Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2010.10.01. 23:08:35
Kapsz két és fél kiégettet, és nem kell megcsókolnod szent ereklyénket, Bendő Atya erjesztett túróban tartósított bal nagylábujjkörmét.
Dátum: 2010.10.01. 20:34:51
No majd egyszer elmesélem, milyen duhaj életet éltem fiatalkoromban, amikor még nem a túró osztogatása foglalta le napjaimat:)
Dátum: 2010.10.01. 19:47:12
Én szeretném, ha felszámolnák azt a semi-exploitot, hogy portyával lóerőt lehet szerezni, sokkal többet mint vadászattal. A sokszorosát. Nyilvánvalónak tűnik, hogy ezt a módszert csak a szintjükön legerősebb, bajnokira gyúró karakterek használják, nem pedig a gyenge, felzárkózni próbáló júzerek.
Ésésés szerintem játékélményük sincs. Trógerek.
Dátum: 2010.10.01. 18:07:59
A matéria minősége csak javult, főleg mióta az Atya is átadta visszataszító, ám annál büdösebb testét és szennyes lelkét a teremtő túrónak. Persze nem önként.
Dátum: 2010.10.01. 11:34:58
Gyanítom, ennek a topicnak lehet valahol egy alternatív változata, egy másik valóságban, és ahhoz csak bizonyos kiválasztottaknak van hozzáférése, akik ismerik a titkos kézfogást, jelszót meg hasonlókat:)
Dátum: 2010.09.29. 23:09:08
Igen, és a póklét is egy gödör, ők láthatóan szintén feladták a játékot.
Eszedbe sem jut, hogy valaki nem akar a topnak még a közelébe sem kerülni, ugye?
Dátum: 2010.09.29. 21:34:44
Játékélmény lesz itt, akutyaúristenit, ha beledöglötök is.
Dátum: 2010.09.29. 18:11:24
Látod, Miklós csupán vissza akarja adni Aurrinak a játékélményt.
Dátum: 2010.09.29. 15:58:51
Túróval töltve.
Dátum: 2010.09.29. 15:49:53
Valaki kapja meg, ez a lényeg. Dögöljön meg a szomszéd tehene is:)
Dátum: 2010.09.29. 14:37:03
Szerintem eddig fogalmad sem volt róla, mi az a játékélmény, no de majd most...
Dátum: 2010.09.29. 12:42:46
No fuckin' way, én a korlátozások ellenére is akkor kerestem a legtöbb lóerőt, amikor abbahagytam Az unalom, a sok csaló, a magánélet meg az időtényező nagy úr, még a sok százezer lóerőt is a háttérbe szorítják
Dátum: 2010.09.29. 12:33:31
Gondolom az az előnye, nem kapna több picsogó levelet attól a három embertől, akiknek jelenleg ez a legfőbb problémája. És mivel a levélforgalom usque 95%-át valószínűleg a fenti három ember generálja, ez igencsak megfontolandó érv. Én is utálom a leveleket, el kell olvasni, időnként válaszolni, eh... tökéletesen meg tudom érteni.

Egyébként ha ezt a változtatást bevezetik, nem veszek több őskövet.
Komolyan.
De tényleg.
Dátum: 2010.09.29. 12:18:20
"Nem vagyok kárörvendö, de a játék folyamán, a játék idejéböl 60 % arra ment el a felépitett stratégiám, meg kiépülöben lévö stratégiám , kapta sorra a korlátot, és kezdhettem mindent elölröl.Most végre, ha be lesz vezetve..."

Még az a szerencse, hogy nem vagy
Dátum: 2010.09.29. 11:00:57
Én örülök, hogy a játék összes ordas hibáját sikerült megoldani, és most már csak ilyen kis csiszolgatásokkal kell foglalkozni:)
Ó, baszki, ezt a kettőt összetenni....
Dátum: 2010.09.22. 08:38:37
"Aztán lássuk mit szólsz a konkrét problémához, amit peddzegetünk itt..."

Konkrét probléma, LOL. Nem kéne neked is egy kis szünetet tartani? ;D
Szent sz*r, azt hittem az Isten hozzád, Angliát rajtam kívül senki nem olvasta, erre 6 szavazatnál jár Ha Graves, mindenkinek a Claudius könyvek meg az egyéb történelmi cuccok jutnak eszébe, nem ez. Mondjuk legszívesebben azokat is jelöltem volna
Egy zseniális író zseniális életrajzi műve, nálam abszolút number one, kábé kétévente újraolvasom. Szeretem azt az angol írógenerációt, ők még remekül bántak a szavakkal, és nem csak kétszázzal
Én is ölnék, de azt hiszem saját ereimet vágnám fel:)

Ez volt számomra a negatív halálcsoport, végül jobb híján Vianra szavaztam.
Csatlakozom, ha már irodalomról van szó, magasan kiemelkedik a mezőnyből. Sanderson simán csak jó, Pratchett meg a maga műfajában egy zseni, de valahogy nem én vagyok a közönsége. A maradékot meg irodalmi vonatszerencsétlenségnek tartom, elnézést a rajongóktól. Számomra eddig ez volt a legkönnyebb döntés.