készült fekete túrót a testére. Vezető volt, de megöltük.

------------------------------------------------------- -------

Felépített épületeink, melyekből árad a gonoszság:

Dögkút: Ahová szorgos, és legfőképp gonosz kezek hordják az általuk zsákmányolt döghúst. Ezért nem csoda, hogy a dögkút a hasznossága mellett büdös is.

Fekete torony: Az építmény, ami eredetileg több férőhelyet biztosítana a szövetségben, de mivel a jelenlegi tagság gonoszsága határtalan, ezért a férőhelyekre nem tagokat, hanem különböző fekete holmikat halmoznak fel. Többek között fenntartanak egy szobát A Terv megbeszélésre, egy hűtőházat a fekete túró tárolására, három szintet a fekete virágoskertnek, egy kis szekrényt a cipőknek, melyekkel a virágokat széttapossák, továbbá egy kis szobát, ahol Bendő Atya székel, de senki nem tudja, éppen áldást kér vagy áldást oszt.

Fekete fal: Alapvetően nem a védelmet adó képessége miatt építettük, hanem mert ocsmány, büdös, és így akartuk bosszantani a szomszédságot, továbbá a fal tetejéről tudunk az utcára is kiabálni.

Feketemágikus torony: A tornyok iszonytatóan, de ahogy mondom iszonytatóan, és erre rá is hangsúlyozok, ISZONYTATÓAN nagy gonoszságot árasztanak magukból. Talán mágikusak is, de az biztos, hogy ha rájövünk hogyan, nem félünk majd használni.

Koporsószerű óvóhelyek: Ezek azon túl, hogy azok, aminek látszanak, még fekete színűek is. A Liga gonosz tagjai számára biztosíthatunk vele nyugalmat, hiszen hangszigetelésének hála hang se ki se be nem jön.

Átokdomb: Nincs is szebb látvány, mint amikor a hajnali napfény megcsillan Bendő Atya és a hívek lábszárán, miközben a spirituálé nagy alakja gonosz, sötét és artikulálatlan átkokat szór mindenfelé.

Gonosz auránkat védő pajzs: Ez fontos, hisz megvédi a Liga tagjainak gonosz auráját, illetve akinek nincs aurája, annak a gonosz szájszagát, meg amúgy is fekete színű és szeretjük.

Gonosz kastély: Itt lakhatnának az átutazó kufárok, ha nem lennénk annyira gonoszak és beengednénk őket, vagy ha olyankor nem Bendő Atya szentélyébe lennének beterelve.

Fekete sajtoló odú: Ha annyit mondunk el róla, hogy itt lehet sajtolni, már sokat mondtunk. Ha belegondolunk, hogy ez egy nyirkos lyuk, és a Liga tagja Bendő Atya, már rossz belegondolni. A lényeg, hogy itt a készül nagyüzemben a túró és kész.

Túrósokszorozó gépsor: Beszédes név ugyebár. A Liga tagjai végtelen és féktelen gonoszságukban nem átallnak egyre több és több fekete túrót felhasználni a TERV és saját fekete céljaik érdekében. Na ehhez szükség van a gépsorra, és kell hozzá kezelőszemélyzet is, akikből sajnos sosem elég, hisz 1-2 nap alatt túró lesz belőlük is."
Dátum: 2009.12.03. 17:30:24
Köszönöm, Szőr, de inkább négy hónapig járkáltam az élők között, és most megint itt vagyok:D
Dátum: 2009.12.03. 17:14:54
Na hess, félénk próbálkozó, nincs időnk egész nap habos-babos lelkeket pátyolgatni. Jelentkezési lapot a kapunál lehet kitölteni, de ez még nem garantál semmit.
Sürgős elfoglaltságaink vannak, új jelentkező érkezését várjuk, és meg kell vívnunk egy igen fontos háborút holmi Lélekszipolyozók ellen (csak tudnám, honnan ismerős ez a név). Egyiküket már bőségesen meglocsoltam a véremmel az imént, és magamhoz kell térnem, hogy ismét öngyilkos rohamot vezethessek. Ezenkívül ki akarok rakni ide néhány további tudnivalót szövetségünkről. Nem könnyű munka gonosznak lenni.
Dátum: 2009.12.03. 16:55:25
Ó, nem tanítom én, nincs időm ilyesmire, bár van benne potenciál, elismerem.
Dátum: 2009.12.03. 16:45:21
Na de kérlek, mi Mási testvérrel soha nem voltunk olyan kapcsolatban...
Dátum: 2009.12.03. 16:41:16
Megértelek fiam, nehéz a váltás. De látom, jó úton haladsz. Egyszer látogass el Bendő Atya miséjére, lelki útmutatásért. (Ne feledd a 7. pontot, azzal kiegészítve, hogy SOHA ne fordíts hátat neki, még akkor sem ha nem vagytok kettesben.)
Dátum: 2009.12.03. 16:20:51
Köszönöm a bókot, megtörtént, az orvos azóta falainkat erősíti.
Dátum: 2009.12.03. 16:19:00
Ebből is látszik, hogy még nem vagy képes felfogni a fekete túró jelentőségét. Ez nem baj, sokan vagytok még, de mi türelemmel és nyúzókéssel tanítunk.
Dátum: 2009.12.03. 15:48:02
Ha gonoszságod elég magasra hág, úgyis itt kötsz ki. Addig meg úgysem lennél képes felfogni, mi zajlik a falakon belül. (Most nem Bendő Atya toronyszobájáról beszélek, oda még én sem merek belépni.)
Dátum: 2009.12.03. 15:44:50
Most nem mennék bele túl mélyen egy, a gonoszság bűzéről folytatott diskurzusba, mert méltóságon alulinak tartom (nem mintha lenne méltóságom), és majd a tettek beszélnek. Gonoszságunk mindenesetre újabb jelentkezőt vonzott, még át kell esnie a próbán, de elég elmebetegnek és sötét lelkűnek tűnik ahhoz, hogy felvegyük.
De az biztos, hogy ha nekem lenne állatom, és annyi ideig élne, hogy nevet kapjon, nem is merném többé nyugodt lelkiismerettel gonosznak nevezni magam. Nemrégiben pontosan ezért utasítottunk el egy jelentkezőt.
Persze azért nekünk is vannak állataink.
Fekete túró formában hűen szolgálják gazdáikat.
Az egy másik történet lesz, ide drámai képsor illett
"Mi értelme volt egy csomó karaktert megnyomorítani, meg tönkretenni..."

(hegedűszó, a háttérben szélben hajladozó fák és szurtos képű, otthontalanná vált, síró gyerekek)
Te ezt komolyan tudni akarod?
Dátum: 2009.12.03. 11:10:34
Újabb taggal bővültünk:
Hentes őrmester
Talán nem igényel külön magyarázatot.
Visszestem, magába szippantott a gonosz...

Prisma: ej, de keveset tudsz te erről a dologról:D
Dejszen annak idején én is 1 másodperccel 15% után támadtam, ami szerinted nem emberi, vagyis csalok:)
Ezek szerint mégsem olvastad el az említett hetven posztot, mert az is szerepel bennük, hogy a portyalistában 2-3 másodperccel azelőtt megjelensz, hogy 15% fölé kerülnél. Program(ozási) huba, vagy mifene, én ehhez nem értek, még a Worddel is akadnak néha problémáim, pedig munkaeszköz, vagy mifene:)
Nem mindegy, hogy vannak csalók azok között, akik rendszeresen beütnek a 15% alól felbukkanókra, vagy hogy akik beütnek a 15% alól felbukkanókra, azok csalók - márpedig te ez utóbbi t írtad. Teccik érzékelni a különbséget?
Dátum: 2009.12.03. 10:50:30
Csak két szó:
Fekete Liga

Akinek ennél több magyarázat kell, az még nem szagolt be Háromujjú Pete szobájába.

Hoppá, viszont van a névsorban valaki, aki talán felnőhetne hozzánk... azt az őrült zsenit majd kikémleljük, bár nem hiszem, hogy egy ilyen feltűnően normális társaságban felhalmozódott volna benne elegendő gonoszság.
Jah, így a legkönnyebb:)
Inkább mondj neveket mert

"Nem, de ha egy ember mindig 1mp-vel a 15% fölé kerülés után üt be (vagy hamarabb), az már nem emberi."

ez alapján simán lecsalóztál, még mielőtt magyarázkodni kezdtem volna:)
Dátum: 2009.12.03. 10:43:00
Talán nem voltatok neki elég gonoszak, ez lehetett az oka, igen-igen.
Dátum: 2009.12.03. 10:38:14
Meg is volt a beavatási szertartás, veleszületett elmeháborodottsága nem szenvedett csorbát, így felvételt nyert soraink közé:
Éjsárkány, a túró őrzője.
Ő őrzi majd a fekete túrót, de még kell valaki, aki figyel rá, hogy ne dézsmálja meg.