Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2010.03.04. 12:08:36
A fekete hátteret természetesen nekünk köszönhetitek. A következő lépés a fekete feliratok bevezetése lesz.
Dátum: 2010.02.26. 15:18:37
A túró a távollétünkben is dolgozik, és ez jó. Öntudatra ébredt.
Dátum: 2010.02.16. 22:07:28
Frissült a topicnyitó:

"Ketrecek: itt tartják a Ligatagok azon állatokat, amelyek még várnak elkerülhetetlen sorsukra, azaz hogy fekete túró váljon belőlük. Továbbá itt vannak azon szerencsétlen sorsú jószágok is, melyek bendő Atya audienciájára várakoznak."

Elfoglaltak vagyunk, de gonoszságunk töretlen, és folyamatosan hömpölyögtetjük a túrót.

(LOL, valami mazsola ezt is le tudta pontozni... biztosan valamelyik állat fejezte ki így a tiltakozását )
Dátum: 2010.02.12. 23:31:42
Háhá, dögkút!
Terjedünk, mint a pestis:D
Dátum: 2010.02.08. 16:42:52
Empirikus megfigyelés: Ha a válaszok között szerepel valami Darren Shan nevű ürge, akkor tutira azt kell bejelölni.
Állítólag jövőre már tananyag is lesz, másik fél tucat túlhájpolt íróutánzattal együtt:)
Dátum: 2010.02.02. 09:27:44
Új épület, topicnyitó hozzászólás frissítve:

"Gladiátor iskola: Itt harcolnak egymás ellen a Ligatagok, még akkor is ha semmi gondjuk nincs a másikkal. Habár ez ritka eset, hisz olyan gonoszak, hogy még egymást is utálják."
Dátum: 2010.01.27. 12:51:42
Próbálom behozni a lemaradást.
A nyitóhozzászólás frissült, új épülettel gonoszodtunk:

Fekete hadszíntér: A Liga tagjai itt tanulják meg egyre professzionálisabb módszerekkel, hogy s miként fertőzzék meg ellenfeleiket, illetve azok lélekkútját fekete túróval. A hadszíntéren a kíméletlenül gonosz és rideg Hentes őrmester tartja a gyakorlatokat.
Dátum: 2010.01.22. 23:42:17
Hórihorgas Hófehérke is egybeolvadt a túróval, de a név ne tévesszen meg senkit, gonosz törpehadseregével a világ leigázására készül. A v1-en Hókály néven ismerik, és ezzel a Sötét Ösvénybe is beépültünk.
Dátum: 2010.01.22. 14:43:19
Mint például Kárhozott, akit a tegnapi nap folyamán sodort hozzánk a túró szeszélyes és gonosz áramlata.
Dátum: 2010.01.20. 20:14:14
A Liga újabb tagja Jockey Ewing, aki már évtizedek óta bányássza a fekete túrót, és hatalmas túrómezőkkel rendelkezik. Olyan gonosz, hogy egy pillanatra sem tud leállni a túró kavarásával.
Dátum: 2010.01.19. 20:42:06
Dehogy. Anno a citadellarács vagy mi a tököm is a kicsik védelmére született:)
Dátum: 2010.01.19. 15:48:00
Semmi pánik, kolléga úr, ez is a TERV része.
Egyébként is, itt mindenki kiégett deviáns és a "Beleszarok" iskola követője
Dátum: 2010.01.18. 16:21:57
"A LE diff toplistát mivel magyarázod? Csak mert pont ellentmondani látszik az állításodnak."

Gondolom azzal, hogy a pókok menekülnek onnan, mert bár a hordabónusz jó lenne nekik, viszont mindenki péppé veri őket a sokkal jobb hordabónuszokkal... vagy nem tudom, ezzel most engem is összezavartál:D
Dátum: 2010.01.18. 16:20:04
Köszönöm, maestro. Ha így van akkor a fenti matekpélda sántít. A pók üt, kivégez, viszi a maximumot, akármilyen színű legyen is az áldozat.

Ha meg nem így van, akkor annak idején valamit nagyon szarul csináltam:) Előástam a statisztikáimat (ki hitte volna, hogy annak a topicnak lesz még valami haszna):

Melyik horda ellen/Győzelem/Vereség
Smaragd horda ellen: 3284 / 39
Zafír horda ellen: 752 / 9
Gyémánt horda ellen: 6200 / 37

Látszik hogy baj volt a hatékonysággal, túl sok gyémántot ütöttem, pedig...
Dátum: 2010.01.18. 15:27:34
De ugye arra még sosem gondoltál, hogy van aki nem hat kinyitott excel ablakkal és beélesített feketeöves házimatematikussal játszik?
Bevallom, én ezekkel sosem voltam tisztában, számolásban nem vagyok egy spíler, csak azt néztem hogy legyen sok célpont, amiből válogathatok. Egyszerű ember, egyszerű örömökkel, ugye...
A hordabónusz egy póknál viszont továbbra is a "höhö" kategóriába tartozik (természetesen csupán magamból és néhány kollégából kiindulva), meggyőződésem, hogy egy póknál ez számít a legkevésbé. Nem oszt, nem szoroz.
Az viszont érdekelne (igen, ezt sem tudtam pók létemre:) ), hogy ha egy gyémántot végzek ki, attól kevesebbet zsákmányolok-é, mint ha egy más hordába tartozót...
Dátum: 2010.01.18. 13:49:42
"Ami már igazán árulkodó, hogy a top LE-szívó pókok (Begginer, Nabilius, Csaby) - akikről úgy gondolná az ember, hogy a legtöbbet profitálnának a gyémánt bónuszból - se a gyémánt hordát választják."

Ez legfeljebb arról árulkodik, hogy így jóval több célpontot érnek el. A pókok köszönik szépen, de akármilyen hordabónusz nélkül is remekül elvannak. Ha gyémánt júzerből lenne a legkevesebb, csak úgy hemzsegnének ott a pókok.
Dátum: 2010.01.17. 18:07:02
Nekem nem, mert már ismerlek jól, Szőr, de a tudatlanok miatt nem ártott egyértelművé tenni.
Dátum: 2010.01.17. 17:54:25
"Na lebeszéltem Miklóssal (nekem is legyen már valami spec. skillem) aki nálam sajtoltatja a dögjeit az +5%-ot kap a sajtolására amiből persze 4,5% az enyém..."

Mármint úgy gondolod, hogy az alapösszeg mind a tiéd, és a többlet 4,5%-a is, nem?
Dátum: 2010.01.16. 19:18:12
Szerintem

a.) winnie-t upgrade-elni kéne, mert ez a verzió már nagyon régóta fut, és kezdi az elavulás jeleit mutatni.

b.) winnie létezik, csak valami egészen más játékot játszik, és valahogy idekeveredett a fórumra.
Dátum: 2010.01.16. 06:39:07
Ugyan, Baldrickot is befogadtuk, mondjuk rühelljük is a puccos neve miatt.