Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Orr...

Oldal: 12345678910
Dátum: 2010.03.17. 17:10:53
Szerintem opcionálisan két kategóriát is lehessen választani.
Ez ama kérdés miatt merült föl bennem, amelyben Akhilleusz nemzetiségét kérdezték.
Ugyanis ezt kapásból görög mitológiába (ami ha jól emlékszem, nincs is, pedig fontos lenne), valamint az ókori görög irodalomba is beletartozik.
Persze lehet mondani, hogy ez a feladat, hogy döntsem el, viszont elég nehéz, hiszen ezt a héroszt Homérosz nyomán ismerhettük meg.

És ennek a kategorizálásnak a +LE-n kívül mi a célja?
Dátum: 2010.03.17. 15:16:01
Jól tudod, Szeged nem dunaparti város. De biztos nem az volt a kérdés, hogy melyik NEM a Duna partján fekszik?
Szerintem sztrájkolj Te is, mint Menzas
Dátum: 2010.03.15. 16:00:00
Magyarul.mit.jelent.a.red.angol.szó?
Kék
Piros
Fehér
Sárga


Na.ne.vicceljünk.már. Javítást kérek.
Dátum: 2010.03.14. 18:02:56
A kvízolimpián a kétsoros kérdésekből csak az első sor látszik, a válaszolok gomb pedig rövidebb, mint a szó, a második o közepénél vége.
Nem, Te pontosan jól tudod. Esetleg lehetett volna csiszolni a megfogalmazáson, de ettől függetlenül a kérdés érthető. A fő probléma, hogy nagyon sokan nem tesznek különbséget a kettő között...
(Lehet, hogy pár év múlva már össze is mosódik...)
Dátum: 2010.03.13. 15:12:27
Sziasztok! V4-en keresek partnert a "támadj meg egy végzeturat, és öld meg idomított lényét" küldetéshez.
Jojoba
Idézet: Kocos - 2010.03.12. 11:47:05
Idézet: Orr... - 2010.03.12. 11:24:24
Igen, de valaki gourmand beleköthet, amikor megkapja a kérdésedet, hogy így meg úgy. Szerintem cseréld le pl. kaviárra a sushit, és mindenki boldog...


Gourmet-re gondoltal szerintem.


Gondolhattam volna arra is, ha angolosabb lennék, de én konkrétan a gourmandra gondoltam, mivel édes anyanyelvünkbe így került be.
Gourmand (franc., ejtsd: gurman) a. m. falánk. Nálunk német szokás szerint a finom izlés értelmében használják, mely utóbbit a franciák Gourmet szóval fejezik ki. Gourmandise, inyencség.

(Forrás: Pallas Nagylexikon)
Igen, de valaki gourmand beleköthet, amikor megkapja a kérdésedet, hogy így meg úgy. Szerintem cseréld le pl. kaviárra a sushit, és mindenki boldog...
Valóban nem ez a játékélmény, hanem az, amikor végre elkészül az állat, amikor olyan kérdésre bukkansz, ami elgondolkodtat...
Sőt, nekem az is élmény volt, amikor a 20ezres küldinél itt rágtam a körmöm, hogy csak most ne támadjon senki... Ezek kimaradnak a szkriptesekből...
Igen, már értem, köszönöm
Akkor csak egy dolog marad ki: a játékélmény. Viszont cserébe döngetheti a mellét, hogy milyen király csávó, minden energiabefektetés nélkül milyen szuper karaktert csinál. Tényleg tuti
Épp ezt kérdezem...
Ha valaki szkriptet használ, az miért csökkenti a saját erőből játszó karakterek esélyét?
Ezt most tényleg nem értem...
Huh... átrágtam magam ezen az egész mocsáron...
Segítsetek, kérlek, hogy megérthessem.
A tények: néhány játékostárs kiemelkedő kvízteljesítménye miatt abban a megtiszteltetésben részesült, hogy grátisz, a szabadidejét föláldozva kérdéseket bíráljon el. Ezek után a V4-en közülük nyerte valaki a kvíz-kategóriát. Most többen azt nehezményezik, hogy épp közülük nyert valaki, mert etikátlan, hogy admin nyerjen. Legalábbis ezt hámoztam ki.
Akkor most mi van?! Zárjuk ki az adminná vált játékostársainkat, mert sokkal többet tudnak, mint egyesek?! Tényleg, de jó ötlet!!!
Légyszi, homályosítsatok föl, mert én ezt nem tudom fölfogni...
Dátum: 2010.03.11. 10:37:10
A specializációnál az "őskő vásárlása" után van egy gomblezáró valami (bocs, hogy ilyen amatőr szinten fogalmazok), de maga a gomb nincs ott...
Remélem, érthetően fogalmaztam...
Dátum: 2010.03.11. 10:24:17
Hányadik lett az u-20 as labsarúgó válogatott a 2009es egyiptomi világbajnokságon?
4
3
2
1


Javítást javaslok: U-20-as; labdarúgó; 2009-es. Már ha ez nem spec.
Dátum: 2010.03.10. 12:57:54
Írd be a hibajelentésbe, vagy küldj privát üzit valamelyik adminnak.
Dátum: 2010.03.09. 10:52:58
Köszönöm
Dátum: 2010.03.09. 09:58:11
A csapdakészítés szakértelemtől az is függ, hogy milyen szintű állatot tudunk befogni?
Dátum: 2010.03.09. 08:55:51
Ki a főszereplője a "Hasonmás" című filmnek?
Bruce Willis
Brad Pitt
Terence Hill
George Cloone

Lemaradt az y.
Oldal: 12345678910