Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2010.05.31. 18:22:03
Szerintem még az sincs leírva, hogy a láthatatlan vadászat fele túrót ad:D
Dátum: 2010.05.31. 18:13:05
Miért, hol vagyon az leírva, hogy a kvízválasznak láthatatalanul mennyit kell adnia?
Dátum: 2010.05.31. 16:22:42
Én olyan gonosz vagyok, hogy néha még felfelé is pontozok valakit, és azt is másra kenem.
Én elhatárolódom a Fekete Liga előttem szóló tagjaitól, engem igenis kizárólag a gonoszság és a károkozás szándéka vezérel:)
Dátum: 2010.05.25. 07:00:20
Egyébként is állandóan szégyenkeznünk kellene a magas pontok miatt. Még a végén valaki azt hinné, népszerűek vagyunk
Egyébként ha jól emlékszem, az őrm'ster egy-két hónapja láthatatlanságban van. Nem biztos, hogy minden jöttment jámbor barom ki tudná rángatni a túrófürdőből:)
Pontozókommandó alert!
Eh, úgysem akartam több topicot nyitni:)
Dátum: 2010.05.24. 14:32:07
Most nézem, valakinek beindult a pontozóösztöne, és visszamenőleg végigmészárolt néhány oldalt a fórumon... valakinek ismét a tyúkszemére léptünk, ami kellemes érzéseket kelt bennem Mindenesetre akárki is voltál, dude, piszkosul irigylem azt a rengeteg idődet

Van új tag, új épület, új fejlemények, csak Bendő Atya a régi. Egyesek szerint nem eléggé.

Stay tuned.
Igazán nem értem a problémát. Ha Hentes őrmester nem lenne egy minden tisztességes, de sokkal inkább tisztességtelen eszközt felhasználó, ellenszenves tróger, nem is erősíthetné a Fekete Ligát:)
Dátum: 2010.05.13. 00:06:16
"Mondjuk ha két év múlva az összes Légiós(vagy bármelyik másik szövetség) játékosai kivétel kettő megunja a játékot..."

Ne má', volt valaha kettőnél több Légiós?
Dátum: 2010.04.09. 07:38:08
Fájdalmas búcsút kell vennünk Mrs. Migginstől. Nagyszerű segítő volt, folyamatosan hordta nekem a teát (pedig utálom, még a feketét is), de mióta a Szőr véletlenül a fejére ejtette a csizmáját, dezorientációs problémákkal küzdött. Utoljára a vár egyik folyosóján látták, egy csésze teával a kezében tudakolta, merre találja a lakosztályomat, majd bizonytalanul elindult Bendő Atya gyóntatószobája felé...
Dátum: 2010.04.02. 08:41:28
A lázadást túróba fojtottuk. Feketébe.
Mi csak figyelünk gonosz mosollyal, és dörzsöljük a kezünket. A túró meg kavarog:)
Dátum: 2010.04.01. 08:01:44
Ááááá, mi ez? Kisállat?? Rózsaszín???
A felelősöket előkerítjük és fekete túrós beöntésben részesítjük.
Dátum: 2010.03.26. 13:48:48
"Mi volt a foglalkozása József Attila annyának?"

Dátum: 2010.03.26. 11:02:42
Te egyébként is közismert multizó vagy, a scriptelés már nem súlyosbítja a helyzeted ;-P
Dátum: 2010.03.26. 10:06:42
...és ha túl sokan scriptelnek ezen felül, akkor azokat a funkciókat is kapják meg a prémesek. Így nem kell büntetni senkit, és ömlik a pénz, mindenki jól jár
Dátum: 2010.03.26. 09:58:20
Fel akartam vetni, hogy legyen scriptíró bajnokság, medálért meg minden, aztán rájöttem hogy már van, csak kvízolimpiának hívják:) Oldschool vagyok én ehhez (vagy csak béna), annak idején még egy rohadt küldetést sem voltam hajlandó lebeszélni senkivel. Ki is rostálódtam:-P
"Ha nem vagy top optimalizátor, akkor elvileg kevés alkalommal látni téged sírni különböző változtatásokért, avagy után... döntsd el, hogy ez mennyire igaz rád."

Meghasadtam tudatilag:)
Dátum: 2010.03.05. 20:27:03
A kvízes kérdőívet rossznak tartom.

2. Milyennek találod a színösszeállítást?

* Túl sötét.
* Átlagos.
* Pont jó.
* Hiányzik a lila.
* Jobb mint a lila volt, mert azt már nagyon untam.

Hol van a "túl világos" opció?