Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Reset

Oldal: 1
Dátum: 2009.12.07. 19:22:29
Jeriko:
Az a helyzet, hogy a földön kb. 6,5 milliárd ember él, ebből az új influenza vírus kontójára az információk szerint 400-600 főt érintő súlyos esetet regisztráltak... Ez a számok ismeretében elenyésző... többen halnak meg a szokásos időszaknak megfelelő influenzában... ha jól emlékszem a számokra akkor eléri 35-40ezret!!!! akkor most mire a pánik....

Alapvetően nem igaz a 70-80%-os védettség... jó ha 50% igaz... ha egyáltalán funkcionál az oltóanyag...
Amiről tudok kb annyian lettek rosszul az oltóanyagtól, mint amennyien oltóanyag nélkül... szóval...

Másik, nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de nekem nem mindegy mit és milyen anyagot fecskendeznek a szervezetembe...
Ha lehet inkább, csak olyan anyagot viszek be, amit nagyjából ismerek... ha tehetem, mert, az élelmiszerek is sokszor meghatározhatatlan összetételű anyagokból állnak...

ha tényleg komoly és halálos korról van szó, akkor úgy is kötelezővé tennék... ezért gondolom, hogy kilóg a lóláb...

szóval úgy döntöttem megkímélem a szervezetem ettől a valószínűleg kiváló készítménytől...

jó orrfújást... és gyógyszermentes életet mindenkinek...

és ne feledjük, a gyógyszer mindig is jó üzlet lesz... a öregek Magyarországon van bőven: 2,5Millió!!! úgy eszik a gyógyszereket mintha cukorka lenne... ez az egészségnevelés eredménye ))))

üdv,
Reset
Dátum: 2009.12.07. 15:48:52
mi a kérdés?
Dátum: 2009.12.07. 15:43:03
hát éppen ez az...
Dátum: 2009.12.07. 15:30:10
Beoltott rendőrt kezelnek H1N1 miatt
Rossz állapotban került kórházba egy újinfluenzás fiatal rendőr, akit korábban beoltottak. Az országos tiszti főorvos szerint előfordul az ilyen.

http://www.fn.hu/belfold/20091205/beoltott_rendort_kezelnek_h1n1_gyel/
Dátum: 2009.12.07. 15:03:16
nem erről van szó... de mindegy...

sokan nem látják a fától az erdőt.... ez van... ez is a cél ebben a fene-nagy globalizációban...
Dátum: 2009.12.07. 14:33:03
"A madárinfluenzával kapcsolatban sikerült jókora hisztériát kelteni a közvéleményben, annak ellenére, hogy világszerte alig háromszáz ember halálát okozta. Szemben az egyszerű téli influenzával, ami legalább 30 ezer amerikai és 12 ezer angol életét oltja ki évente. A mostani új influenza valószínűleg fertőzőbb, hiszen emberről emberre terjed, ellentétben a madárinfluenzával, ami tényleg csak azokat fertőzte meg, akik testi kontaktusba kerültek a madarakkal. De van itt egy egzotikus tényező is: a madárinfluenza mintha egy science fictionből jött volna, az emberek úgy képzelték, mintha a fölöttünk szálló madarak szórnák le a halálos vírust ránk. Ehhez képest az új influenza sokkal póriasabb, jobban hasonlít egy közönséges megfázáshoz, és úgy fest, kevésbé halálos. Mintha a média is visszafogottabban kezelné: kezdetben persze nagy sztori volt Angliában is, de amikor kiderült, hogy nem is olyan vészes, lekerült a címlapokról."

- Magyarország minden bizonynyal kivétel, mert itt már az oltás is képes volt pánikot kelteni...
Dátum: 2009.12.07. 09:26:46
Őszintén emberek!

Milyen érdekes, hogy egy influenza elleni védőoltás ilyen fontos a politikának... Az hogy a munkanélküliek munkához segítése stb., közel sem kap ekkora figyelmet... Tehát a kedves vezetők meg akarnak óvni minket egy influenzától, az éhenhalástól meg nem.... Szarnak ők magasról az emberekre... azért ezen sem árt elgondolkodni... a figyelemelterelés a valós életünket befolyásoló kérdésekről... ez is céljuk és lássuk be baromi jól csinálják...

Az emberek többsége gondolom be fogja magát oltatni, mert folyamatosan az hallják, hogy már nagyon veszélyes a vírus, és még épp hogy van elég lélegeztető gép stb... röhej

én átlátok ezen... és természetesen nem oltatom be magam és nem is tervezem...

Ne féljetek nem halunk bele az influenzában... fel a fejjel....
Oldal: 1