Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Redneck

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.21. 00:28:39
Igazából a vicces dolog az, hogy a szerver nagy része nem érti meg, hogy itt a V1ről van szó. Első szerver, minden fejlesztés itt kerül be elsőnek. Lényegében itt jön be az a kifejezés, hogy nyílt béta. Sajnos a játék készítői nem elég merevek /vagy nem elég alaposak?/ a saját fejlesztéseik bevezetésének megtervezésekor. Mindenki tudja, hogy nem lehet tökéleteset alkotni. Vannak mellélövések, kisebbek, nagyobbak. Teszt üzem megy. A teljesen tiszta az lenne, ha pl. 2011 januárjában újraindulna a V1, és akkor már egy sokkal "kiforrottabb" rendszer kerülne a közönség elé. [Kötve hiszem, mindig lenne egy-két fórumelem, aki a 20LEs karaktertől is 40k-t szeretne rabolni, illetve 10es szakértelem szinten 25k-t sajtolni egy szörnyből, és sajnos az ő akaratuk is megvalósulna.] /Meg sem említem a negatív LEs szerverhibákat, ami szintén a szerverüzemeltetés nehézségei közé tartozik, ezzel sincs gond, szerencsére segítőkész a csapat, és javítják./ Röviden és tomoren: Miklós, légyszíves kevesebb utólagos buherálást /ez bizony az/, minden szakértelemre lehet válasz szakértelem, így is több szín kerül a játékba, és nem folyamatosan egy valami módosul. A VF úgy jó, ahogy megszületett. Akár jöhetne a VF portyás megfelelője.



Én például mai napig nevetségesnek tartom a smaragd horda nevezzük így: kiegyenlítését. Igen, smaragd vagyok. Ugyanennyi erővel lehettem volna gyémánt is, de én a varázslat bónuszt többre tartottam, mint a gyémántbónuszt. Ez is az én választásom. Hogy 34re fullon voltak a vadászati szakértelmeim? Saját döntés. Ja, hogy lehet így ellenfele vagyok a fullprémes 3kk-s difisnek? ÉÉÉÉS?
Miklósék megalkották ezt a játékot, úgy ahogy. Kezd mindenem telelenni azzal, hogy pár ember kívánsága a szerver morálját borítgatja. Aláírom azt is, hogy a prémiumos karakterek nem hiába váltottak prémium tagságot, és ennek cserébe nem szeretnék saját karakterüket vörös hátterű portyaüzenetben látni. Nagyon úgy néz ki, hogy azok, akik a hosszú távú tervezés útján elindulnak egy "keserves" úton /senki számára sem kötelező természetesen/, amiből 15-20 szint után megterem a gyümölcs, könnyen előfordulhat, hogy egy hónapon belül belesíkolja őket a fejlesztő csapat a "tömegbe". Másnál az a nehézség, hogy az állataik folyamatosan morállimit felett tartsák, és minden nap találjanak zsíros portyát másnál meg az, hogy hogyan lesz meg 10 szinten belül 200 szakértelem a leggazdaságosabban.


Ha már úgyis ilyen hosszúra sikeredett a post, egy kis OFF.: Nem teljesen értek egyet a portyakarakterek tulajdonosainak nagy többségével. Teljesen jó taktika az, amit a portyakarakterek nagy hányada (remélem nem az egésze) űz, hogy a játékkal kevesebbet foglalkozó, esetleg kevésbé érdeklődőket szénné rabolja. Ezzel nincs is gond, szép meglátás. De könyörgöm, ne kezdjünk el olyanokat irogatni, hogy "Félnek, hogy begyengülnek a VF nélkül". Sok portyakarakternek létjogosultsága sem lenne egy olyan szerveren, ahol mindenki karban tartaná a karakterét.

/Dawn V1.
Dátum: 2009.09.28. 16:49:09
köszi a tippet.
Dátum: 2009.09.28. 16:24:06
Szevasztok.

Egy olyan problémám lenne, hogy szakértelemfejlesztés után, a lélekenergiám mínuszba futott, konkrétan most -37.726 lélekenergiám van. A hiba nem zavarna, ha a lélekenergia csökkenésért azt a szakértelemmennyiséget kaptam volna, ami kb. ezzel egyenértékű lenne. Kb. 60 ezer lélekenergiám volt, ebből futottam le ennyire, miközben egy 9000 lélekenergiát felemésztő szakértelmet fejlesztettem, és ennek ellenére egy pontot nőtt a szakértelmem.

Remélem tudtok segíteni, a problémám megoldásáig nem teszek semmilyen lépést a karakterrel. (vadászat, sajtolás, térkapu, portya és társai.)
Dátum: 2008.10.20. 00:29:32
Cső

Úgy tűnik előbb jártattam az arcom minthogy észrevettem volna, szóval sikerült megoldanom, ha másnak esetleg ugyanezzel lenne problémája most ide leírom hogy meglegyen hogy a portyázás menüpontban át lehet állítani a portyázási módot, azzal kell próbálkozni.

Azért kösz
Dátum: 2008.10.19. 21:48:59
Szervusztok

Őszintén szólva nem tudom hogy most mi hogy van, csak az érdekelne igazából hogy mi az hogy engem többször leöl egy nagyobb szintű(konkrétan 7s szinten amikor én 4s vagyok) mikor én egy eggyel kisebbet sem tudok megtámadni olyan indokkal hogy "Túl nagy a szintkülönbség"? Nagyon örülnék hogyha valaki meg tudná válaszolni ezt nekem.

Előre is kösz
Oldal: 1