Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maximuss

Oldal: 123456789
Dátum: 2009.11.25. 13:14:45
62. szintű vagyok és nekem eddig minden tulajdonságpróba sikerült kristálypont nélkül.
Dátum: 2009.11.22. 20:14:54
Igen, megkaphatod az általad írt kalandokat is, csak nem értékelheted őket.
Idézet: Almási Viktor - 2009.11.21. 23:04:07
Akkor meg MINEK akarjátok az embereket ösztönözni a szintlépésre?
MI a szarért vitáztok ezen napok óta?
HA nincs elég szerepjáték elem ebben a játékban amiért MEGÉRI szintet lépni, akkor ez egy PVP marad ahol erősnek kell lenni, nem szintet lépni.
A VF-fel belassult a játék menete a felére, úgy tűnik ez a játékosok nagy részét nem zavarja, mert a VU-ban inkább a PVP kapott nagyobb szerepet

El kell fogadni, túl kell lépni rajta, felesleges az emberekre szintlépést erőltetni, nincs SEMMI szerepe a játékban.


Teljesen egyetértek. A pvp jobban dominál a játékban, mint a szerepjáték. Ez szerintem sem probléma. Aki így érzi, nyilván megerősíti a karakterét, hogy felvegye a versenyt a környékén levőkkel: vagy VF-fel megerősödik vagy szinguval elhúz ütőtávon kívülre a jobb élet reményében.
Igen, de a szingusok, főleg mostanság már kizárt, hogy VF-esekkel találkozzon. Akár portyában, akár bajnokin. Akkor mégis kikkel találkozik? KH-sokkal és hasonló "szinthuszárokkal", mint ő maga, szingusokkal. Ergo hol az előny/hátrány? a szingus üti a szingust, a VF-es a VF-est.

Tulajdonképpen mi a célod V3-on? Toplista elején küzdeni a legmagasabb címért? akkor miért zavar, hogy lemaradnak 8 szinttel? Nincs elég farm? Megeshet, de a másiknak is kevés a célpontja (nem tudom, van-e ott KH, de majd biztos lesz). Ti szinthuszárok ütitek a KH-t, jön a TP, versengtek az elsőségért. Nehogy már azzal törődj ilyenkor, hogy mi van 8 szinttel lejjebb. Ha jobban tetszenek az ottani viszonyok, akkor maradj vissza, hagyj ki egy hetet és fogadd el, hogy nem leszel a toplista tetjéln, de portyázhatsz "dögivel".
Akinek az a célja, hogy a toplista tetején legyen, akkor csinálja, érje el. Rohanjon a szinteken felfelé. Ha ő lesz a legjobb és a többiek kiábrándulnak, akkor meg ücsörögjön ott egyedül és nézegesse, hogy ő a Nr. 1. Azért, mert másnak más a játékélmény, miért kell lehúzni azokat, akik mondjuk arra utaznak, hogy a saját szintje+-3 szint sugárban kevesen verjék el? Ha a rohanó kari lényegesen több tápot kap majd, mint egy VF-es például, akkor változni fog a helyzet? egy frászt, csak minimálisat....akkor meg mindenki rohanni fog, nem sűrűsödik a mezőny.
Dátum: 2009.11.21. 11:49:48
Elismerés, kiugrási lehetőség. Ez volt az alapötlet szerintem, ami nagyon is jól működött egy darabig. Aztán sajnos túl sok nagyon okos és gyors ember került be az olimpiára, akik nagyjából egymás közt eldöntik a végeredményt. Eleinte az olimpián az 50 helyes válasz biztos dobogót ért. Aztán már a 10-es listára sem tudtál feliratkozni 50 helyes válasszal. Amikor én szereztem medált, akkor 741 másodpercem volt, a győztesnek 740. Ma már annyit javult a versenyzői állomány egy része szellemi szinten, hogy 350 másodperc környékén még a dobogót is el lehet felejteni.

A szép hsz végére egy szubjektív vélemény: ennyit nem lehet fejlődni akkor sem, ha a nap 12 órájában csak az adatbázist böngészi az ember és megtanulja a kérdéseket. Itt nem önképzés áll a háttérben(Természetesen tisztelet a kivételnek, illetve azoknak, akik csak a szerencsés kérdéssornak köszönhetik a medáljukat - de érdekes, hogy mindig egy bizonyos szűk rétegnek van szerencsés kérdéssora)
Dátum: 2009.11.20. 12:16:58
a top karaktereknek kevés a célpontjuk, elismerjük. Betették a KH-t, ami miatt van célpont "dögivel". Ha valaki elég erős, márpedig a top karakterek közt kevés a gyenge karakter, akkor ők a KH-ból szépen farmolják a LE-t, meg a TP-t (főleg szingulárissal). Akik mögöttük vannak, azoknak sincs feltétlen mindig egy rakat célpontjuk, de nekik nincs KH, ergo ők nem szereznek TP hegyeket a KH-ból, ami alapján tudnák tartani a lépést a top mezőnnyel. Ha lenne még1 kristályhorda, akkor az lenne a baj, hogy vagy lassabb mértékben szakadna el az élboly vagy stabilizálódna a távolság. A KH-nak fixen kellett volna maradnia, hogy sűrűsödjön a mezőny.

Eseteg lehetne/lehetett volna 15-20 szintenként KH-t tenni. Így sűrűsödött volna a mezőny, mert nem lenne állandó TP forrása az elől levőknek, lenne vegetálási időszak (ami persze nekik megint fórumos reklamálást eredményezne)
Dátum: 2009.11.20. 12:08:08
A bajnokit szerintem ne keverjük VF-es topicba. Ha teljesen egyen karakterek lennének, akkor meg az nyerne, aki a kategória tetején csücsül. Hiába van VF-ed, ha vannak nálad 6, esetleg több szinttel magasabb karakterek, mert azok ellen esélyed sincs kb. Jobb tárgyai lehetnek, mint neked, a jobb karakterek pedig VF nélkül sem tudod -6 szintről megverni bajnokin (ezt főleg az 55+-os kategóriákra értem)
Érdekesek ezek az új épületek, meg amit képviselnek. Még jobban szélesednének a lehetőségek a játékban, meg az összkép is megváltozna
Dátum: 2009.11.20. 10:59:45
Ez az ötlet tetszetős. Így tényleg nem érné meg pusztán élősködés végett visszamaradni
Dátum: 2009.11.19. 21:52:11
ha 3000 kérdésenként kapnál medált az sem lenne túl vészes, ugyanis: egy prémium karakter 57-es EF-fel naponta 50 csp-t kap. Ha mindet elkölti és jól válaszol minden kérdésre, akkor 60 nap alatt kapna 1 medált (2 hónap), a 12 medál 2 év lenne, így senki nem maxolna, viszont apránként lehetne pluszt szerezni, ez az én véleményem
Dátum: 2009.11.19. 21:38:16
egy kis off: van egy mondás, miszerint:

"A bikini olyan, mint a statisztika. Sok mindent megmutat, de a lényeget eltakarja"

Dátum: 2009.11.19. 21:24:23
Miklós, személy szerint én kifejezetten örültem annak, hogy konkrét statisztikát osztottál meg velünk. Kár, hogy a többség ezt is negatívumként értékelte:(
Dátum: 2009.11.19. 20:25:31
Remélem a hsz-eimből is kitűnik, hogy bár maxos VF-es vagyok egy jó ideje, de igyekszem én is észérvekkel reagálni és nem túlreagálni egyesek ötleteit, hiszen végtére is mindenki egy jó megoldást keres
Dátum: 2009.11.19. 19:50:19
szerintem így vagy még jobban szétszakadna a mezőny vagy az erősebb karakterek örülhetnének, mert újra egy rakat box zsákot kapnának
Dátum: 2009.11.19. 18:08:18
Bár már "régen" volt a hsz, csak most fértem géphez. Szóval a Minosa Torres vs. Nephilla párharcról nem tudok nyilatkozni, de az októberi viadalon én legyőztem Nephillat. VF maxolva van szinte a bejövetelétől, tehát nagyon is hasznosnak mondható a VF
Dátum: 2009.11.19. 13:33:01
Örülök, hogy célt teremtettem valakinek

Mondjuk én nem örülnék neki, ha fordulna a kocka és te játszanáéd el ezt velem
Dátum: 2009.11.19. 13:15:26
Nekem sincs semmi bajom, játékélmény vesztésem a VF miatt, sőt...Az utóbbi időben egyre nagyobb élmény a játék számomra, csak akkor inogott meg ez a gondolat bennem, amikor szintlépős küldetések voltak. Összeszorítottam a fogam és megcsináltam ezeket is. Más kellemetlenség számomra nincs és nem is volt a VF-fel kapcsolatban.
Dátum: 2009.11.19. 12:55:12
Mint már írták többen is, én is, a VF egy szabadon választható dolog. Nem lehet ráerőltetni minden játékosra csak azért, mert magas szintet ér el. Ha valakinek nem tetszik, hogy hetek kérdése a szintlépés, akkor ő úgysem fog VF-ezni. Ha meg kötelezővé teszed nekik a VF-et, akkor meg törölnek vagy egy újabb módosításig nem is játszanak.
Dátum: 2009.11.19. 08:58:18
hasonló cipőben jártam, mint Piciklon, engem is anno agyon-vissza vertek az erősebb, jobb karakterek. Maxoltam a VF-et és ennek meg is lett az eredménye, már sokkal kevesebben vernek péppé. Bajnok nem lettem eddig (lehet nem is leszek), de úgy érzem, hogy bevált a VF nekem is. Marcsa, Rockatansky elér engem, meg még mások is, akikkel kb semmit nem tudok kezdeni, de úgy érzem így még mindig jobban jártam, mintha nem VF-eznék.
Oldal: 123456789