Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Marieposa

Oldal: 1
Kedves Craslorg!

Nem tudom, hogy neked eddig hány rossz feltett kérdésed van, de amit leírtam, nem alaptalanul tettem, ugyanis:
"Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott! "
Ezen felül a kvíz menüpont alatt vastagon pirossal: "Még 4 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!"

Örülök, hogy segíteni próbálsz, de az Admin válasza most tényleg relevánsabb lenne.
Kedves Adminisztrátor, ki a kérdéseket kiértékeled!

Számomra érthetetlen, hogy a " Melyik városban halt meg Liszt Ferenc?" érdektelen lexikális tudásra hivatkozik, mindamellett, hogy találkoztam már olyan típusú kérdésekkel is, hogy melyik iskolában szerezzük meg az érettségi bizonyítványt?
Ezen kívül, hogyan tudnám fejben tartani - én egyszerű halandó- az adatbázisban szereplő összes kérdést, és választani egy újat, ami eddig nem szerepelt a játékban, miközben nincs betekintésem a rendszerbe.
És miután többször is előfordult, hogy "rossz" értékelést kaptam emiatt, jött az értesítő, hogy még 4 ilyen humor, és fejemen a dudor.:S

Nagyon jó lenne, ha ezt a dolgot másképp oldanátok meg, pl, hogy már a kérdés feltevésnél láthassuk, hogy szerepel - e az adatbázisban, vagy esetlegesen ne rossz értékelést kapjon, csak simán töröljétek.

Aniron
Oldal: 1