Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Peacemaker

Oldal: 12345
Köszönöm szépen a segítségeket már megérkezett az email.
Nagyon jól hangzott már ezelőtt is a többi találkozó programja, de sajnos nem fért bele az időmbe eddig egyszer se, hogy fel tudjak menni.
Most remélhetőleg összejön és akkor találkozhatok a többi játékossal is illetve erősíthettem a VU csapatát a versenyeken.
Eddig mindig csak azt olvastam, hogy a VU csapata győzedelmeskedett, úgy lehet, hogy nem lesz sok szükség ott rám.
Dátum: 2010.10.22. 13:04:44
Én még mindig csak magamat tudom ismételni.

Mikor lesz lehetőség eladni az italokat LGY-ért?
Dátum: 2010.10.19. 17:17:05
Idézet: McMad - 2010.10.13. 23:17:03
Hmmm... V3-on nem tülekednek a toplistán az alacsony szintű karik (25.-30. szint alatt).
Hogy mééér? Hát nem is tudom...:S
(A többi világra nincs rálátásom)

Mód.: Tényleg akkora probléma lenne még 1 versenykategória bevezetése az eddigi, vagy új ötletek alapján, ami az alacsony szintűeket is be bírja csábítani a versenybe? Vagy talán irigyelné valaki tőlük ezt a díjat?


Ehhez mondanám, hogy egy a bajnokihoz hasonló szintekre-leosztott versengés lehetne, majd a következőnél, mert így tényleg az alacsonyabb szintű játékosoknak ez a kis kieg. event két bajnoki közt sem nagy csábítás, ha egy 1XX szintű embert kell megverniük pl az LE-diffes kategóriában.
Nekem speciel a TÖ-s kategóriában segített a Landragór, de akkor is jobb verseny lenne, ha csak az 52-56-os szintűekkel kéne csak versengeni. Sokkal jobban élvezné az ember.
Dátum: 2010.10.15. 18:49:52
Akkor az AF pontok 60-tól megszerezhetők, igaz?
Dátum: 2010.10.15. 18:44:51
Idézet: Peacemaker - 2010.10.14. 23:28:00
Én csak annyit szeretnék tudni, hogy mikortól lehetne a térkifordító italkákat eladni?


Ezt csak újra beszúrom, hogy Miklósék szeme előtt lebegjen.
Dátum: 2010.10.15. 14:10:33
Ebben speciel van valami.
De meg értem a nagyokat is mert azért, tényleg van aki mindent beleadott és inkább akart volna ezt vagy azt.
Persze a játék szemszögéből. A GAZDAGOK az én szememben mind mehetnek a POKOL mélyére a pénzükkel együtt. Vagy inkább adnák a rászorultaknak.
Dátum: 2010.10.14. 23:28:00
Én csak annyit szeretnék tudni, hogy mikortól lehetne a térkifordító italkákat eladni?
Dátum: 2010.10.14. 11:22:52
Idézet: Darah - 2010.10.14. 11:18:24
Ejj...
Ne csak azt nézzétek már, hogy nimár, a Maris feleannyi sárkányt ölt, mint én, és mégis annyit kapott.
Azt is nézd, hogy Marisnak valószínűleg klasszisokkal kisebb volt a kiinduló tulajdonságösszege.
Tehát a tied eleve drágább már, mint az övé.
Ha elmész a boltba egy ötezressel, melyikből kapsz többet?
Mákból, vagy kaviárból?


Teljesen igaz, amit Darah mond!
És GRATULA mindenkinek!!!
Dátum: 2010.10.14. 10:39:14
Írj körbe és kérdez rá, hogy nincs-e valakinek körülötted egy LVL 1-es állata, mert csak egy olyannal van meg hamar.
Dátum: 2010.10.12. 13:24:32
Csak azt szeretném megérdeklődni, hogy nem-e lesz az AF pontok 55-ös szinttől elérhetőek?
Bár gondolom, hogy nem igazán.
Dátum: 2010.10.12. 12:57:42
"A következő eventnél szerintem a gyógy-és varázsitalok kiosztásánál a szint mellett lehetne nézni a kereskedelmet is. Véleményem szerint sokkal jobban örülne mindenki, ha maximális szintű megvásárolható gyógy- és manaitalt kapná. Nekem is tiltott nektár és varangykoktél esik, holott a 120-as kereskedelmemnek köszönhetően kristály gyógyitalt és fortyogó manaitalt tudok vásárolni régóta a 73-as szintem ellenére. "

Én is támogatnám a kereskedelem figyelembe vételét, mert jobban jönne 53-as szintnél ha 60-as italok esnének. Persze 120-sa kereskedelem mellett.
Dátum: 2010.10.09. 12:53:49
Üdv minden kalandra vágyó Gyémánt hordásnak!

Ha egy jó hangulatú és békésen fejlődő szövetségbe szeretnél lenni, akkor a V3-as 30-on túliak szövetség a TE helyed!!!!!!!!!!!!!!
Minden aktív, lelkes és főkép nyugodt fejlődésre vágyó embert NAGYON SOK-SOK SZERETETTEL vár a szövetségünk!!!!!!!!!!!
-Fórum rendszeres használata
-Minimum 2-3 napon belül egyszer legyél fent
-Heti SZINTx300 LE adózás, de esetleges elmaradás előfordulhat későbbi kompenzált visszafizetéssel.
-Elvárt LE differencia, TÖ, SZÖ, Nyertes-Vesztes csata differencia !!!!!NINCS!!!!!
-Kúttöltés idejére az adó nem kötelező, de aki nem tölt ugye nem is kap.

További aktuális dolgokról illetve jelentkezések kapcsán a szövetség vezetőjét, Laci-t lehet megkeresni!

Mindenkinek sikerekben gazdag vadászatokat.
Dátum: 2010.10.09. 12:35:48
Szerintem egy hasonló 60 szint körüli indítás bőven elég lenne, mert néztem 70+-os emberek nagy része találkozik a kristályosokkal így inkább akik friss 60-asok lesznek azoknak is lenne ez az alternatíva és ahogy Fubujoci írta csökkene a feszültség a nagy portyások részéről a kis embereknek.

Mod: És semminek nem kell változnia. A 500K-s kút is bőven elég.
Dátum: 2010.10.08. 22:06:09
Hello!

Nekem az a kérdésem lenne, hogy nem-e indulna egy kristályhordához hasonló szövetség is majd?
Így mondjuk a mostanában arra a szintre fejlődő szöviknek is kis pluszt jelentene, mint amin a top szövik voltak akkor, mikor elindultak a kristályhordások.
Dátum: 2010.10.07. 19:08:42
Valami szintek szerinti kategorizálás nem lesz?
Mert pl egy 80-as szintű embernek nagyobb értékekkel nő az LE differenciája mint egy 30-as szintűnek.
Dátum: 2010.10.02. 20:18:23
Hajaj nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz az utolsó relikvia set.
Dátum: 2010.09.17. 02:04:21
Az első 10 napban biztos csak a bérlet és a fókusz esik?
Mert egy pár embernél már láttam az elnyelőt is, akik 100% hogy nem Zarknod alatt szerezték, mert tegnap még nem volt meg nekik.
Dátum: 2010.09.15. 11:32:01
Nekem Let ötlete nagyon tetszik a féléves körről.
Esetleg lehetne a háborúsat olyan viadalszerű kategóriákkal megoldani, akkor a kisebb szöviknek is lenne értelme részt venni benne.
Dátum: 2010.09.14. 23:52:41
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Féléves aukciós bérlet.

Na ez egy érdekes új relikvia már nagyon tetszik.
Akinek ez még esett az jelezze.
Oldal: 12345