Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szuntelen

Oldal: 1
Dátum: 2015.03.11. 06:31:36
Hali!
Belefutottam egy rossz kvíz kérdésbe.
Pontosan nem tudom a kérdést, de a lényege az volt:
Milyen számrendszer a hexadecimális?
a 16-ost jelöltem be, mert az lenne a jó.
Ám hibásnak tűnt, mert a kérdező szerint a 10-es a jó.
Törölni vagy javítani kellene.

Köszönöm
Dátum: 2015.02.25. 14:41:55
Remélem, hogy többen is így gondolják és a fejlesztők megváltoztatják ezen értelmetlen feladatot.
Dátum: 2015.02.25. 09:36:04
Csak, hogy én nem szándékozom venni familiárist.
Dátum: 2015.02.25. 09:01:00
Pont ez az én bajom is.
Nem szívesen adnék ki rá 50 követ.
Főleg, hogy most nincs is annyim.
Dátum: 2015.02.25. 04:57:33
Hali!
Volna egy javaslatom a fejlesztők felé a bolygó urával kapcsolatosan.
Az egyik feladat, hogy vegyek stimulátort.
Mivel nincs familiáriusom, ez felettébb zavaró. Már csak azért is, mert ez nagy kiszúrás. A lélekkufárnál 10 őskőbe kerül. ám nem engedi, hogy vegyek, mert értelmetlen. Ez így ok. Ám miért kellene sokkal több követ áldoznom egy nyavajás dekrétumra?
Talán nem ártana itt is adni valami kiválthatóságot.
Kedves Miklós!
Egyetlen kérdésem lenne a bolygó ura evenntel.
Van egy olyan feltétel, hogy vegyek meg egy stimulátort. Ezzel semmi gondom nem lenne, ha volna familiárisom.
Nem lehetne ezt valamire átcserélni?
Szerintem nem én vagyok az egyetlen, akinek nincs. És nem szívesen költök erre a feladatra se LE-t se őskövet.
Remélem, kapok választ!
Köszönöm!

üdv
Dátum: 2013.03.11. 13:44:28
Hali!

Ezt a kérdést kaptam. Nem tudom ki hogy van vele, de vagy kettő megodása van, vagy egy sincs.
Szeinretm ezt így törölni kellene.

1 motorcsónak, 1 kenu és 1 vitorlás egymástól 500-500m távolságban áll. Milyen vízijármű állhat mindhármuktól 500 m távolságra?

tengeralattjáró
léghajó
gőzhajó
repülőgépanyahajó
Dátum: 2012.03.13. 09:24:31
Hali!
Csak egy érdekesség.
Szerintem érdemes utána nézni, hogy is történhetett ilyen.


Legutóbbi vadászataid eredménye:

Ma, 09:21:14
Lélekenergiára éhesen indulsz útnak. A Győzelem óta egyre több, és egyre veszedelmesebb szörny veszi birtokba a felszínt. Most is, a síkság közepén, a rejtőzködést meg se fontolva közeledik feléd egy fekete sárkány, ki akar hívni. Mindjárt eldől, ki lesz a zsákmányállat! A lény nem adja olcsón életét, de végül győzedelmeskedsz, szerzeményed 2624 lélekenergia. +33 TP A szerzett lélekenergiából 280 a helyes válaszért kapott LE. Találtál 2 sisakszilánkot!
A vadászat során találtál egy kiégett őskövet!
Ma, 09:21:14
Egy káoszvortex a közvetlen közeledben tombol! Ha gyáva lennél, menekülnél, mentenéd az irhádat. De te inkább kihasználod az alkalmat, és lecsapsz a vortex elől menekülő lények egyikére. Szegény nyugati sárkány, azt sem tudja, honnan jön a támadás, és már ki is nyertél belőle 2893 lélekenergiát. +33 TP A szerzett lélekenergiából 310 a helyes válaszért kapott LE. Találtál 2 sisakszilánkot!
Dátum: 2012.02.06. 09:22:06
Hali!
Van egy problémám.
Kalandot teljesítettem és az volt a kérdés, hogy milyen hal nem létezik.
volt: elektromos rája
elektromos csuka
elektromos harcsa
elektromos angolna

Én a harcsát választottam. Igaz ez sem jó, így viszont rossz a kérdés.
Ezért vesztettem:

Kvízkérdés: Milyen hal nem létezik?
A kérdésre rossz választ adtál, a helyes válasz a következő lett volna: elektromos csuka

Márpedig elektromos csuka is van.
Íme:
2010. szept. 20. – Az Afrika déli részén talált csuka elektromos kisülésekkel érzékel és kommunikál.

Ilyenkor mi történik?
A kaland neve: A csaló
Dátum: 2012.02.06. 02:41:35
Hali!
Van egy problémám.
Kalandot teljesítettem és az volt a kérdés, hogy milyen hal nem létezik.
volt: elektromos rája
elektromos csuka
elektromos harcsa
elektromos angolna

Én a harcsát választottam. Igaz ez sem jó, így viszont rossz a kérdés.
Ezért vesztettem:

Kvízkérdés: Milyen hal nem létezik?
A kérdésre rossz választ adtál, a helyes válasz a következő lett volna: elektromos csuka

Márpedig elektromos csuka is van.
Íme:
2010. szept. 20. – Az Afrika déli részén talált csuka elektromos kisülésekkel érzékel és kommunikál.

Ilyenkor mi történik?
A kaland neve: A csaló
Dátum: 2011.03.19. 19:14:56
Tudom, hogy újra próbálhatom. Nem ez a problémám.
Csak az így elvesztett kristályaimat nem kapom vissza.
Dátum: 2011.03.19. 18:29:24
Hali!
Ma kaptam egy kalandot és a teljesítése közben derült ki, hogy van benne egy hibás kérdés. A kaland neve: Kobiakos, a professzor próbája. Van benne egy kérdés a törpékkel kapcsolatban,amlyben a négy lehetséges válaszból kettő is jó lenne. Ha jól emlékszem,akkor ez a kérdés: Ki nem hupikék törpe?
A válaszok: okoska
tudor
törpilla
morgó
Én tudort választottam, de vesztettem,mert morgót jelőlték be jó válasznak. Viszont mindkettő helyes lenne.
A kérdésem az, hogy ilyenkor kapok valami kártérítést vagy sem?
Oldal: 1