Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2008.12.16. 19:07:52
4 portya, 3400 LE zsákmány, asszem igazam lett:)

Bár a rendszer mintha az összeomlás szélén állna:D
Dátum: 2008.12.16. 18:52:11
Tessék, én írom, pedig asszem rólam elmondhatni, hogy portyából élek:) Sőt, több ezer zsákmányolt lóerőt buktam.

A csalók most feltöltik szépen a farmkaraktereiket, meg kell találni és le kell ütni őket. Másrészt a nagy többség nem fog hét előtt remegő kézzel ott ülni a gép előtt, hogy gyorsan elköltse a vadászott LE-t. Sőt, a többség csak utólag értesül a szerverleállásról. Az állandóan itt gubbasztó vérgeekek pedig nem az áldozatok családjába tartoznak:) Nagyon meg lennék lepve, ha az újraindulás utáni portyáim nem a megszokott eredménnyel járnának.
Ráadásul úgyis mindig arról megy a panasz, hogy sokan nem tudnak fejlődni, vásárolni, mert folyamatosan péppé vannak verve és lerabolva. Hát most van rá két órájuk, használják ki okosan. Tőlük sajnáljátok ezt a hatalmas előnyt, amit kaptak? Ugyan már.

Én egyedül TrueBlood-ot sajnálom, szerintem felvágta az ereit a néhány órás szünet miatt ;-P
Már 26-án elköltik, 27-én mindenki üres zsebbel fog itt állni:)
Dátum: 2008.12.14. 17:26:34
Hát, jó lett volna megvédeni a múltkori "címet", de úgy a harmadik debil, illetve hibás kérdésnél besokalltam, és csak végigkattintgattam. 44-nél több találatot egyik világban sem értem el, az időm viszont biztosan remek lesz:D
Eh, nem megfogni kell, hanem magyarázat nélkül törölni a farmkaraktert. Kis józan ész az algoritmusok helyett. Fél óra alatt át lehetne pörgetni mindkét világ toplistáját, és kiszórni az ilyeneket. Kétlem, hogy bárki is reklamálna...
Az is érdekes, hogy ilyen karakterek egyáltalán még játékban lehetnek.

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=6264

Fejlett algoritmusok rulez
Dátum: 2008.12.10. 21:57:44
És ezt vajon miféle ördögi, meg nem engedett módszerekkel érte el, sutyerák kolléga?
Dátum: 2008.12.08. 16:00:20
Most magam ellen beszélek, de ez nagyon gyenge és nagyon drága. Aki 3-4 szinttel lefelé támad, simán átüti (a hozzám hasonlók meg 3-4 szinttel felfelé támadva is) ez senkinek nem ér meg negyed őskövet sem. Ráadásul miért csak prémiumosok férhetnek hozzá?
Úgy van, bár ha jól emlékszem én ötödik szinten alap buzogánnyal legfeljebb a háziállatkámat tudtam volna elverni, de még az sem biztos:)
Akkor nem csak azért van, mert én bánok rosszul a döggel. Tök jó, hogy napi harminciksz portyapontot költök, minden meccsemet nyerem, és még így is folyamatosan megy lefelé. Annyira nem zavar, mert szintet lép, mire sztrájkolni kezdene, de azért mégis olyan kis izé, na...
A 15 PP-sek viszont anyázhatnak rendesen és meg tudom őket érteni (amennyiben ez valóban általános jelenség).
Az az igazság, hogy én már vastagon teszek rá, mit módosítanak, milyen indokkal, és mindezt hány órával/nappal előtte nem jelentik be. Rezignáltan veszem tudomásul a változtatásokat, kattingatok tovább, és a lelkem mélyén örülök, hogy elviselhető összegért cserébe részese lehetek a Végzetúr béta tesztjének
No de komolyra fordítva: az állatok morálromlásának felgyorsulása vajon már a módosítások előszele, vagy csak az enyém lett ilyen kis engedetlen? (Esetleg valahol már írtak róla, csak nem olvastam?)
Dátum: 2008.12.04. 12:50:22
Én az építkezőkre fújok, biztosan csal mindegyik, hisz' izé.... többet építenek nálam, ez az! Kiszámoltam ám, mer' valószínűségszámításból másoddiplomáztam.

Egyébként a témánál maradva, Miklós is azt írta, hogy ha a másik karakter azonos mailcímen van regisztrálva, akkor lehet átvinni a köveket. A Crimson előtti karakterem (figyelem, multizás!) itt parkol láthatatlanul már vagy másfél hónapja kiscsillió őskővel, és jó lenne megszüntetni, a köveket meg átpattintani a világ2-es karakteremnek. Egyébként is elég zavaró, hogy ha elfelejtem átállítani a világot, állandóan ahhoz lépek be. Mondjuk a toborzóleveleket elolvasni mókás:)
Dátum: 2008.12.04. 11:52:19
Áh, ott jó kisfiú vagyok Engedelmes zombiként vadászok-portyázok-építgetek felváltva, ezt még bünti nélkül meg lehet tenni
Dátum: 2008.12.04. 11:09:44
Hahó, Miklós a világ2 indulásakor említette, lehetővé fogja tenni, hogy ha valakinek megunt, felszámolásra váró karaktere van a világ1-en, akkor attól át lehessen lapátolni az ősköveket a világ2-es karakterhez, hogy ne vesszenek el. Érdeklődnék, hogy ez a dolog működik-é. Köszönöm a választ.

Crimson
Dátum: 2008.11.30. 20:09:52
Pedig a jelek szerint pontosan ez a cél:)
Még akkor is ha kreatív és használja a fejét. Igen, ezt már tapasztaltam nagyban is:D
"Persze azt már meg sem kell emlitenem, hogy a ti anomáliátok is már ebböl a kis szövi sokat épit rendellenességböl jött létre, hisz normálisan fejlödö szöviket nem érte volna meg farmolni, akkor már jobban dob a sima portya..."

Bingo, pontosan erről van szó:) Mások szarul építik a szövetségüket, ezért minket szívatnak meg. Kihasználtuk, hogy vannak akik eszetlenül játszanak, és mi lettünk az anomália
"az intenziven epitkezö, de egyebkent gyenge szöviket nem kéne figyelembe venni ennél a szabálymodositásnál, hiszen ök rendellenesen, szabálykörnyezetet felboritva olyan játékstilust üznek, mely mindenképp ellehetetleniti számukra elöbb-utóbb a játékot."

A szövetségek 80 százaléka ilyen:) De mivel többségben vannak, inkább azoknak a játékát lehetetlenítik el, akik máshogy szeretnének működni:)
"En a problema azon reszet, hogy az intenziven epitkezo, de egyebkent gyenge szovi sokat bukik nem is igazan ertem."

A probléma az, hogy ha valaki ezeket a szövetségeket támadja, akkor elkezdenek sírni (a "Csalók, csalók!" hörgés megfigyelésem szerint sokat segít), és gyorsan kell hozni valami igen átgondolt szabálymódosítást az érdekükben. Nehogy véletlenül gondolkodniuk kelljen, és kreatív játékra kényszerüljenek:) Vagyis aki már az elejétől fogva bugyután játszik, az jó kisfiú, aki pedig átgondolt, hatékony és működő stratégiát dolgoz ki, az készüljön fel rá, hogy egyik napról a másikra kilövik alóla (és még örüljön is, hogy nem büntetik meg érte)
Dátum: 2008.11.26. 16:47:33
Felőlem írhat, csak ügyeljen a hangnemre, mert esetleg nem azt a reakciót váltja ki, amit szeretne. A farmolásról meg egészen más elképzeléseim vannak. Nem járt rá az egész szövetség meg a sógor-koma, csak én látogattam be időnként, és hadd ne legyen már lelkifurdalásom, csak mert portyázom. Ha legelészéssel is lehetne LE-t gyűjteni, bizisten azt tenném.
Mellesleg azóta betámadtam, szedtem tőle kb. 50 LE-t, és ezzel a továbbiakban el is felejtem, próbálok jobb zsákmányt találni.