Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Peacemaker

Oldal: 12345
Hali!

Neked is igazad, hogy sok olyan kérdés van amit ki kellene szedni, mert nem mindenhol érvényesül a csak egy speciális réteg tudja a választ. Érdekes
Szeva!

Én melletted vagyok.
Hali!

Okés én azt megértem, de akkor mi a fenéért van mégis a rendszerben ilyen kerdés?

Akkor töröljék az összes ilyet, mert én például 4es szinten kaptam ilyen kérdést és lövésem sem volt. Esélyem sem volt tudni mert még semmit sem tutam akkor a szakértelmeimen fejleszteni. Illetve kezdőként ott van a játékleírás, ami meg tartalmazza a szakértelmeket.
Csak annyit akarok mondani, hogy nem csak egy hasonló kérdéssel találkoztam már.


Melyik szakértelemmel tudsz magadnak plusz portyapontokat szerezni?

Valóságformázás
Tudatturbó
Transzcendális projekció
Kontinuumszűkítés


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Úgyhogy ennyit erről.
Hello mindenki!
Hány filmben alakította eddig (2009) Tom Hanks Robert Langdon szerepét?

1
Egyben sem
3
2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Azt szeretném tudni, hogy ezt a kérdést azért nem fogadták el, mert tartalmaz egy tagadó válasz lehetőséget mint pl Jozef7-nél volt?
Ha igen akkor viszont lehetne a kvíz rovatnál valami olyan tájkoztatót beírni, hogy még mit kerüljenek a játékosok egy kérdés feltételekor. De szerintem egy ilyen kérdés még ugyanúgy megválaszolható és azaz egy lehetőség még könnyíti is a válaszolók dolgát.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Sziasztok!
Nekem a portyázással kapcsolatban lenne egy kérdésem. Már sokszor előfordult velem, hogy támadok valakit és szerencsére győzni tudtam, de viszont csak TP-t kaptam a győzelemért és LE-t nem . Az érdekelne, hogy mikép fordulhat elő ez, mert többször is végig gondoltam a portyázásért járó LE mikép is jön ki és mindig arra jutottam, hogy egy pár LE-t mindenkép kellene kapjak a képlet alapján. Ha valaki tudja mért fordul elő ez velem, akkor nagyon szívesen várom a tanácsait ezzel kapcsolatban.
Előre is köszönöm!
Oldal: 12345