Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2012.11.13. 11:23:47
Miért, van döntés Birka beleegyezése nélkül? Mióta ő lett Miklós főnöke, kikerülhetetlenné vált
Dátum: 2012.11.13. 10:38:55
Nem attól ravasz, aki tartalékol (vagy kénytelen volt, mert nem tudta mire elkölteni), hanem aki elintézte, hogy a landragór vége előtt gyorsan beélesítsék:D
Dátum: 2012.11.13. 08:59:51
Most akkor bejött egy jó kis AF módosítás az event vége előtt két nappal, ami +20% túróhóz juttatja a Landragorból azokat, akik tartalékoltak pontot? Attól függetlenül, hogy van-e pontom vagy nincs, csak azt tudom mondani: naggyon ravaaaaasz.
Crimson karakterem egyszer kapott vagy 1000 őskövet (lehet hogy kevesebb volt, már nem emlékszem a pontos számra) a Behotól, bezzeg nekem valahogy feltűnt, de mire jelentettem volna, már le is nyúlták a piszkok.

Rohadt egy tolvaj banda ez, én mondom:D

(Mod: Közben megtaláltam a régi fórumbejegyzést, pontosan 700 volt)
Jogos, sorry, közben már rájöttem, hogy félreértettem. De hát én mindig is hülye voltam ehhez a játékhoz, ha számolni kellett:D

De közben (ha nem értelmeztem megint rosszul), kiderült, mennyi volt a haszon, és ez esetben fenntartom, amit a csaló szakember korábbi hőbörgéséről meg hazudozásáról írtam:)

1. Keletkezett kb. 2000 őskő, amit "nem vett észre". (Aztán felháborodott, hogy elvettek tőle 1000-et, höhö)
2. Akkor is buzgón gyűjtötte az LGY-t, amikor már nem lehetett, mert Baraty javította a hibát. (nyilván azt sem vette észre:) )

Most akkor legalább nagyjából jól fogtam a dogot?
Az is kérdés, hogy pontosan hány őskőre tett így szert. Ez nincs benne a logban? Ha valóban több ezerre, akkor tiszta sor, hogy ezt visszaveszik tőle. De akkor nem értem a "10K forintos" tiltakozást...ezek szerint mégsem szerzett a buggal őskövet? Vagy kevesebb értékben, mint 10K, és ezért tiltakozik? (megjegyzem, ez esetben jogosan).
Ellenben ha itt több száz, vagy ahogy Miklós állítja, több ezer őskő lett összekattingatva, akkor a "nem vettem észre" elég röhejes mentegetőzésnek tűnik.
Elmondják neki azt, amit már nagyon jól tud? Inkább ő tette volna jobban, ha lapít hőbörgés meg hazudozás helyett.
Szerintem:)
A 10000 forintnyi őskő elkobzása elsőre durván hangzik, de ha ilyen ipari méretekben harácsolta magának a kavicsot, könnyen lehet, hogy egy darabbal sem vettek el tőle többet, mint amennyit összecsalt magának. (Vajon abból a 10000 forintból mennyit fizetett be ő maga?)

Szóval táguljanak, emberek, nincs itt semmi látnivaló:-P
" Félreértés ne essék: csalás esetén NEM az az eljárás, hogy CSAK annyit buksz, amennyit összecsaltál "

Öööö... nem erre való a ban?
Ha nem, akkor volna egy ötletem: a csaláson kapott, de őskővel nem rendelkező játékosoknak küldjetek sárga csekket a büntetésként befizetendő összeggel:)
Azért azt nem ártana tudni, hány őskövet termelt így, néhányat vagy egy vagonnyit...nem mindegy.
Teljesen korrekt, hogy elvesznek annyi őskövet tőle, amennyihez jogtalanul jutott hozzá. Nem többet.
Még a ban is elfogadható, ha a mennyiség miatt fennáll a csalás gyanúja. De elszedni az összes őskövét?

(Akkor legalább kapjon végleges bant, úgy nem fog bosszankodni a lenyúlt kavicsok miatt )
Dátum: 2012.11.08. 08:12:10
"Szerintem sokmindent el lehet mondani rólunk, de azt nem, hogy nem vagyunk nyitottak a játékosok véleményére... "

Ezzel bizony nem lehet vitába szállni. Elvégre 2-3 játékos esetében már teljesen jogos a többes szám használata
Dátum: 2012.11.07. 16:16:08
Ne cseszegessétek Miklóst, ő is csak parancsot teljesít.
Dátum: 2012.11.06. 21:02:44
Ugyan lövésem sincs róla, mi az az egész, meg a többi változtatásra is csak pislogok bután (majd az okosabbak a szövetségben elmondják, miért is nem kellene magasról leszarnom), de a tiltakozóknak egy jó tanács: mindig legyetek olyan szintűek, mint Birka - sőt, ha lehet, a karakteretek is legyen ugyanolyan... és persze a nevetek is legyen az. Ennyi idő alatt már megtanulhattátok volna ;-P
Dátum: 2012.10.29. 22:23:35
Nekem is nullázódtak a toplistás meg az épületnézegetős feladataim a templomban... de leszarom

Csak gondoltam jelzem:)
Dátum: 2012.10.19. 11:39:39
Az a helyzet, hogy minden értelmes címet a Fekete Liga tagjai birtokolnak, így csak olyanok maradnak, mint a Legfőbb Jámbor Barom, Díjnyertes Túróalapanyag, Kitüntetett Sajtolószökevény és hasonlók...
Dátum: 2012.10.19. 11:05:40
A Fekete Túró Hömpölyögtetője.
Dátum: 2012.10.18. 18:24:55
Ez egy vicc. A bolygó ura természetesen Bendő Atya... volt, amíg meg nem öltük.
Dátum: 2012.07.17. 09:55:44
Birka:

"DE lássuk be, hogy a csak azért se fizetek játékosok ne verjék a blattot..."

Verni a blattot = kártyázni. Nem értem, miért ne zsugázhatnának szegény nem fizetős júzerek :-P
Dátum: 2012.06.23. 00:21:57
"Az 5. xenó csapdája nagyot ugrott: Ugorhatott nagyot nyugodtan, mivel ha valahol feltöltődik, akkor az addig azt a csapdát töltők mennek a következőre, sokkal több ember tölti azt már, és nem csak alacsony szintűek."

Itt tíz százalékokról beszélünk néhány óra leforgása alatt, ráadásul a legviccesebb, hogy visszafelé is terjed, azaz a feltöltött csapda után villámgyorsan feltöltődtek az alatta lévők is, miközben mindenki bőszen a felette lévőt töltögette. Sárkányok ugyanúgy. Valamelyik szinten lecsaptak egyet, aztán gyorsan mentek vele az alatta lévők is. Pártutasítás:D

A sárkányok egyébként szinttől függetlenül ahhoz a karakterehez vannak igazítva, aki üti őket? Az event elején még a 85. szintűt csépeltem, most a 145-öst ütöm, és pontosan ugyanolyan erősségű. (Update: csak ütöttem, közben az is elfogyott hirtelen, néhány óra alatt 25%-ról).
Dátum: 2012.06.22. 20:24:20
A nagy piros gombot átvitt értelemben értettem:) Én sík hülye vagyok a programozáshoz, de egy hozzáértőnek biztosan nem ördöngösség ezt úgy meghegeszteni, hogy x idő elteltével az ütlegelés/töltés y százalékkal nagyobb hatásfokon működjön, aztán még nagyobbon és így tovább, hogy a kalkulált időre kész legyen az event. Nem tudom, meddig van ez kihegyezve, de elképzelem, hogy most mindenki lekattan az eventről három hétre, hogy aztán jöjjön Második Szintű Karcsika, és buzogánya egyetlen suhintásával 3 sárkányt küldjön haza:D
No de tréfát félre, ez egy teljesen kézenfekvő megoldás, nekem igazából tetszik is, csak kicsit meredek a görbe, ami mókássá teszi:)