Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Destroy1

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.22. 15:30:12
nekem olyan bajom lenne, h a 2 kiváltás, ahoz képest h miylen küldik vannak kevés
nekem pl
lépj 2szintet meg a 4k tp/1nap alatt(lvl59)
ez a 2 pl elég huzos, teljesithetöek
fixen ösköves
rakj fokuszkristályt a varázslatodba
használj el 5ősköves manaitalt
hosszabitsd meg 1 héttel a prémiumod
ehez képest vannak olyan ösköves küldik is, mint pl a vegyél 3 állat felszerelést, ami csak öskövesnek tünik, ugyanis megveszed eladod és kész küldi pipa öskö gyak nem fogyott
v ugy kéne h összesben el kelljen használni azokat a köveket(de akkor nem ártana normálisan belöni a küldik számát, mert ez a 2 ösköves/templom nem igazán megy) v ugy változtatni meg öket, h ne felhasználni kelljen azt az 5 italt, hanem elég legyen megvenni

azon kivül ott van még ugye a ritka/ultraritak tárgy szerencsekeréken...
igen elvileg lehetséges, söt, de miota van ez a csodás kerék, még nem esett 1ik se
szoval van 3 fix kavicsos meg nem kevés huzos
és van rá 2 kiváltási lehetöségem, csak nekem tünik ez lehuzásnak vagy nem velem van a probléma?
megkérném azokat, akik már régóta csak élvezik a nagy számokat a talált térképrészletek mellett, hogy aktivizálják magukat újra, mert így a végén kikapunk
Dátum: 2010.11.19. 13:43:16
pár napja már írtam, hogy adatbázishiba miatt, az 51es kis állatkámért nem kaptam semmi LEt sajtolásnál,mivel azóta már írták páran rajtam kívül, de azóta se történt semmi, ezért kérdem én WTF? le vagyunk ejtve, vagy azért dolgozik ezen valaki?
szerintem a spectul most nem fog nyerni, eddig szinte minden eventen csak az a csoport nyert, amiben a 2-3 azúr legerősebb szövetség volt, és ugye ők legutóbb elhozták ezt az övet, tippre ide jönnek vagy a vadászat +3%hoz

még mielőtt bki támadna amit írtam az szigorúan csak szerintem
Dátum: 2010.11.16. 11:49:59
ma kisajtoltam az 51es állatkám, mivel befogtam helyette egy másikat
sajtolásnál kiírta, hogy biztos kisajtolom az 51es állatom? igen, erre kidob egy adatbázishibát, LEt nem kaptam, de az állatom eltűnt :S
Dátum: 2010.09.28. 11:58:52
kicsi homokóra kb 20secig az első kérdés előtt, ezzel már csökkent elég szépen az esélyem, de ezt még túléltem volna, azonban a második kérdés előtt már 5perce gondolkodik...
FF3.6.10
Dátum: 2010.08.10. 12:42:35
Ki énekes az alábbiak közül?
Robie Wiliams
Petőfi Sándor
Robin Wiliams
Shrek

helyesírás, igazából magam se tudtam, hogy írják pontosan a nevét, de a helyes válasz se helyes igazából mivel a neve Robbie Williams(2b,2l) szóval erősen vérzik az egész
Dátum: 2010.05.23. 04:03:46
amugy a jutalom LE hogy müködik pontosan? csak mert az ajánlások szerint 1besorolásért kaptam LEt,de az elözö nap még csak 70,most meg 76 a karakterlapon találhato kviz besorolás száma
Dátum: 2009.12.07. 16:11:08
Mi a vegyjele a tóriumrak?
Tb
Th
Tc
Ta

helyesírás már nem számít? ez hogy a fenébe kerülhetett be a kérdések közé?:S
Dátum: 2009.11.22. 14:21:31
volt 1 kérdés a kilobyte megabyte átváltás kapcsán
és az 1024 volt a helyes válasz...
3éve érettségin belénk verték hogy a kilobyte és társai az 1000es átváltás
ha az 1024es átváltást akarom akkor az kibi,mibi és hasonlók
wikipedia-n is megtalálhato SI szabvány szerint kibi az 1024 kilo meg az 1000
amugy meg ezzel az egész kavarással eléggé réteg tudássá válik már szerintem,szóval vagy törölni v legalább javítani kéne
Oldal: 1