Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mikike1985_1985

Oldal: 12
Hát ez alőzőekhez hozzászólva valóban hibás volt a medvés kérdés de ekkor a rendszer is hibás!
helyesirási hiba miatt már eleve nem lehetett volna játékosokra bizni a döntést hanem automatikusan visszadobni-ekkor új kérdést lehet feltenni!
ha szerepel az adatbázisban az pedig gyenge kereséssel kideríthető tehét szintén visszadobni autómatikusan és lehet uj kérdést feltenni!
ha a játékosok értékelnek az lenne a normális hogy 100 meglevő értékelés alapján lenne ez és a 100 értékelésből amiből a legtöbb van az számit alapon, igy is lehetnek hibák de sokkal kisebb!
pl: ha ezt a szövegem kiértékelni valaki csak annyit mondhatna, hogy 8 helysírási hibát tartalmaz, ezáltal más értékelés nem elfogadott, hisz prioritást kellene adni:
1: szerepel az adatbázisban
2: helyesírási hibát tartalmaz
3: innen jönnének a túl speciális stb... értékelések!


UI: a medvés kérdés egyébiránt már általános iskolában elhangzik matek órán poén szinten, bioszból komolyan is!
Szakközépben is elhangzik matekból is és általános logikából!
még azt fűzném hozzá ha azzal az okkal dobják vissza hogy már szerepel az adatbázisban akkor is uj kérdést lehet feladni!
Szia!
Az értelmezők a Frakk-ot mint nevet értékelik, mármint minden autómatikus helyesírás ellenőrző így azt csak nagy F-el fogadják el!
a legegyszerűbb ha a válaszokat mondatként adod meg, nagy betűvel kezdve és pont-tal zárva
Szia
nos mivel 828 méter magas igy zat kell mondjam hogy az értékelés azért rossz valószínűleg mert az egyik válasz a kérdés tagadás!
ezt én is a minap tudtam meg hogy ilyet nem lehet, pedig mindenhol szokott ilyen ilyen lenni ez teszi izgalmassá a kérdések 50%-át!
pl: vizsgák, tv kvíz, stb...

egyébiránt egyértelmű volt minden de ebbe általában mindig belekötnek sajna!

A remény hal meg utoljára de ennél jobba nem biztos hogy lesz az értékelő rendszer!
Ha vigasztal semmi mást nem fogadnak el!
legalább is nekem és többnyire klántársaimnak sem!
Szia

A Lambada Szót nem ismeri fel helyesnek egy rendszer sem!

Hiába van helyesen írva, egyébiránt kisbetűvel is hibát jelezne, ami már a tánc neve de a helyesírás ellenőrzők azt sem támogatják!

sajna az informatika ilyen!

gondolom ezt vagy progival nézik vagy megnézik mit szól hozzá egy world, és ezek hibát fognak jelezni,
Egyébiránt a Lambada szamóca valóban egy kellemes gyümi minden szempontból!
Idézet: Vodkaslecso - 2010.02.02. 16:26:34


meg szep hogy te nem tudtad volna.


Hát a színvonalad megint erősen megmutatkozott!

Kíváncsi lennék vajon mennyire segítesz másokon és mennyit vagy hajlandó áldozni másokért, és hogy a barátaid valóban barátok-e!

egyébiránt hiába irogatsz, mert már eldöntöttem. hogy te vagy az akinek a véleményére a legkevésbé sem fogok adni!

ha te csak erre jössz fel hogy valakinek beszólj akkr mehetsz a ....


én sem tudhatok mindent, de tőled lehet többet!
Elismerem én sem tudtam volna, bár én beengedtem volna mivel legalább mindenki megtudta volna, hogy nem csak mai divat ez a dolog!

Egyébiránt valóban évszámokról van szó s ezáltal az emberek 90%-át nem érdekli!
az ötlet amit irtál annyiból helytelen, hogy 4 válaszlehetőség van tehát 25% eséllyel meg lehet tippelni tehát elég nagy eséllyel kerülnének be rossz kérdések is!
Jajj mit kaptam ma kérdésként a vadászat közben:

****************
2009-ben az év madarai a kék vércse és a vetési varjú. Miért együtt?
nem is ők az év madarai
együtt vadásznak
a kék vércse csak varjúfészekben költ
mindketten a tengerparton élnek
****************
Akkora tagadássak kezdődik mint a nagy-alföld!
ok!
köszi!
bocs csak azt hittem hogy hivatalosan is el van ismerve mivel én csak ez alepján kezdtem el játszani valahonnan a játékból olvastam vagy valahol hogy a wikidot-on fenn van!
Az is lehet hogy anno egy játékos küldte el a kérdésemre!
http://vegzetur.wikidot.com/kuldetesek

ez a végzeturhoz tartozik és küldetésekkel kapcsolatos infó van rajta köztük Drakin is!
igen ennyi volt a lényege!
Köszi!

Atöbbivel nem is tudunk foglalkozni csak kitettem hátha egy admin látni fogja összegyüjtve és valamit kitalálnak annak kompenzálására , hogy a régieknek alfogadtak mindent, igy nekik könnyebb volt kérdésekkel LE-hez jutni nekünk pedig nem!
pont ezt mondtam!

akkor ki is a .....
én felteszek egy normális kérdést és ez a válasz:
Idézet: Vodkaslecso - 2010.02.01. 16:51:51
a reakcio: haladjal tova innen.


akkro ez a topic miért is van hogy panaszkodjunk vagy hogy aki panaszkodni akar azt itt .........!
ha megnézed én mindig zárt egész megfogalmazott nem sértő választ adtam minden hozzászólsára de te ugy néz ki erre nem vagy képes, ez inkább téged minősít mint engem!
Miért inkább összefutnál teljesen bekockult eminens napi 24 órát tanuló emberekkel?
Egyszerűen nem szeretem ha az emberről véleményt alkotnak anélkül hogy bármit is tudnának róla!

csak gondolj bele mit tennél: 6 óra suli, utána 8 óra munka, majd valamikor éjfélkörül hazaérsz bekapcsolod a géped megnézni a leveleket , megnézed a játékot és már folyamatosan ismét rossz értékelés 120-as szintű karival még nincs meg a tégy fel egy kvíz kérdést küldetésem , v1-en első karival szinte bármit írtam jó volt!

Az meg hogy hova való vagyok a tanulmányi eredméyn dönti el!
Te semmit nem tudsz rólam és nem ismersz, akik ismernak mindenkivel jóban vagyok, kölcsönösen segítünk egymásnak és társainknak, segédanyagok stb, mindenki valamiben jobb és segit a másiknak ez a normális dolog szerintem!
senki nem erőlteti a másikra a stílusát!
Rokamoka: mielőtt véleményt alkotsz valakiről ismerd meg, mert ismeretlenül véleméyntaolkotni a te megítélésed fogja csak rombolni!


*********************************************************************
ezt a pár sort olvassátok kérlek figyelmesen :
egy egyszerű problémával fordultam ide hogy miért kaptam egy olyan kérdésre rossz értékelést ami a végzetút játékban egyszer mindenki megtapasztal!
konkrétan: Ha kérdés rossz értékelést kapott, akkor milyen esetben írhatsz új kérdést?
a válaszok lényegtelenek mert az indoklás az volt , hogy kérdésemre csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ!
mivel küldetés a kvíz kérdés feladása így mindenki tudja!
erre lényegében csak le lettem .......
és mint írtam is nem zen voltam felháborodva hanem azon hogy nagy színvonaltalan kérdéseket viszont kapok a vadászat során!
************************************************************************

az összes többit valaki elkezdte provokálni és így sosem lesz vége!
írtam közben pár tanácsot is:
a kérdésekhez autómatikusan hozzáfűzni a feladás dátumát, igy egyértelművé válnának bizonyos kétes kérdések(ki a miniszterelnök? stb...)
esetleg szakmai gyakorlat gyanánt felvenni végzős szakközepeseket, a kérdésekben fellehető helyesírási hibák javítására!
A játék lényege az, hogy a játékosok kikapcsolódjanak, jól érezzék magukat, ezt Magyarországon a beholder intézi a legjobban a találkozókkal!
De az nem növeli a játékélményt, hogy napról napra arra érkezik valaki a gép elé, hogy kérdése rossz!

Szerintem most leirtam mindent ami lényeges a problémámmal kapcsolatban egy hozzászólásban így erre kérnék normális reakciókat mert ez az amiért egyáltalán a fórumra jöttem
(a többi sértett játékossal beszélgetni , hogy közösen kimorgjuk magunkat, de valahogy ők nincsenek itt, itt mindenki elégedett és a panaszkodókat csak jól lehordják, elolvastam 24 oldalt a topicból és valóban ez megy!!)
nos ez teljesen jogos ha kisvároskról van szó!
én természetesen arra gondoltam hogy esetlegesen milliós városok vagy ilyesmi!

De mellékesen(erre nem kérek kommentet tudom hogy nem lehet) az ilyen kérdések esetleg ösztönözhetik társainkat hogy térképet(vagy google map-et) ragadjanak és ezzel is bővítsék tudásukat!
én ezért nem szoktam mások kérdéseit kitenni akkor sem ha rossznak gondolom mert megtudom egy uj kérdésre a választ ezzel a tudásanyagom bővül!

tudom hogy belőlem sokan itt nem nézik ki(látom közben sokakból nem nézik ki) de én rákeresek miután kiírta mi a helyes válasz és ezzel is többet tudok!

Most látom , hogy a Magyar szóba már belekötöttek a 159-es hozzászólásban is! Ennek történelme lesz!

na most megint miért?

Tudom hogy én vagyok rossz, de hidd el ha minden ember csak annyit ártana másoknak mint én akkor sokkal jobb lenne az élet!
Köszi!



Kétszer ugysem kezdek ugyanazon problémázni!
az aláírás részlet már, az azért van mert tetszik és jól hangzik!

Az utóbbi hozzászólásaim nem offok hanem hozzászólás más felvetéséhez kérdéséhez, most azért mert nem egy véleményen vagyunk nem kell lenézni a másikat!
és kitartok amellett , hogy igenis némi nem negativ értelmezéssel abszolut egyértelmű volt ak kérdés a legészakabbra eső városról és az extrém nevű városról is, és természetesen én azt tippelem hogy php-mysql segítségével intézik a kérdések tárolását és php tele van string függvényekkel, egy stringbe lekéred a dátumot ami eleve string formátumú és hozzáfűzöd erre több lehetőség is van, függvény vagy 3 jel is működik!
Idézet: Vodkaslecso - 2010.02.01. 15:23:06
latszik, hogy nem tul sok kozod van a programozashoz.
->honann veszed hogy nincs közöm a programozáshoz?
nem nehéz és itt a fórumon is tárolják a hozzászólások idejét abszolut nem nehéz dolog!
Egyébiránt a junkies-t nem soroltam! -persze attól hallgathatom! - ha nem gond?

Az off-olásról annyit hogy sokan ezt teszik amikor próbálo normálisan hozzászólni egy rossz-ra értékelt kérdéshez akkor le vagyok szóéva!
itt azoka a játékosok kellene hogy irogassanak akiknek problémái vannak az értékeléssel de az ő hozzászólásaikat lehet a leggyakrabban látni. ez a topic arra van hogy közzétegyük a kviz kérdéseinkkel tapsztalt problémákat hogy ez építő jelleggel hozzájáruljon az adminok munkájához!
amikro a fórumra jöttem azt hittem hogy itt megbeszélhetem az általam tapasztalt problémákat mások által tapasztalt problémákkal, de itt mindenki a betett kérdésekre csak rosszat tud mondani és egyetért az admin döntésével, kérlek vedd figyelembe hogy milyen minőségű kérdések vannak a vadászat alatt és milyen minőségű kérdéseket utasítanak vissza!
életképes kérdések elutasitva rengetegen és sok rossz kérdé meg jön amire google-val sem mindig találok választ!
ezt aláírom de erre találták ki, vagyis nekünk oktatták annó , hogy hogyan kell értelmezni egy kérdést vagy kérést és mindig a szövegkörnyettől való függőség értelmében értelemszerüen kell!
Melyik Európa legészakabbra fekvő városa?

Reykjavík (Izland)
Hammerfest (Norvégia)
Murmanszk (Oroszország)
Tórshavn (Feröer-szigetek, Dánia)
==> értelmezés: a lent felsorolt 4 európai település közül melyik található a legászakabbra, a többihez viszonyítva? válaszok:.......
erről szólt egy fél évem, ez iskolai anyag!
és értelemszerűen általában a kérdéshez illik odairni a változtatható dolgoknál az aktuális dátumot!
de ezt mondjuk el lehet várni egy programtól hogy a kérdéshez mint stringhez hozzáfűz egy (date)-kiegészítést ami autómatikus és ezt tárolja le az adatbázisban!
természetesen erre minde scrypt nyelv képes és minden programozási nyelv is!
Oldal: 12