Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2010.10.10. 20:36:34
LM biztos téged is szívesen korrepetál:)

Módosítás: És természetesen igazad van, az hogy a portya ma ezt jelenti a játékban, gyalázat.
Dátum: 2010.10.10. 20:20:32
Több helyen, nagyon világosan le lett írva, hogyan lehetséges ez bármiféle csalás vagy script nélkül. LanMaffia tán még előadást is tart neked, ha szépen megkéred - és ha még nem unja:)
Dátum: 2010.10.08. 22:10:51
Ámen, mondaná Bendő Atya.

Megjegyzem, olyan nincs, hogy valaki túlontúl rossz szándékú. Rossz szándékból sosem elég. Ha valaki mégis úgy érzi, túlteng benne a rossz szándék, annak köztünk a helye:)

Helyesbítek: Aki érzi ezt a túltengés dolgot, az vagy a Liga tagja, vagy a Liga tagja volt (de már túrót sajtoltunk belőle), vagy a Liga tagja lesz.
Dátum: 2010.10.08. 11:54:01
Nem, azért reklamálnak, mert mások nem ezt tették:)
Dátum: 2010.10.07. 21:20:47
Az azért megvan, hogy a mocskolódás mennyisége és a helyesírás minősége között rendszerint fordított arányosság áll fent? Empirikus megfigyelés.

Ebbe még beleveszem valahogy az írásjelek használatát, különös tekintettel a felkiáltójelekre, és megalkotom az első Crimson-törvényt
Dátum: 2010.10.06. 19:27:56
Egyrészt siralmas, hogy egyesek még mindig a pók=csaló műsornál tartanak. Nem kötelező megtanulni játszani, de olvasni (tudni) már illene, főleg ha valaki használja a fórumot:)

Másrészt, Mona drága, ha pók vagy, érthető ha kikelsz minden, téged hátrányosan érintő változtatás ellen, de ezzel párhuzamosan örülnöd kéne mindennek, ami több túrót hoz a vadászoknak - elvégre belőlük tetszik élni. Ha pedig jó pók vagy, akkor úgysem tudnak annyira megerősödni, hogy különösebben veszélyesek legyenek rád:)
És könyörgöm, valahogy tagold a mondataidat, mert az első kettő után rendszerint a fogalmazási és helyesírási paranormális jelenségek olyan erdejében találom magam, amin képtelen vagyok átjutni, és a kedvem is elmegy a folytatástól:)
Dátum: 2010.10.05. 18:40:48
Mint minden, de úgy teszünk mintha...
Dátum: 2010.10.05. 18:33:53
Nem köll zűrzavart jósolni, hiszen az már rég jelen van:)
Ahogy a láthatatlan vadászok is csak elenyésző kisebbséget alkotnak, az új vereséggyűjtögetők is csak kevesen lesznek egy idő után, egyszerűen mert kurva nagy meló átfordítani a mutatót. Sokan elkezdik, aztán feladják, megunják.

Elő lett rántva a hátsó fertályból egy probléma, ami gyakorlatilag senkit nem érdekelt eddig, és született rá egy megoldás, ami viszont szopóágra állít egy rakás játékost.
Nem beszélve a kimondhatatlan nevű relikviákban egymást buzogányozó júzerek vígjátékba illő hordáiról:)
Igaz, Nemest én is olvastam még fiatalkoromban, de mondjuk akkor nem is nagyon volt más. Újraolvasni már nem merném, még azt sem ami kölyökként tetszett (Sárkánydárda-effektus).
Mondjuk az után, hogy Martint simán elbúcsúztatta annak ellenére, hogy az Idő kerekének számomra nincs olyan szegmense, amiben jobb lenne a Jég és Tűz Dalánál, Orwellhez sem fűzök vérmes reményeket:)

De hogy a valóban nagy irodalmi sitt (Nemes, Fable és társai) nem jutott el idáig, az sok mindenért kárpótol:D
Remélem Orwell már elég lesz ennek az izének a kiejtéséhez:)
Dátum: 2010.10.04. 21:36:12
Úgy, úgy!:D
Dátum: 2010.10.04. 21:19:04
Szoráj, de a lóerő nem medál. Csak azért hoztam fel, mert azért a kábé másfél százalék túróért nem éri meg besorolgatni. Én egy ideig csináltam még a legelején, puszta lelkesedésből, aztán abbahagytam, mert rohadtul meguntam. És kábé másfél hét múlva én lepődtem meg a legjobban, hogy kaptam egy medált. Akkor kezdtem el megint.
Kétlem, hogy sok olyan van, aki nem tud a medál dologról, de nálam tovább bírja türelemmel a besorolgatást. Aki olyan kocka, hogy képes ennyit szopni a másfél százalékért, az már a fórumot is olvassa:D

Módosítás: Bocsánat, viszont az is igaz, hogy a másfél százalékról is csak az tud, aki olvassa a fórumot. Szóval lehetnek mégis olyan eszelősök, akik azt hiszik, megéri besorolgatni, mert majd csak úgy ömlik a lé. Kattingatnak veszettül, és egyszer csak váratlanul leesik egy medál...
Dátum: 2010.10.04. 20:55:54
Höhö, akkor ez egy olyan túrószerzési mód, amit csak a spílerek ismernek, akik rendszeresen nézik a fórumot (akárcsak a láthatatlan vadászat esetében).
A vak is láthassa, hogy ez egy semi-exploit.
Tehát meg kell nerfelni.
Én teljes mellszélességgel a nerf mellett vagyok, főleg hogy már összeszedtem belőle a maximális medált
Dátum: 2010.10.04. 20:42:49
Ha tudnád... és még lusta is:)
Dátum: 2010.10.04. 20:40:22
Csak szőrmentén kapcsolódik, de azért megkérdezném: az egyszeri játékos honnan tudja, hogy a kvízkérdések kategóriába sorolásával kvízmedált lehet nyerni? Ez most komoly, valaki mondja meg, mert én nem találom – bár nagyon is elképzelhető hogy béna vagyok
Dátum: 2010.10.04. 18:20:04
Na jó, azért UFO Magazinba ne menjünk át:)
Dátum: 2010.10.04. 13:17:12
A Fekete Liga sok mindenben élen jár, de amire legbüszkébbek vagyunk, az az egy nap alatt túróvá sajtolt tagok, valamint az ezzel szorosan összefüggő sikolyok száma
Dátum: 2010.10.04. 12:20:13
Végigküzdöttem magam az utóbbi oldalakon. Ez már óvoda. Kérem, kapcsojja ki:)
Dátum: 2010.10.02. 13:31:02
"3. csoport:
A TOP karaktereknek lehet ez a sajátja, mit érdekli őket mi van "odalent".. számukra teljesen mindegy hogy pl egy 40-es szintű milyen ütemben fejlődik.. úgysem lesz hozzá köze soha..."

Ezzel csak csínján, mert az eddigi évek tapasztalatai alapján itt mindenki fokozott lelkesedéssel szeret beleszólni olyasmibe, amihez soha nem lesz köze