Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - RZeee

Oldal: 1
Dátum: 2010.02.28. 09:10:26
Sziasztok,

Lehet, hogy már más is beleszaladt, de szerintem ezt lehetett volna rendesen is kiírni a 4-es világ /egyéb/fertőzés alatt.

Tegnap, 21:54 Gratulálok, a 19. szintre léptél! , mely után a kiírás szerint 24 órám van küzdeni a fertőzés ellen. Ennek ellenére most (09:01), azaz alig több, mint 11 óra elteltével már nem küzdhetek a fertőzés ellen (azaz a kiírás pontatlansága után buktam 2 szintet- ugyanis a fertőzöttségem már most 51%-os az elméleti 49-es helyett)

Kérdésem, miért nem lehet a 4-es világban a fertőzés pont alatt kiírni a 24-óráról módosult időhatárt, ha ez a szakértelmek hatásánál fel van tüntetve?

Illetve mit tudok most csinálni, hiszen ha tudom, hogy ez így van, akkor simán behúztam volna akár 8 órán belül az 5700 LE-t, hogy küzdjek a fertőzés ellen?

Ha nem jó helyen írtam panaszom, akkor kérnék pontos meghatározást, hogy hova írjam be.

Üdv,

RZeee
Dátum: 2009.12.20. 17:45:03
Minek a rövidítése a GY.I.K. ?

Gyakran Ismételt Kérdések
Gyorsan Induljunk Keletre
Gyenge Idegzetűek Kerüljenek
Gyógyszerészeti és Idegsebészeti Központ


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Általános iskolás anyag... Ebben mi a speciális érdeklődési kör? És ez Magyarországon is van...

Melyik van legközelebb Nyírbátorhoz?

Nyíregyháza
Debrecen
Dévaványa
Kőszeg


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Szeretném megtudni, hogy miért számít ez speciális kérdésnek, ha ennél sokkal, de sokkal több ennél speciálisabb van.
A rém rendes család egy nagyon népszerű TV-s sorozat.
A kérdésem ez volt:
Ki nem tagja a rém rendes családnak?

Peggy Bundy
Bud Bundy
Kelly Bundy
Fel Bundy
Oldal: 1