Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maximuss

Oldal: 123456789
Ha a másik oldalról nézed a dolgot, akkor a gyengébbeket védik, hogy később méltó ellenfelek legyenek, ha jelenleg nem azok.
Azért, mert te nem vagy elég erős, hogy saját szintedet üssed vagy afölé, azért ne hurrogd le az ötletet. Ha meg 30pp-n vagy, akkor neked is hasznos lenne.
Számomra ez a megoldás igazi kincsesbánya lenne maxos VF 30pp-s üzemmód. Így a 0 TP-s portya sem lenne probléma
Dátum: 2010.01.10. 20:48:03
Mit értesz negatív szankcionálás alatt? Azt remélem te is tudod, hogy olyan sosem lesz a játékban, ami minden egyes játékosnak elnyeri a tetszését. Ez így természetes. Viszont az már elég idegesítő, hogy mindenért itt siránkozol a fórumon. Nem tetszik valami? szokd meg vagy szökj meg, erre nem tudok mást mondani. Vannak szabályok, mindenkire azok vonatkoznak, azokhoz kell alkalmazkodni, ennyi.

edit.: "Lassan a játék is egy nagy büntető lesz" - kötelez rá bárki is, hogy játssz vele?
Dátum: 2010.01.09. 20:51:06
Cselekvéspontot automatikusan kapsz bizonyos időközönként. Az egy nap kapható cselekvéspontok számát módosítja az, hogy prémium tag vagy-e, illetve az elementáris fúzió szakértelem. Az elementáris fúzió fejleszthető prémium tagság nélkül is, 10-es szintű tanulásnál lesz elérhető. Ha 57-ig kifejleszted, akkor +10 cselekvéspontot kapsz naponta.
Dátum: 2010.01.09. 18:04:12
Végzeturas HKK paklikban lehet találni relikvia-kódokat, amiket itt a VU-ben lehet relikviákra beváltani. Ezek között szerepel a portyagömb is.
Dátum: 2010.01.07. 14:16:09
Tévedés, a VF-esek nem szívják meg, az ő taktikájukat senki nem rontotta el, náluk minden marad változatlan. Viszont akinek eddig nem volt/nem tetszett a VF, neki most lesz egy alternatívája. A VF-eseknél minden úgy marad, ahogy eddig volt, nem buknak semmit. (ja, hogy portyában nem kapnak fix LE-t? eddig sem kaptak tudtommal, tehát ez nem változás)
Dátum: 2010.01.07. 14:08:17
Most az a baj Prisma, hogy TE a VF mellé nem fejlesztheted ki? Nem szedhetsz be még több LE-t az eddig rabolt mennyiségedhez? Ha valaki a VF-et választotta, mert választhatott, akkor az most ne sírjon, hogy neki is kell ez a portyaszaki. Döntsön ismét: VF vagy ez, ilyen egyszerű a dolog. Ha eddig tetszett neki a VF, akkor maradjon, ha nem akkor váltson vagy ne tegyen semmit. Aki nem tud dönteni a kettő között, azt csak sajnálni tudom.

(Én maxolt VF-el megyek és nem bánom, hogy nem lesz ilyen szakim)
Dátum: 2010.01.07. 13:40:06
Fogalmam sincs, én sem értem, miért tekintik annak.
Dátum: 2010.01.07. 13:33:16
Azt veszik VF korlátozásnak a kollegák, hogy VF mellé nem lehet majd kifejleszteni az új szakértelmet, az energianyelést.
Dátum: 2010.01.06. 18:43:20
Ariel, te tényleg elvárod, hogy senki ne támadjon meg téged, üsse inkább a KH-t? Egy ilyen játékban hogy lehet ilyen kijelentést tenni?

Én mondjam azt, hogy pl. Kadera meg Marcsa ne engem üssön, inkább valaki mást?

Elég vicces elképzelés, az ő szívük joga eldönteni, kit ütnek.
Dátum: 2010.01.06. 17:40:59
csak lehetőséget kapsz arra, hogy 57-ről megnöveld 111-re. Azt neked kell fejleszteni, ezzel csak lehetőséget kaptál.
Dátum: 2010.01.06. 16:41:10
Úgy értettem, hogy a tárgyvásárlás között van 2x különbség. Pl.: ha a nem VF-es 2 hét múlva vesz új ősköves páncélt, akkor a VF-es 4 hét múlva, Persze ez nem 35-40 őskő, hanem 12.
Dátum: 2010.01.06. 15:40:47
Viszont a prémium tagság egy adott szinten belül simán 2x-ese egy VF-esnek a nem VF-eshez képest. Persze ez lehet, hogy kevesebb, mint ha sűrűbben kellene tárgyakat venni, de szerintem nem elhanyagolható ez sem.
Dátum: 2010.01.06. 12:35:32
Szerintem meg, ha valaki maxolja a szingut, mert szeretne minél magasabb szintre jutni, akkor jutalmazzuk már azzal, hogy kevesebb 0 LE-s portyája lesz.
Zarknod ébredése tényleg jó esemény volt
Dátum: 2010.01.05. 21:41:11
Döntetlen csak 3 heti háborúzás után lehet, ha nincs meg az 50 csata vagy kevesebb, mint 10 győzelem a különbség a két fél között. Amúgy a határidő lejárta utáni első csata során történik a kiértékelés.
Nekem a legjobb fejlesztés éppen a VF volt. Több, mint 1 hónappal a játék indulása után kezdtem el játszani és csak jóval később lettem prémium tag. Addig persze elég sokan legyőztek, így épp kapóra jött a VF, hogy lemaradjak tőlük.

A legrosszabb számomra az eddigi legutolsó állatreformon belül az a rész, hogy amikor eltaláltam az ellenfelet, akkor sokkal kisebbet sebeztek átlagban az állatok, mintha nem. Eleinte én is kicsit idegesebb voltam, aztán alkalmazkodtam. Úgy vettem észre amúgy, hogy ez a probléma azóta javítva lett (vagy csak szerencsésebb vagyok ).
Dátum: 2010.01.05. 20:54:57
Én nem büntetek semmit, csak abból indultam ki, ami a jelenlegi rendszerben a normál portyára vonatkozik.

Ha jól tudom ott is most ez a téma, hogy a TÖ és Szö vagy valami más számítson, ne a szint.
Dátum: 2010.01.05. 20:44:37
Az ellenfél szintje is befolyásolja szerintem a kapott LE-t ugyanúgy, mint ahogy normál portyában is a lefele támadás során kevesebb LE-t rabolhatsz.
Oldal: 123456789