Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tpe71

Dátum: 2009.07.31. 14:06:19
Sebgyógyítás?
Dátum: 2009.07.31. 12:19:25
Tud valaki valamit a leállásról?
Dátum: 2009.07.27. 13:28:57
Üdv!

Egy kicsit késik a szerver órája. Nálam 13:46 van a szerveren pedig 13:28. Egyszer csak Epikus csata közben 1 óra 20 percet kellett várnom a következő csatára.

Valahol pereg a kvarckristályból a homok...

--- Módosítás ---

Közben rájöttem, hogy csak 1 órát kellett várni, mert a saját gépem órája és a támadás közötti különbséget néztem , de akkor is késik 20 percet a szerver óra.
Azért ebben a rögtön támadásban benne van a kerekítési hiba is sajno....

Figyelem a karakterlapom mint állat, 00:00-kor megyek portyázni, és még 1-2 másodpercig azt írja ki, hogy nem támadhatok, mert kevés az ÉP-m.

Gondolom a portyalistában nem vagyok, mer talán egy listában ugyanúgy számol, de ha konkrétan karaktert támadnak akkor lehet megcsapnak....

Nálam már fordult elő háború alatt, hogy az elérhető ellenfelek külön lapon nyitva, gömbözéssel kiszámoltam, hogy mikor fogja elérni a 15%-ot, aztán a portya ablakban sehol sem volt ha a szövetségre szűrtem, de a karakterlapjára átváltva a támadás gombra már bejött.
Köszönöm! Igyekszem, majd ezek alapján kérdést írni!
Bakker, pedig nem ez volt a szándékom! Igyekszem mindig elfogadható kérdéseket írni. Zavar, ha kiesik egy. Nagyon eltérő válaszokat meg nem mertem írni, féltem, hogy akkor meg túl egyértelmű lenne.
Igen, igyekszem mindig átgondolni, hogy egyértelmű és jó legyen a kérdés, de ilyenkor már nincs mit tenni:

Mi volt az eredeti neve Honthy Hannának, a legendás operettprimadonnának?

Honti Hajnalka
Horváth Anna
Hügel Hajnalka *
Hagler Anna

A kérdésre eddig 0 jó és 2 rossz válasz érkezett.


Ebben a kérdésben, mi nem egyértelmű? Tényleg csak egy eredeti neve lehet...
Dátum: 2009.07.02. 11:43:43
Sziasztok!

Gondolom sokan használnak rajtam kívül is más-más felszerelést portyázáshoz, pihenéshez és vadászathoz. Tevékenység váltásakor, mindig ki kell cserélni a fegyvert, pajzsot, páncélt, gyűrűt és nyakláncot (netán turbót). Ezek közöl sokszor elfelejtek egyet-egyet kicserélni, ha sietek, mert fontos az idő tényező is.

Jó volna, ha ezeket lehetne 1-2 készletbe összeválogatni, és akkor egyszerre cserélhető lenne mind, biztos nem hagynék ki semmi fontosat.

Üdv:
Tpe
Igen, ott ronthattam el, hogy szabványost írtam eredeti helyett. Nekem természetesnek tűnt, hogy az eredeti a szabványos, de ezt megcáfolták a válaszolók.
Hány darabból áll a szabványos dominókészlet?

28 *
32
36
42

Az eredeti dominó nullától hatig volt számozva: 7+6+5+4+3+2+1 = 28

Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz a kérdés... az első Google találat dominóra:

http://hu.wikipedia.org/wiki/Domin%C3%B3
Dátum: 2009.06.09. 23:15:38
Mit mutat a tulajdonságösszeg?
hogy mennire csítelsz
A tulajdonságaid összegét
a erődet
hogy ennyibe kerül egy fegyver


Kérném törölni.
Dátum: 2009.06.02. 13:00:35
Melyik a legmagasabb hegy az alábbiak közül?
Csomolungma *
Kilimadzsáró
Mount everest
Kékes tető


A Csomolungma = Mount Everest, ezért a kérdésnek két jó megoldása van, kérném törölni.
Dátum: 2009.05.27. 17:00:44
Hogy hívták Jézus anyját?
Magdolna
Magdi néni
Mária *
Gizi


"Mária Magdolna"-ként és "Szűz Mária"-ként is említik a kapcsolódó irodalomban. Jó lenne csak egy helyes választ megadni. Természetesen a rosszat választottam.

Kérném törölni.
Dátum: 2009.05.26. 08:52:49
Mennyi kviz medált birtokolhatsz összesen?
30
25 *
15
20


Minden egyes kvíz medál +1% lélekenergiát jelent, ha egy vadászatnál helyesen válaszolsz a kvízkérdésre. Egy játékosnak maximum 12 kvíz medálja lehet (az olimpián ezután is részt vehet, csak nem állhat a dobogóra).

Javítani, vagy törölni kérném.
Dátum: 2009.05.14. 14:56:14
HOGY VAN TOVÁBB"JOBB MA EGY VERÉB MINT HOLNAP EGY ......."?
TÚZOK
EMU
STRUCC
KETTŐ


Törölni kérném.
Dátum: 2009.05.07. 06:57:54
Sziasztok!

Tudom, már lerágott csont: Nem kaptam meg a vadászatért járó LE-t.

Csak fáj, mert 1138 LE volt.

A javításhoz hátha segít: Nálam úgy fordult elő, hogy akkor nem kaptam meg, amikor "A vadászat során találtál egy kiégett őskövet!" esemény bekövetkezett. Valamint az "Ejts el 15 apró méretű szörnyet!" küldetés az aktív.
Dátum: 2009.05.05. 11:39:02
Első ránézésre prímszámok.
Dátum: 2009.05.05. 11:01:06
Idézet: Lanmandragoran - 2009.05.05. 08:03:08
Azt leszámítva, hogy speciálissal kaptad vissza, nem értem a problémát. Simán rossz válasz dukált volna a nincs színvak mókus miatt, főleg miután pénteken már egyszer megírtam, hogy az egyik sem válasz miatt járt volna a rossz válasz elsőre is. Csak most látom hogy téves következtetést vontál le, mert az "egyik sem" pont ebben a "nincs is ilyen" értelemben a legkevésbé elfogadható, hisz minek kérdezed meg, ha nincs is ilyen.


Szerintem ebben az esetben pont megfelelő lett volna ide ez a válasz lehetőség. Sokkal inkább mint a sok "Nem tudom", ami nem egy végiggondolt kérdésre vall. Azt hogy te pénteken megírtad és ez a "Te" véleményed egy a sok közül, sokan mások pedig megírták, hogy nem a "nincs színvak mókus" szerű válaszokkal van a gond. Ha egy kérdéshez ez a válasz is "passzol", akkor miért kellene kidobni?

Ami mindenkit bosszant (engem is), az a "Nem tudom" szerű odahányt válaszlehetőség, amit a legtöbbször az eldöntendő Igen/Nem lehetőségű kérdésekre írnak be.

Röviden szólva én szerintem nem érdemelte volna meg a kérdés a kidobást. Ha valaki veszi a fáradtságot és utána néz, megint megtudhatott volna egy érdekességet.
Dátum: 2009.04.27. 12:36:51
Melyik egeret lehet a legkönnyebben megfogni?
mindegyiket
A házi egeret
Hát azt, amelyikkel a kurzort mozgatod. *
Azt az egeret amit a boltban lehet venni


Mielőtt másik játékostárs agyában is vissza nem vonható károsodást okozna, kéretik törölni.
Dátum: 2009.04.24. 21:59:38
A tevékenységek menüpontban hány menü van?
5
6
2
8


Elavult, törölni.