Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kurusaki Ichigo

Oldal: 12345
Dátum: 2015.01.30. 18:23:06
A sírás mindig bejön meg a tüntetések és köszönjük az szb-t
Dátum: 2015.01.30. 18:09:44
Wow, ezek aztán a jó kis cuccok. Még az is megbocsátható, hogy kivételesen nincs fétis!

szerk: Farsangi kristályból le lesz védve, hogy csak 1 lehessen? Vagy pakolhatom gyűrűbe, nyakláncba, sisakba, ha úgy van? Ha az a cél, hogy csak 1 lehessen, akkor erre érdemes gondolni (és a darabszámot 1-ben korlátozni).


Rá van írva hogy csak sisakba rakható
Dátum: 2015.01.06. 19:50:38
Tényleg 10-ik év forduló alkalmából lehetne valami retró világot csinálni
Dátum: 2015.01.03. 11:17:12
Majd a te nevedben küldjük rájuk a kövit ha lesz kövi
Dátum: 2015.01.02. 15:10:10
Félre értés ne essék nem azért menekültem a katába mert gyáva vagy bármi más lennék egyszerűen el fogytak a szubplazmáim és csak célpont lennék ezért le mentem önszántamból hogy készüljek az eventre én így támogatom a szövimet
Dátum: 2015.01.02. 14:58:21
Ez egészben az irónia mi csak egy kis le-t szerettünk volna erre kiderült hogy az ellenség nem teljesen ura önmagának
Dátum: 2015.01.02. 13:13:11
Te indítottad ezt a vitát a forumon nem kell magad sajnáltatni : Hauwi-nak igaza van a ti szövetségetek nem más mint hogy szívjátok egy más vérét és mikor már nem látjátok hasznát valakinek ki rakjátok ...

Tőtike:

A szubplazmáról pedig ugyan az a véleményem mint a pc-ről mivel bent van meg engedett eszköz illetve azért használjuk hogy hamarább vége legyen mivel szubnélkül csak két embert tudnánk támadni míg ti kb mindenkit és ne mond azt hogy te nem használnád ha minél hamarább nyerni szeretnétek ?!
Dátum: 2015.01.02. 11:56:37
csak hogy tud 14-15-en voltak csak ki dobták a tagjaikat hogy ne legyen célpontunk ezért nem igen tudtunk még nyerni de így is nyerünk ha nem akarnak kapitulálni , és szerintem meg a szövi elleni való uszítás és fenyegetőzés a szánalmas ez egy játék amikben vannak eszközök amiket lehet használni és senki nem tiltotta meg
Dátum: 2015.01.02. 11:26:42
Védekezőként szerintem vajmi keveset ér mivel nyilván egy erősebb szövi támad meg ők röhögve ki építik azt a le mennyiséget és ha még vezetnek is tuti nem fognak kapitulálni így támadó félként viszont a gyengébb szövi vagy kapitulál vagy még nagyobb mínuszba kerül

Mellesleg nem tervezzük tovább építeni csak addig húztuk míg kellet a többi épülethez az a 2 szint meg nem sok de ha már le-t öltünk bele akkor ne csap porosodjon xd
Dátum: 2015.01.02. 11:13:01
A pc azért van be rakva hogy használják is nem ? meg engedett eszköz és nem csalás ezért nem láttok benne semmi gerinctelenséget . Mellesleg egyszerü oka van hogy használtuk gondoltuk így hamarább fel adják és léphetük a következő célpontra senki sem szereti az el húzódó háborúkat
Dátum: 2015.01.02. 11:09:27
Virgszál tudod mi a különbség a mi és a te szövid között ?
Meg súgom az össze tartás mi is meg tehettük volna hogy ki dobjuk azokat a tagokat akik sokat vesztenek de miért ? azért pár ezert le-ért amit majd tőletek kapunk ?! fölösleges lenne mi többre becsüljük a tagjainkat mintsem ezért ki dobjuk hogy döntetlen legyen jó magam is a katakombákban bujkálok mert nem tudok kit ütni és nincs pénzem szubplamzmára ( meg gyűjtők az eventre de ez mellékes ) . Illetve nincsen sok éptő karakterünk szám szerint egy van aki csak ezt a cél szolgáljak nálunk mindenki épít mert tudják hogy ha építünk azzal sokkal előrébb jutt a szövi és az egyéni haladás is és ezért vagyunk ott 1 hónap alatt ahol, arról nem mi tehetünk hogy ti nem tudtok össze tartani egy közöséget és ahol csak két ember épít ( az nem szövetség csak melegedő ház és így könnyű célpontnak vagytok bélyegezve ) hol ott a bemutatkozó szöveg teljesen más takart számomra intelligenseknek tüntettek de már látom hogy nem vagytok azok csak rinyáltok ahelyett hogy kapitulálnátok

Ennyi a véleményem az egészről
Dátum: 2011.01.10. 17:25:39
Szerintem a béta már elindult mert a regisztrációs pont helyére oda van írva szép vörös betűkkel hogy fejlesztés alatt
Dátum: 2011.01.06. 17:34:22
Most sincs el lehetenítve most is meg van adva két opció mehetsz pp-ből harcolni ez az EH-nak kedvez ez tény is való de ha jobban elolvasod akkor az is le van írva hogy csp-ből isl ehet menni amit egy EH-s nagyob valószínűséggel nem fogja használni ezt az opciót ez a VF-sekknek jó vagy van egy másik is arra az időre most át válthatsz EH-ra ha az jobban tetszik én azt fogom csinálni
Dátum: 2011.01.06. 17:21:08
Na de ne itt veszekedjetek arra ott a pm
Dátum: 2011.01.06. 17:19:51
Szerintem a pp-s beállítás most nem nagyon fog számítani mivel akinek 15-ős be állítása van az most még elkezdheti tartalékolni a pp-jét amíg el nem éri a max-ot essetleg kifejleszti maxra a valóságformázást
Dátum: 2011.01.06. 17:15:52
Jó talán nem mind a 400-at de jelentős részét igen is pp-ből fogják szerintem mivel ők sem akarnak túl sok tp-t kapni
Dátum: 2011.01.06. 17:07:29
De az EH-s nem fog csp-t használni mivel neki onnan nagyon sok tp-jönne és kevés le de a vf-sek meg fele tp-t fognak kapni és ugyan annyi le-t úgy hogy ennyi nem kell pp-t használni annak aki vf-es és akkor nem lesz gond legalábbis szerintem
Dátum: 2011.01.06. 16:56:47
Szegény Xenó morfok nem szenvedtek még eleget XD de mindenképp támogatom jó kis event lesz ez
Az szép én eddig 1-et sem
Üdv és nyerjük meg ezt az egészet előre a győzelemért Mi ellőt bármit mondanátok inkább ne mondjátok főleg ha helyes írással kapcsolatos
Oldal: 12345