Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.12.26. 14:58:19
A Liga sötétsége tovább mélyült, sikerült átcsábítani a túró fekete oldalára Rubinszemű Éjvirágot, aki átlényegülését követően Maszat, a Zöldmoszat néven terrorizálja majd a világ egyelőre még túrómentes felét. Egyben ő a szövetség első női tagja, talán tovább nem is kell ragoznom.
Dátum: 2009.12.26. 14:32:08
Nem csodálkozom, aki az Atyához megy misére, utána rendszerint napokig nem tud járni...
Dátum: 2009.12.26. 12:06:22
Felépítettük a háború csarnokának funkcióját ellátó Fekete Túró Termét, bővebben a frissített topicnyitó hozzászólásban.
Dátum: 2009.12.25. 20:39:47
Egy biztos, az Atya tolni fogja. A változó a "le", a "bejgli" és a "torok" lehet.
Dátum: 2009.12.25. 17:34:36
A tanulság: ne szarozz Birkával :-P

Egyébként érdekes, az én játékstílusom sem volt éppen népszerű, mégis akkoriban szedtem össze egy jó átlagot. Mint írtam, sokszor kell beszólni winnie-nek, az a siker receptje
Mondjuk az elmúlt napokban én is lementem 8,55-ről 8,5-re, valaki tegnapelőtt vagy mikor módszeresen végignyomogatta a Fekete Liga topic utolsó oldalán a hozzászólásaimat. Nem mondom hogy nem érdekel, egyrészt mert tényleg vérig sértődtem (hiszen ez a pontszám az életemet helyettestő dolog igen fontos szelete), másrészt mert jön winnie és a földbe aláz, meg egyébként is ő fogja meginni a levét... ;-P

Módosítás: És lőn:D
Dátum: 2009.12.24. 17:42:54
A Liga nevében kívánok minden jövőbeli alattvalónknak fekete túróban gazdag karácsonyt.
Dátum: 2009.12.23. 09:05:57
Igazán nem akarok beleszólni, Szőr, de szerény véleményem szerint te már enélkül is tiszteletreméltóan büdös vagy.
Dátum: 2009.12.22. 23:34:30
Harmadik háborúnk is sikeresen zárult, a Vámpírok klánja szövetség bátor helytállással is csak 4:176-os eredményt tudott összehozni. Fröcsögött a vér és a túró, de végül a Liga győzedelmeskedett. 488 kübli fekete túró cserélt gazdát, és úgy döntöttünk, a Vámpírok a lehető legrövidebb időn belül igényt tartanak a visszavágóra.
A háború hőse Cunci (a sikamlós), aki egymaga 32 párbajt prezentált - bár ebből kettőt megnyert, ami miatt leköptük és beküldtük az Atyához gyónni.

Kiegészítés: Igen fájó, hogy élből lepontoznak, meg is sértődtem, mi lesz így a renomémmal? Ezt sajnos csak úgy tudom kompenzálni, hogy beszólok winnie-nek, mert olyankor kizárólag a 10-eseket nyomják ész nélkül ;-P
Dátum: 2009.12.22. 16:11:07
"de hát mások vagyunk, elfogadom, hogy a topoknak nem tetszik, ha sok kalandpontot kell költeni:)"

Dehogy fogadod el. Ha nem írnád ide, esetleg elhinnénk, hogy elfogadod
Dátum: 2009.12.22. 10:48:09
Egyébként ahogy nézem, sokaknak nem ártana külön tanfolyamot tartani az iróniáról, illetve érzékelésének nemes tudományáról sem:)
Mindenesetre most már tudom, miért hagytam abba annak idején még az 50. szint előtt:D

Helyesbítés: nem csak az irónia, egyáltalán az írott szöveg értelmezéséről ;-P
Dátum: 2009.12.21. 23:09:20
Most komolyan, mi ez a "Birka uralja az egész világot" dolog? Kihagytam néhány hónapot, lemaradtam valami lényegesről?
Egyszer mintha megpróbálta volna elmagyarázni, hogy Csuhiék akciója szerintem azért nem szabályos, mert nekem nem jutott eszembe élni vele, meg volt valami monológ a kurvakemény üzleti világról is, amibe kis híján belealudtam, de ezekre már csak nagyon haloványan emlékszem, és egyébként is ártalmatlan dolgoknak tűntek. Szóval a több oldalra rúgó "kurvabüdöspókokrohadjatokmeg" bejegyzésektől hogyan jutott el a kormányrúdig?

(Igen, ha másnál is szétesett a fórum, az biztosan a mi ármánykodásunk miatt van, de ha csak nálam, akkor túl sok fekete túrót szívtam...)
Dátum: 2009.12.21. 22:07:03
"Nekem senki ne mesélje be,hogy élvezetet okoz az,hogy beépítesz x Le-t,közben x emberke elver,mert szarok a tulajdonságaid és a felszerelésed.Az ilyen ember vagy fiatal és befolyásolható,vagy agyilag valami gond van nála(már bocsánat)Vagy pedig a másik szervereken kiéli magát,és itt csak úgy van,tönkretéve más játékát."

"Az agyilag valami gond van nála" részt a Fekete Liga teljes tagsága nevében megerősíthetem, a "fiatal és befolyásolható" ellen azonban tiltakoznom kell. Mindannyian vén és elképzelhetetlenül gonosz trógerek vagyunk, sokan közülünk büdösek és csúnyák is.
Dátum: 2009.12.18. 12:14:44
Újabb elsöprő győzelem, 130:180-as eredménnyel, az ellen 3257 kiló fekete túrót kapott a kútjába.

Külön érdemes megemlíteni Naha kollégát, aki egymaga 62 dicsőséges csatát vívott meg töretlen eltökéltséggel és gonoszsággal.
Dátum: 2009.12.17. 17:47:19
Talán el kellene intézni, hogy ne az atya tartsa a felvételi elbeszélgetést...
Dátum: 2009.12.17. 14:57:36
Nevezhetjük így is, de nem akarod tudni a részleteket:D
Dátum: 2009.12.16. 22:39:20
Nem csak az építőrabszolgákat, mindenkit akit lehet. Mindazonáltal nem erőltetjük, hisz senkinek sem kívánjuk, hogy egyszerű és fájdalommentes módon essen át a csatlakozáson (és itt most nem feltétlenül Bendő Atyára célzok).
Dátum: 2009.12.13. 12:05:41
Igazad van, hiszen éppen ezen munkálkodunk. :bólogat:
Dátum: 2009.12.12. 14:03:22
Szereti a rosseb, még a gyanút is visszautasítom
Dátum: 2009.12.12. 14:01:29
Atya, undorító vagy.
A terapeuták csúfos kudarcot vallottak, padawanom. Büntetésük méltó volt, Bendő Atya meggyóntatta őket.