Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Idézet: Dozer - 2009.12.15. 10:11:37
hanem épp ellenkezőleg törjön fölfelé...


És milyen célból tegye? Hogy a magasabb szintű VF-esek agyabugyálják el egyfolytában? De végeredményben akkor ez a "törés felfelé" is kényszer, mert ő nem választaná, ha nem lenne rákényszerítve.
Amíg alulról el nem fogynak a játékosok (azaz vannak új regisztráltak), addig a vf-esek mellé mindig fog felérni normálisan fejlődő, akit ő darabokba fog szaggatni.

CaveMan, hihetetlen... a VF-es senkit a világon nem fog beérni, aki játszik.
egy harmad olyan lassan halad.


Ki beszél erről, a VF-esT fogja beérni a normálisan haladó játékos, aki SZOPNI fog vastagon tőle.

Tehát még egyszer, lassan, hogy érthető legyek:

Amíg 100-en ELHAJGYJÁK normál sebességgel a VF-es karaktert, 100 másik normális sebességgel játszó BE FOGJA érni a VF-el játszóT. Tehát, ő 100 embert stabilan tud ütni. Nem ugyanaz a 100 lesz, de a számosság nem változik.
Ejj, te is csak a felét nézed, hihetetlen.

Azok akik normálisan fejlődnek, de mikor X kifejlesztette alatta voltak 15 szinttel és beérik, velük mi lesz? Ugyanannyian "hagyják el", mint ahágyan beérik, a létszám számottevően nem változik, maximum az összetétel...
Darah, Darah...

A VF kinek személyes döntés? Aki kifejleszit, a többi körülötte levő x száz karakternek messze nem az, helyettük döntött úgy, hogy kifejleszti és utána őket laposra veri... Ha emiatt kényszerből valaki úgy dönt, hogy inkább ő is kifejleszti az aztán meg végképp marha messze van a saját döntéstől.
Dátum: 2009.12.14. 08:36:59
Nem ad. Viszont többen megveszik a tartalmat, ha legalább értelmes külalakja van. Csicsázni nem feltétlenül kell, de ha szarba mártogatod, legalább gyémántnak kell lennie. Olyan okosakat meg azért még nem mondasz
Dátum: 2009.12.14. 08:27:26
Faust erre nyomtam egy kövér karót. Írj már tagoltan, meg hanyagold ezeket az idióta három pontos megoldásokat. Olvashatatlan.
Dátum: 2009.12.11. 10:32:30
Akkor lemaradtál néhány dologról, úgy érzem. A Fekete Liga tagjai, már mind mutattak bőven eleget (sőt Bendő Atya sokkal többet mutatott a kelleténél, még most is elrémíszt, ha visszagondolok rá), csak itt jól rejtegetik (fekete túró mögött természetesen) - egyelőre...
Dátum: 2009.12.11. 10:25:05
Majd megtudod, amikor fekete túró lesz belőled!
Ott is már csak 5 hiányzik igazából :D:D
Idézet: Miklós - 2009.12.11. 09:15:10
(nekem egyedül az a javaslat nem tetszett, hogy az idomítás és sebgyógyitás veszítse el az értelmét)

Nem veszítette volna el az értelmét
Teljesen rossz a fastruktúra miatt. A reménybeli második helyezett első körben kieshet a bajnokkal szemben. Több alkalommal is előfordult már, hogy ugyanazon az ágon indult, mint a későbbi bajnok.
Ide visszakanyarodva picit: a TF-es rendszert végeredményben be lehetne vezetni ide is. Egyetlen feltételt kell megteremteni hozzá, hogy a karakterek és állatok felszerelései a bajnokin igazodjanak egymáshoz (akár egyencucc is lehet, vagy néhány szettből kell választania mindenkinek).

Ha a felszerelés többé-kevésbé homogén, akkor a korábbi bajnokokat már lehet is dobálni feljebb levő kategóriába, hiszen nem éri hátrány őket abból, hogy pl 2 kategóriával feljebb a sajátjánál 30 szinttel magasabb felszerelésű ellenféllel kell megküzdenie.

(Továbbra is: egy kategóriát egy karakter csak egyszer nyerhet)
Jó, hagyjuk, engem úgysem érint.
Idézet: Darah - 2009.12.10. 10:29:15
Mégsem azon lobbizunk, hogy nah, jertek kicsik, játszunk szépen, legyen több kategória.

De nehéz megérteni. A kategóriák számosságának a növelése nem oldja meg a problémát, ugyanúgy be fog betonozódni a bajnokok új köre. Közülük páran szintén megállnak majd a szintjükön, mások meg haladnak előre és úgy nyernek egyfolytában.

Ez a lobbi kicsit megszorítóbb az "adjunk mindenkinek bajnoki medált" lobbinál, mert csak annyit mond "adjunk minden második, harmadik helyezettnek bajnoki medált".

Teljesen komolyan ez lenne a megoldási javaslat?

Ha egy olyan jó játékosnak arra szűkült a játéka, hogy havi kettő percért játszik, én tőle sem irígylem a medált.

Nem irigylés a kérdés, praktikusan nem játszik, akkor minek a medál? (Itt Mortimer javaslatára abszolút vevő vagyok, egy bizonyos kategóriát egy karakter egynél többször ne nyerhessen meg).
Dátum: 2009.12.10. 10:21:01
Lásd még: Asmodeus Mortimer: "A kitörési pont hiánya" című művét
Mondtam én egy szóval is, hogy azokkal egyetértek
Idézet: Darah - 2009.12.10. 09:59:31
mondom, a két kari között interakció soha nem lesz (a tudomány jelenlegi állása szerint), neked azokkal a 60-asokkal kell birkóznod, akik veled együtt jutottak a lehetőséghez, hogy VF-jük legyen.
És ezért sajna az akadémia.


De ez nem igaz, mert én pl 1-2 hónapig nem játszottam. És lett interakció, a hozzám képest 6-8 szinttel kisebb karakter 6-8 szinttel elém került (maxos VF-el). A hatást gondolom meg tudod tippelni.

Kissé eltértünk a témától...
Az hogy én szívesen kifejlesztettem volna 30. szinten, csak marhára nem volt rá lehetőségem. Innentől kezdve nem fair, hogy másnak meg igen Gyanítom van még néhány ember hasonlóképp ezzel.
Idézet: Darah - 2009.12.10. 09:35:07
A VF legalább mindenkinek egyszerre vált lehetőséggé, kivéve akiknek még nem volt akadémiája.
(elég baj, hogy ott van)

Ne haragudj, de ez hülyeség. (Akadémiától függetlenül is).

Időben ugyanakkor, de aki akkor 60. szintű volt, nem fejleszthette ki 30. szinten, szemben azzal aki 30. szintű volt.
Dátum: 2009.12.10. 09:31:08
Persze, simán felvilágosítalak: A te hozzászólásod. Ha üres lenne, akkor is lepontoznák.