Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tg44

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.13. 11:01:27
nem lett ctrl+c-s de leírom:

Hány óceán van a földön?
1
2
3
4

A tény az h 3-at nevezünk óceánnak, de a jeges tenger is óceán valójában tehát 4, mikor először megkaptam a kérdést mondom hmmm tuti h csak 3-ra gondol, és így 5.-jére már idegesítő h tényleg az a jó megfejtés, azért mert 3-at hívunk úgy h ÓCEÁN még 4 db van belőlük a földön, és mivel az egész 1 nagy víz... Szóval ez a kérdés félrevezető és elnyomja a tényleges igazságot sztem...
Dátum: 2008.12.05. 17:52:30
okok nem tudtam, csak "női megérzés" volt ami ide vezetett, és van egy két idegesítő kérdés...
és más játékok adminteljesítményéből indultam ki

az elsőt elolvastam, abból tippeltem h ide kell írni, mivel 200+ oldal van a többit nem tartottam fontosnak...
Dátum: 2008.12.05. 17:38:29
Nemtudom mennyire olvassák adminok, de kéne egy topic amibe a jóként bekerült rossz kérdéseket lehetne bemásolni és kitárgyalni, pl ezt:
Hány féle karakter van a World of Warcaft TBC-ben?
5
9
7
10

Ez egy kifejezetten ökör kérdés, bár sejtettem h a 10-re gondolt (és ez is volt a megoldás), ez nem jól feltett kérés. helyesen hány féle FAJ van. vagy hány féle kaszt, és akkor a 9 lehetne a helyes, vagy össze lehetne számolni h egy faj hány kaszt lehet, és így megállapítani h összesen hány féle, kb 50 körül lenne így hirtelen, de ehhez már a játék olyan szintű ismerete szükséges ami ide már nem lenne jó kérdés, szóval ezt a kérdést pls töröljék vagy szerkesszék, mert így nem jó!
Oldal: 1