Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Ez nem könnyű ügy, Világok házát szerettem, a Hobbit a legjobb mesék egyike, de hát mégiscsak Verne-en nőttem fel
Egyébként érdekes, én nem vagyok Hemingway fan, nem is tartom kiemelkedő írónak, (emberként pedig kábé egy zsák sz*rnak, pardon), ez a műve valahogy mégis nagyon bejött, ezért is jelöltem. Úgyhogy a nevében is kösz a szavazatot

Jav: Azért nehéz, hogy Sosehollal egy csoportba került, de hát én oldschool vagyok, meg ahogy látom, a speculative fiction egyébként is eléggé túlreprezentált, Gaiman mester valószínűleg fog elég sok szavazatot kapni az enyém nélkül is:)
Dátum: 2010.08.23. 14:34:16
Egyértelműen Begginer. Olyan jó volt, hogy még a Ligába is befért.
Dátum: 2010.07.20. 04:50:29
Robert Graves: Isten hozzád, Anglia!
Mihail Bulgakov: A Mester és Margarita
Ernest Hemingway: A folyón át a fák közé
Ken Kesey: Száll a kakukk fészkére
George Orwell: 1984
William Golding: A legyek ura
Umberto Eco: A Foucault-inga
Jaroslav Hasek: Svejk
Robert Merle: Madrapur
Stephen E. Donaldson: Gap ciklus
Dátum: 2010.07.10. 05:57:48
Az a helyzet, hogy az én karakteremet érintő változások olyan korán kezdődtek és olyan rendszerességgel érkeztek, hogy ha dühöngeni kezdtem volna rajtuk, már rég egy csinos kis gumiszobában laknék
Dátum: 2010.07.09. 20:06:28
Mi ez a parasztlázadás? Gyerünk vissza osztani a túrót!

Egyébként már nálunk is sokan inaktívak, pedig a Ligához ugye már eleve a kiégett, fekete lelkű deviánsok csatlakoztak Az ilyen játékok kifutási ideje általában 2-3-4 év, lassan kritikus korba érünk...
Dátum: 2010.07.09. 16:17:03
Akkor Miklós biztos elgépelte, én jóhiszemű vagyok
Dátum: 2010.07.09. 15:59:30
Rosszul értelmezed. A hozzászólás megfelelő betűit összeolvasva kijön a "bocsánat" szó:)
Dátum: 2010.07.09. 07:54:55
Az iróniát nem kötelező felismerni, de azért ha kiveri a szemed, akkor már illik:)
Dátum: 2010.07.08. 19:08:11
Szerintem valamelyik világon van egy "Sokan" néven regisztrált júzer, akire Miklós hallgat:)
Dátum: 2010.07.08. 11:09:46
Miklós, Végzetúr.
Végzetúr, Miklós.

Ismerjétek meg egymást:)


(Régen kevesedmagammal voltam csaló, most már ezek szerint majdnem mindenki az, tök jó ilyen szép nagy családba tartozni:D )
Hohó, ez így megy? Egy darab leharcolt Crimson eladó!

(Szegényt most biztosan visszahozzák, hogy le lehessen tiltani )
Dátum: 2010.06.24. 11:19:30
A szabotázsakció a Fekete Liga válasza volt Ricskosz alábbi hozzászólására:


"Ím vala kiterjesztettük hatalmunkat a szerverre. Legyetek hű alattvalóink, és jutalmatok lesz... megtisztítjuk a szervert A Fekete Ligától és annak szennyétől a fekete, romlott túrótól.Békét és virágzást hozunk a V3-ra, a multizók automatikusan bannolva lesznek, nem lehet majd TP-tápolni.
Nem lesz több szerverleállás."
Dátum: 2010.06.23. 20:20:38
Anélkül hogy állást foglalnék a kérdésben, mert úgyis tökmindegy, hiszen az igazi fertőzés mi vagyunk, ámde...

"A fertőzés leküzdésével a játékosok nagyrésze igencsak megszenvedett."

LOL, emlékszem én is, néha elfelejtettem kattintani:D
Dátum: 2010.06.22. 09:10:10
"Vadizik"? :-o
Néha felhorgad bennem a nyelvi náci, és elgondolkodom rajta, milyen mértékű anális és orális megterhelésnek kéne alávetni azokat, akik ugyanígy járnak el ékes anyanyelvünkkel egyetlen betű megspórolása miatt

(Csak hogy ontopic legyek. Pardon... )
Dátum: 2010.06.14. 19:37:56
(Ha már egy kolléga megemlített)

Lövésem sincs róla, milyen változások történtek az utóbbi időben, mióta a Liga alázatos szolgájaként osztom a túrót és hirdetem Bendő Atya igéjét a jámbor barmoknak a V3-on, de amikor még a V-1-en kattingattam a buzogányommal az áldozatok homlokát, akkor a lefelé ütögető pókok legfeljebb a "hehe" kategóriában érhettek el sikereket:) Én például 5. szinttől csak szintben vagy felfelé támadtam.

"Legfeljebb kénytelenek lennének felfelé támadni, és a magasabb szintű, alacsony TÖ/SZÖ-vel rendelkező karaktereket kellene farmolniuk, akik talán néha még el is vernék őket. Szörnyű"

Hát, én igazán magas szinten nem jártam, már arra sem emlékszem hol hagytam abba, de az biztos hogy az ütőtáv 7 szint volt. Ezen belül nem volt ellenfél, többnyire még manakonstrukciós cuccban sem. Egy idő után meg el is fogytak a próbálkozók. És tudtam napi 40-et támadni, bár kétségtelen, hogy azon a szinten azért néha már pihennem is kellett kicsinyég. Hej, a régi szép pókélet, köszönöm a lehetőséget a nosztalgiázásra...

(Javítás: a 30-at át kellett írnom 40-re, vazz, ennyire nem emlékszem már )
Dátum: 2010.06.06. 09:58:18
A Liga nem pontoz lefelé, hiszen látja, hogy a neve egyre jobban terjed, és vele a félelem, az undor és a dögvész.
Dátum: 2010.06.02. 10:50:01
Én elolvastam:)
Dátum: 2010.06.02. 10:42:32
Naszóval, voltak változások, rövidesen frissül a topicnyitó hozzászólás a következőkkel:

Jockey Ewing, testvérünk a gonoszságban váratlanul megtért a túróhóz. Aljas hazug, aki azt állítja, hogy átlényegüléséhez köze lehetett az Atyának, akit aznap a túrósokszorozó közelében láttak téblábolni. Az Atya sosem téblábol.

Sleeper Cell társunk ideiglenesen másik szövetségbe távozott, terjeszteni a túrót. Önfeláldozását nagyra értékelnénk, ha képesek lennénk bármit is nagyra értékelni.

Érkezett helyettük Skandar Graun testvérünk, akinek a szaga már alapból emlékeztet a túróéra. Nem csoda, hogy rátaláltak egymásra.


Újabb épületek is épültek:

Bendő Atya Hálóterme:
Hazudnánk, ha azt mondanánk élvezni fogod. Hazudnánk, ha azt mondanánk, hogy végtelen gonoszságunk ellenére végig tudjuk nézni az itt történteket. De abban biztos lehetsz, hogy ha valamely Liga tag elhurcol, akkor ide kerülsz. Mikorra a szemed hozzászokik a szobában uralkodó sötétséghez, mikorra a gyomrod már nem rándul össze a félelemtől és a szagoktól, akkor áll fel bőrfoteljéből, és indul el feléd az Atya.

Nekrofil fókusz:
Nem az, amire gondolsz.
De bizony, hogy az…
Fókuszálja azon energiákat, melyeket a Ligatagok a legyilkolásod után, a túrósajtolás komplexebb és hatásosabb módjához használnak. Ehhez kell ugyan a halott porhüvelyed, de neked az már mit sem számít.


Vannak továbbá külsős híveink, akik távolról szolgálják a túrót és annak evilági ügyintézőjét, a Fekete Ligát:

Lord Zero, "A Fekete Liga TúróOsztóMegaBajnoka", 12 bajnoki medállal
HerOoO, "A Liga hűséges, de jelentéktelen alattvalója", 3 bajnoki medállal
Renegade Lord, "A Fekete Liga jelentéktelen, de hűséges alattvalója", 6 bajnoki medállal
Mentorod, "A Fekete Liga hű alattvalója"
(Ha valakit kifelejtettem volna, jelentkezzen. A lista folyamatosan bővülni fog.)

Ők a Liga világuralmi törekvéseinek valóra válásakor különleges jutalmakban részesülnek. Egyebek közt nem kell az első sorban ülniük, amikor Bendő Atya győzelmi feketemisét celebrál.
Dátum: 2010.05.31. 19:49:26
Én már várom, hogy azt is felezzék, de a végzeturas Beleszarok iskola legfőbb híveként ilyen apróságok már meg sem kottyannak