Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tpe71

Dátum: 2009.12.11. 11:33:51
Tárgyaláson a bíró így kezdi a mondókáját:
- Sajnos egy roppant kellemetlen esettel kell kezdenem, az igazság az, hogy Kovács ügyvéd úr megpróbált engem megvesztegetni 30.000 forinttal!
Néma csend a teremben. A bíró folytatja:
- Azonban az még szomorúbb, hogy Molnár ügyvéd úr, a másik fél védője szintén megpróbált megvesztegetni 40.000 forinttal. Így aztán arra a döntésre jutottam, hogy Molnár ügyvéd úrnak visszaadok 10.000 forintot, és pártatlanul fogom tárgyalni az ügyet.
Dátum: 2009.12.10. 10:39:35
Egy férfi egy hotel bárjában megismerkedik egy idősebb, de elég csinos nővel. Iszogatnak, beszélgetnek, kiderül, hogy a nő már 55 is elmúlt. Úgy 3-4 pohár ital után közelebb hajol a nő a férfihoz, és a fülébe súgja:
- Próbáltad már hármasban? Mit szólnál egy anya-lánya pároshoz?
- Még soha, de nem volna ellenemre a dolog! - feleli izgatottan a férfi.
- Nos, akkor ma este szerencséd van. Gyere velem!
Felmennek a nő szobájába. Belépnek az előszobába, a nő felkapcsolja a villanyt és beszól:
- Mama, nézd csak, kit hoztam!
Dátum: 2009.11.29. 02:58:47
Egy rendkívül csinos fiatal hölgy repülőgépen tér haza Svájc-ból. Egy pap mellé szól a jegye, akit megszólít.
- Bocsánat Atya, megtenne nekem egy szívességet?
- Természetesen kisasszony, mit tehetek Önért?
- Van egy dilemmám. Vettem magamnak egy remek elektronikus szőrtelenítő berendezést. Nagyon sokat fizettem érte. Jóval meghaladja a vámmentesen bevihető értékhatárt és attól felek, hogy elkobozzák. De Ön talán titokban át tudná vinni számomra a vámon a reverendája alatt.
- Valóban át tudnám vinni drága, de figyelmeztetnem kell, hogy még sohasem voltam képes hazugságra.
- Önnek olyan becsületes a képe, hogy öntől sohasem fognak kérdezni semmit -mondta a hölgy és már át is adta a szőrtelenítőt.
Leszállás után az Atyára kerül a sor a vámvizsgálatnál.
- Atya, van Önnek bármiféle vámköteles áruja? -kérdezi a vámtiszt.
- A fejem búbjától a derekamig semmiféle vámolni valóm sincs fiam.
A választ furcsállotta a vámtiszt és tovább kérdezi:
- És deréktól lefele?
- Van egy csodálatos szerkezetem, ami nők szolgálatára rendeltetett, de használva még sohasem volt.
A vámtiszt fuldokolva a nevetéstől:
- Rendben van, tessék továbbmenni Atya. Kérem a következőt!
Dátum: 2009.11.19. 06:25:47
A gróf és felesége egy este elmennek színházba. A nőnek azonban nem tetszik az előadás, így hazamegy. Ahogy belép a házba, szembetalálkozik az inassal, és így szól hozzá:
- James, vegye le a blúzomat!
James megteszi.
- James, vegye le a szoknyámat!
James ezt is megteszi.
- James, vegye le a harisnyámat!
Az inas engedelmeskedik.
- James, vegye le a melltartómat!
Megtörténik ez is.
- James, vegye le a bugyimat is! És ha még egyszer meglátom, hogy az én ruháimat viseli, kirúgom!
Dátum: 2009.11.13. 12:39:45
- Pistike, ha adok neked két nyulat meg kettőt, és még kettőt, akkor hány nyulad lesz összesen?
- Hét.
- Gondold át még egyszer! Adok két nyuszit, meg még kettőt és utána még kettőt. Na, az mennyi?
- Hét.
- Nem. Figyelj, adok neked két almát, meg még két almát, és még kettőt. Hány almád lesz?
- Hat.
- Ez már jó. Na, akkor ha két nyulat kapsz, meg kettőt, meg kettőt, akkor mennyi lesz?
- Hét.
- Miért mondod, hogy hét?
- Mert már van egy!
Dátum: 2009.11.06. 14:02:37
Egy ember csikorgó fékekkel megálló taxiból ugrik ki a badacsonyi kikötőben. A hajó kb. tíz méterre a parttól. Kofferét nagy ívben a hajóra dobja, szó nélkül a vízbe veti magát, majd pár karcsapás után csuromvizesen felkapaszkodik a fedélzetre.
- Sikerült! - lihegi elégedetten.
- Az biztos - szól az egyik matróz -, de nem tudott volna várni, amíg kikötünk?
Dátum: 2009.11.04. 08:44:29
Két óvodás beszélget:
- Én egy villanyvonatot kérek a szülinapomra. És te mit kérsz?
- Tampont.
- Az mi?
- Nem tudom, de lehet vele síelni, teniszezni és úszni is.

Nyuszika bemegy a boltba.
- Ecetet kérek!
- Sajnos nyuszika mi nem tartunk ecetet, ez egy festékbolt.
- Mondom, ecetet kérek!
- Nyuszika, ez egy festékbolt!
- Jó, akkor másképp mondom: kérek egy pamacot!
.
Dátum: 2009.11.02. 08:56:52
Diszkóban:
- Aztaaa, micsoda bicepsz! Mit szedsz?
- Belépőt....


A főnök aggódik a beosztottja miatt, mert 12:00-kor mindig elmegy valahová, 14:00-kor megérkezik, és újra leül dolgozni. Felbérel egy detektívet, hogy kiderítse, mit csinál közben.
A nyomozó másnap jelenti:
- János ismét elhagyta az irodát, beszállt a kocsijába, a házához hajtott és bent lepihent. Utána megebédelt a hűtőjében talált ételből és lefeküdt a feleségével. Ezután elszívott egyet a legjobb szivarjai közül és visszajött dolgozni.
- Én már azt hittem valami baj van. Ez nagyon egészséges!
- Nos, megengedi, hogy tegezzem?
- Természetesen.
- Akkor elmondanám még egyszer: János elhagyta az irodát, beszállt a kocsidba és a házadhoz hajtott. Ott megebédelt a hűtődben talált ételből. Ezután lefeküdt a feleségeddel, elszívott egyet a legjobb szivarjaid közül és visszajött dolgozni.
.
Dátum: 2009.10.29. 11:47:29
Szőke nő vizsgázik. Kérdés:
- Ha a XX. század nagy gondolkodói közül beszélhetne valakivel, legyen az akár élő, akár halott, ki lenne az?
Válasz rövid gondolkodás után:
- Az élő...


- Tudod, haver, amikor vállalkozó lettem, csak a tudásomra és a józan eszemre támaszkodhattam.
- Nem te vagy az egyetlen, aki nulláról indult...


Egy házaspár üldögél egy üveg bor mellett és beszélgetnek. Azt mondja a férj:
- Fogadjunk, nem tudsz nekem olyat mondani, amitől egyszerre leszek vidám és szomorú is!
- Nos, megpróbálom - feleli az asszony. A tied sokkal nagyobb, mint a bátyádé.
Dátum: 2009.10.16. 13:36:45
Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja:
- Jöttem a gyerekemért.
- Hogy hívják?
- Nem mindegy? Holnap úgyis visszahozom!


- Hány órát alszol Pistike? - kérdezi az orvos.
- Két-három órát.
- Szerintem az kevés.
- Mind az öt órán azért nem merek aludni!
Dátum: 2009.10.14. 06:53:40
A "Hülye azért nem vagyok" üzletben:
- Helló. mikrohullámú sütőtök van?
- Öööö, Béla, gyere már, valami hülye mikrohullámú sütőtököt keres...


Egy angol család száll meg egy budapesti hotelben, a 222-es szobában. A férj telefonon rendel két rumot 1.58-Ra:
- Two rums to room two two two by two to two
A recepciós hölgy:
- Taram taram tam tam tam anyáddal szórakozzál kisköcsög!
.
Dátum: 2009.10.08. 09:58:01
Vasárnap reggel a házaspár az ágyban lustálkodik, és a férj elkezd a feleség körül matatni. Finoman megcirógatja az oldalát, aztán megérinti a derekát, lenyúl a combjához. Az asszony kéjesen nyújtózni kezd:
- Egy kicsit feljebb... Egy kicsit lejjebb...
Erre a férje abbahagyja a motoszkálást. A feleség csodálkozik:
- Mi történt, miért hagytad abba?
- Megtaláltam a távirányítót.
.
Dátum: 2009.10.05. 11:53:50
Ki lett 2009ben az USA elnőke?

én:D
George Bush
Barack Obama
Bill Clinton


Helyesírás, igénytelen válasz, törölni kellene.

Milyen betűkkel ír egy átlagos magyar ember?

Héber
Latin
Magyar
Kínai


A helyes válasznak a "Latin" van megjelölve. Én ezt találtam a NET-en:
Az Sz betűkapcsolat a magyar ábécé harmincegyedik betűjének számít. A latin ábécében nem szerepel.

Ebből úgy gondoltam, tán a Magyar lesz a jó megoldás. Ha vannak "Magyar" betűk, akkor azzal írunk, ha nincsenek, akkor Latinnal, de akkor a megoldások között sem kellene "Magyar" lehetőségnek szerepelnie. (Szerintem)
Dátum: 2009.09.30. 09:49:34
Piszoárnál:
- Uram, ön is zsidó?
- Nem, ez természetes kopás...
Dátum: 2009.09.28. 16:27:58
Írj az info@vegzetur.hu-ra is, mert azt sűrűbben olvassák.
Dátum: 2009.09.28. 13:23:09
Pont ezt mondtam. Valószínűleg, úgyis megvan már az ezeket a tulajdonságokat növelő fegyver előző verziója, tehát nem fog "annyit" nyerni rajta az ember.

Szerinted melyik IQ-t adó fegyverhez kellett volna hasonlítanom? (Jó pap holtig tanul. )
Dátum: 2009.09.28. 11:46:17
Idézet: Mortimer - 2009.09.28. 11:31:09
"manapsag jo ha kettot"
Igen, szerintem is fura, hogy olcsóbban megveszem a 86-os topáz varázspálcát, és ezzel növelek 40-et az IQ-mon, míg ha a tulajdonságot növelném, 1-et se tudnék emelni.
De lehet fordítva is nézni: sokkal fontosabb, hogy adott esetben viselsz.


Azért, nem ennyire sok az, mert általában csak egy irányban fejlesztesz fegyvert. Az előző fegyveredhez képest kellene nézni, hogy mennyi pluszt ad. Így pedig már nem "annyira" sok.

Az előtte lévő 78-as Végzetpenge 25 IQ-t ad, viszont a mágiából és a Tauból 5-el többet, mint a 86-os. Így cserénél, már nem olyan sokat nyersz vele.
Dátum: 2009.09.28. 07:35:10
A professzor azt fejtegeti, hogy a sperma glukóz-tartalma viszonylag magas. Egy orvostanhallgató leány megkérdezi:
- Jól értettem: a férfiak spermája tele van glukózzal, mint mondjuk a cukor?
A professzor igenlő válaszára így folytatja:
- Akkor miért nem édes?
A kitörő röhögésből rájön, mit mondott, belepirul, de meghallja a professzor egzakt válaszát:
- Azért nem érzi édesnek, mert az édességet ízlelő bimbók a nyelve hegyén vannak, nem a torkában.


A professzorasszony bejelenti, hogy másnap vizsgatesztet írat, ezért csak az maradhat távol, aki súlyos balesetet szenvedett, fekvő beteg vagy meghalt egy közeli hozzátartozója. A tanulócsoport heccmestere jelentkezik:
- Igazolt távollétnek számít a szexuális kimerültség is?
A professzorasszony megőrzi nyugalmát a kitörő röhögésben is, és így felel:
- Az nem igazolt mulasztás. Attól még nyugodtan eljöhet, legfeljebb a másik kezével írja meg a tesztet. Ha meg esetleg nem tudna leülni, akkor állva.


Az anatómiaprofesszor megkérdezi:
- Tudja-e valaki, melyik emberi testrész képes kilencszeresére tágulni?
A nagy hallgatásban csak egy szende hallgatólány jelentkezik:
- A pénisz.
Mire a professzor.
- Nem. A pupilla. De gratulálok a barátjához.
Dátum: 2009.09.25. 10:16:50
Két részeg nézegeti az italát a kocsmában. Felkiált az egyik:
- Öregem, láttál már jégkockát lyukkal a közepén?!
- Persze, 15 éve vagyok nős..
Dátum: 2009.09.24. 11:39:43
Egy kis gond van a háborús statisztikákkal. Egyszerre három háborút indítottunk, és egy-egy csata valahogy a másik háborúhoz gyűjtődik. Az eddigi győzelem és vereség értékek a valós állapotot mutatják, de a tagonkénti összegek nem adják ki a háború állását. (Nem, nem a frissítés miatt van, mert az utolsó frissítések óta, nem volt egyetlen portya sem. [Mi sem ütöttünk és az ellenfél sem])

Pl.: így néz ki az egyik:

Háború kezdete: Tegnap, 04:47
Eddigi győzelem: 22 - Eddigi vereség: 5
Karakter - Győzelem - Vereség
Tag1 12 - 1
Tag2 7 - 0
Tag3 3 - 0
Tag4 2 - 4
Tag5 0 - 0
Tag6 0 - 0

12+7+3+2+0+0 nem egyenlő 22-vel.

Valamint a háborús archívum-ba nem kerülnek bele a döntetlennel véget ért háborúk. Pedig abban is vannak portyák rendesen.

Módosítás: helyesírás