Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2013.12.11. 14:52:53
háború csarnoka.
Dátum: 2013.12.11. 00:04:23
Ugyanabban a sorrendben haladunk, csak most két hetet tolódik a landragór. Ennyi.
Dátum: 2013.12.10. 15:54:51
pont a karácsonyi meglepetés helyett lenne, gondolom egyet csúszik.
Dátum: 2013.12.07. 09:38:00
"Tegnap megérkezett a Végzetúr Mikulás! Vadásztál, párbajoztál, csatáztál Landragór fattyaival, és gyűjtötted a Mikulás ajándékait! Csak tegnap, december 6-án. Várt a sok meglepetés!"

Ennyi. Nem értem, hol a probléma
Dátum: 2013.12.05. 07:25:36
Másfél napnyi AF pont ez nálad Alendaar?
Dátum: 2013.12.04. 12:04:16
A teljesség igényével itt a vége ennek az ügyfélszolgálatos levelezésnek:


"
Azt hogy lehet nem szó szerint érteni, hogy a tárgy fél évig működik?

Felháborodás? Semmiféle ilyesmiről nincs szó, jeleztem egy látszólag hibás működést.

Én nagyon normálisan megkérdeztem, hova tűntek a detektorok. Te erre azt válaszoltad, hogy fél évig működtek és eltűntek. Szerintem teljesen jogos, hogy nem értem, hogy tűnhettek el, amikor az esemény kezdeti dátuma június 17. Ha első nap is szereztem volna meg akkor is december 17-én kellene lejárnia.

Ha nem megfelelő információt mondasz, és én az alapján jelzek valamit, akkor nem az én készülékemben van a hiba.

Úgy gondolom, hogy nem felesleges a jelzésem és nem jeleztem feléd felháborodottan a dolgot.

Többet nem fordulok az ügyfélszolgálathoz semmiféle kérdéssel.

Jó munkát kívánok neked és a csapatnak
DB
ma, 11:31István
Szia.

Rendben, igazad van, én hibáztam. Nem 6 hónap, hanem 5. Emberek vagyunk, senki sem tökéletes. Ezt nézd el nekem. Elnézést kérek a félretájékoztatásért.

További jó játékot!

Dikó István"
Dátum: 2013.12.04. 11:00:39
Nem szokásom ügyfélszolgálatról másolgatni általában, valamint szem előtt tartom, hogyha nem tudok konstruktívan megnyilvánulni, akkor próbáljak meg csöndben maradni, de azért van ami mellett már nem lehet elmenni. Szövetségi társam ezt a választ kapta:

"Szia,

Nem találok csatákban ősdrágakövet sosem. Nem értettem hogy lehet, aztán rájöttem. Nincs a tárgylistámban a tárgy. Mi történt vele?

szubplazma detektor dettó.

DB
ma, 09:42István
Szia.

Ez a tárgy fél évig működött (a tárgy leirásában le volt irva a lejárat dátuma), majd eltünik a tárgylistádból. Ez történt. Legközelebb majd a Bolygó Ura eventben találhatsz újra.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
ma, 09:58Csavardi Samu (84900)
A bolygó ura június 17-től kezdődött. Elárulod hogy járt le a fél év, amikor a tárgyat csak ezután lehetett megszerezni?
ma, 10:38István
Szia.

A fél évet nem szó szerint értettem. A tárgy 11.20-án járt le, de ezt te is láthattad addig a tárgy leirásában, szóval felesleges és indokolatlan a felháborodásod.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető"


A detektorok négy hónapig működnek egyébként? Sajnos sehol semmi információ nincsen róla.
Dátum: 2013.12.04. 10:27:22
Megkérdeztük, az volt rá a válasz, hogy ezek fél éves relikviák és eltűnnek egy idő után.

Aranyos.
Dátum: 2013.12.04. 10:18:32
Igen, jó ideje nincsenek már. A kérdés csak az, hogy miért is..
Dátum: 2013.12.04. 10:04:24
Nem törlődnek.

Érdekességképpen:

A bolygó urában megszerezhető fél éves detektoraink eltűntek a karakterlapokról. A bolygó ura június 17-július 8-a között volt.
Dátum: 2013.12.04. 09:59:29
Jól érted. Én is ezt írtam az ügyfélszolgálatnak. Ha egy az egyben levonják a csata végi jutalmat az esemény végi jutalomból, gyakorlatilag a semmire költjük az ősdrágaköveket.
Dátum: 2013.12.04. 09:33:23
Idézet: Maci - 2013.11.29. 22:40:40
Jelenleg, ősdrágakő felhasználásakor csata végén kb. egy óriási vadászat LE-t kapunk, viszont az esemény végi jutalomba csak "átlag" vadászatot számol. Ez különösebben nem is zavarna, ha nem két ősdrágakövet vonna le. Az én értelmezésem szerint egyszer kapom meg a lélekenergiát egy óriási lényért, plusz egyszer kapok átlag vadászat LE-t két ősdrágakőért. Ez így igen rossz biznisz.

Miért nem von 1 ősdrágakövet?


egy hete írtam róla, szerintem korábban koc is valamelyik topicban.

szerk: jó, béna vagyok, magamnak válaszoltam. És?
Dátum: 2013.12.04. 09:05:11
dádámm..

2013. Dec. 01. 07:57
Maci (4260)
Üdv,

A landragórban 2 ősdrágakövet használ, ha óriási lényt szimulál a program.
ezzel kapcsolatban két kérdésem lenne:
ha két ősdrágakövet von, miért csak 1 óriási lény LE-t számol (azt amit megkapok, amit betölt tudtommal nem óriási lény LE-vel számolja)
illetve
ha a végén a jutalmat kiszámolja a progi, akkor levonásra kerül a tulajdonságokra elosztott LE-ből a csaták végi jutalom. Magyarul, ha én ősköves landragórt csinálok, oké, hogy kapok érte jó Le-t, de annyival csökkentem is az esemény végi jutalmat . Akkor ennek kb. így semmi értelme nincs. A semmire használom el az ősköveket.

üdv
maci
2013. Dec. 02. 09:35
István
Szia.

Ezzel kapcsolatban már mástól is jött kérdés, akkor ez volt rá Miklós válasza:
"Az ősdrágakő használatot nem számoljuk, ezért a végső jutalomhoz nem is adódik hozzá sajnos. Ez egy szükségmegoldás volt, mindenki panaszkodott amiatt, hogy az ősdrágaköveket nem tudja elhasználni, ezért beraktuk, hogy ilyen hatékonysággal működjenek a landragór alatt. A vadászatra kapott LE-t nagyon sok minden módositja, hatalom tornya ill. vadászat relikviák, AF képesség, a landragór csatáknál ezek nincsenek beszámolva és niylvántartva, (épp ezért van a végén kompenzáció). Ahogy írtad, a 0-nál ez még mindig jobb. Ha úgy érzed, hogy így nem éri meg, akkor a beállitásoknál ki lehet kapcsolni az ősdrágakő használatot. A következő landragórnál lehet gondolkodni ennél jobb megoldáson, de az a gond, hogyha nagyobb bónuszt adunk, akkor meg a kis karik kapnak sokkal többet, mint ami járna nekik. Ha van ötleted, hogyan lehetne ezt jobban megcsinálni, szivesen látjuk."

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2013.12.04. 08:24:43
sajnos nem így van.
Dátum: 2013.12.04. 07:37:29
Már ha szerencsének vesszük azt hogy két ősdrágakövet használ, miközben egyért kapsz "jutalmat", azt is a csata végén, amit meg elvileg a végső jutalomban úgyis levon
Dátum: 2013.12.03. 17:23:28
a 15%-os cucc 15-öt ad hozzá az azonos nevű szakértelemhez.
Dátum: 2013.12.03. 15:44:27
Valószínűleg ott a kavar, hogy a 20%-al több az összeadást és szorzást IS jelenthet végül is.
Dátum: 2013.12.03. 15:38:30
Nem értem, mi ezzel a gond. Különböző tárgyak különbözőképpen hatnak. Nincs olyan szabály szerintem, hogy bizonyos matematikai műveletekkel nem számolhatnak.
Fogalmam nincs, miről beszélsz.
he? mi köze van a VF-nek az állatelfogáshoz és fejlesztéséhez?