Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2008.11.26. 15:53:26
masterv: Ööö... miről tetszik beszélni? Miből következtetsz arra, hogy utálom? És hogyan reagáltam? Egyszerűen leírtam mi történt, és ha jól látom, egy szóval sem minősítettem az illetőt.
Mellesleg levélben csak annyit válaszoltam neki: "Szép napot neked is."

Te biztosan az én hozzászólásomat olvastad?
Dátum: 2008.11.26. 15:02:34
Én éppen az imént találkoztam egy másik módszerrel. Nem annyira hatékony, de sokkal viccesebb. A júzer, miután már napok óta belőle élek (íme, az egyik rabszolgám, kedves valószínűségszámító szakemberek), mivel rendszeresen több száz lét tejel, rászánja magát a lépésre: felháborodott levélben követeli, hogy ne izélgessem már tovább. Persze kicsit bővebben kifejtve, és nem ennyire szalonképesen. Ahelyett, hogy az ilyenkor logikus lehetőségek közül választana:
1. Minimális LE-vel kivárja az egyik támadásomat. Mivel nincs zsákmány, a továbbiakban elfeledkezem róla.
2. Hörögni kezd a fórumon, hogy a Rubinpalotások csalnak. Ez már másnak is bejött, egy jól átgondolt szabálymódosítással valószínűleg egyből be lenne tiltva a játékban a portyázás:)
Dátum: 2008.11.25. 10:06:14
Köszönjük hogy itt voltál, viszlát:)
Dátum: 2008.11.25. 10:05:28
"szerintepedig ponthogy egy kezdő karakter első szárnycsapásait lenne érdemes támogatni "

Mármint úgy érted, a TE kezdő karaktered első szárnycsapásait kellene támogatni (hiszen bőrvérted is van, az áldóját, az meg ugye mindent visz) a többieké le van szarva:)
Dátum: 2008.11.25. 09:56:54
Talán meglepő amit mondok, de a rendszer elsősorban nem első-második szintű karakterekre lett kidolgozva, akiknél a random sokkal nagyobb szerepet kap a kis különbségek miatt. Nem muszáj felfogni, de próbálkozni azért érdemes:)
Én már olyat is láttam, hogy valaki folyton a nagyobb-és-erősebb, aztán meg a kisebb-és-erősebb szövetségek támadásai miatt nyüszögött. (Pedig nem muszáj ám gyenge-és-lúzer szövetséget építeni.)
Hát, az sem volt kellemesebb olvasmány.
Dátum: 2008.11.23. 19:43:28
Köszönöm, hatalmas adag mázli kellett hozzá, a legelső kérdést másfél percig gúgliztam eredménytelenül, aztán csak tippeltem, és bejött. A másik világon a karakteremmel gyalázatos teljesítményt értem el:)

FilepImre: elméletileg a kvíz kitöltése után azonnal megkaptad.
Már működnek:)
De nem kell kapitulálnotok, ez a háború számunkra is gyakorlatilag jelentőségét vesztette a zsebből előrántott szabálymódosítás miatt... már egészen másfelé gondolkodunk:)
Nahát, mit látok:) Kedves sutyerák kolléga, jól kéne felépíteni a szövetséget, nem balf*szkodni játék címén, és nem történnének ilyenek, ugye. (Ez a jelenlegi szövetségek kábé 98 százalékáról nem mondható el.) Persze az utólagos nyafi mindig egyszerűbb, ez kétségtelen, nem köll annyi energiát belefeccölni:)
No problem, tudunk és fogunk is ilyen szabályok szerint játszani. Nézzük a dolog pozitív oldalát: kevesebb gondolkodásra képtelen kretén fog folyton csalásról hörögni a fórumon:) Ez is valami, az idegsejtek kímélése nem utolsó szempont
Semmi akadálya, hogy a szövetségek kineveljenek olyan karaktereket, akik képesek megvédeni őket, neadjisten erősebb szövetségekkel is felveszik a harcot. Ehelyett mindenki egyenlően adakozik, mint a kisangyal, máskülönben a tagok összebalhéznának, mert mindenki harcos akarna lenni. Pattogni és csalót kiáltani mégiscsak könnyebb, mint átgondoltan szövetséget építeni:)
Jól látom, hogy ezzel gyakorlatilag le lett csalózva az LE diff toplista teljes első oldala, de legalábbis Malfunctiontől felfelé mindenki?
Dátum: 2008.11.14. 22:48:28
Tekintve a Sharpa szintjén lévő szintvisszamaradt karakterek számát...
Dátum: 2008.11.13. 21:50:42
Bocs, a járdát az adódból építik, természetesen nem sétálsz rajta ingyen:)
Ebben a játékban pedig rengeteg idő és energia van, gondolhatod hogy nem a te (és minden olyan ember, aki ingyen játszik) két szép szemed miatt. Igenis keresni akarnak vele, az csak egy engedmény, hogy te (és minden olyan ember, aki ingyen játszik) befektetés nélkül kipróbálhatod. Ezzel próbálják elérni, hogy megtetsszen neked (és minden olyan embernek, aki ingyen játszik), aztán majd jól befizetsz te is (és minden olyan ember, aki ingyen játszik) a prémium változatra. Így mennek ezek a dolgok. Hahó, Isten hozott a való világban:)
Nem, a 6-10 szinten könnyű tápolni, az első két szint gyakorlatilag a randomról szól. Az első szinten úgy suhansz át, hogy észre sem veszed. Elmész néhányszor vadászni, amíg össze nem jön a lé a koponyazúzóra, és (némi túlzással) hopp, már második szintű is vagy.
Vagyis a 2-3 szinten kellett összeszednie ennyi LE-t. Hát persze
Whoa, we have a winner!

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=2184

Szóval, én az eredményesebb portyázók közé tartozom, de ez már a "ne röhögtess" kategória
Melyik a csalás, sok LE-t gyűjteni, vagy egy szövetségben lenni?
Dátum: 2008.11.05. 17:24:10
Atila2, hiszen részt veszel a harcban, most írtad hogy segítő kezet nyújtasz

(Ugye jól sejtem, hogy nem ez volt a bocsánatkérés az alaptalan gyanúsítgatásod miatt? )
Kedves Atila2, kifejtenéd egy kicsit bővebben a gyanúdat? Érdeklődve hallgatlak.

Crimson, Rubinpalota
Az a vicc, hogy az ilyen karakterek még nincsenek törölve. Valaki folyamatosan vadászik vele és tápolja a másik karakterét. Nem hiszem, hogy annyira nehéz lenne kideríteni, ki az.

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=2605

Nem, nincs bizonyítékom... csak rá kell nézni:D