Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zirrian

Oldal: 123
Dátum: 2009.01.18. 18:32:32
Nem tudom, ki írta az alábbi kérdést, de minden tiszteletem az övé:

Mit nevezünk blognak?
Nepál pénznemét
Egy földtörténeti korszakot
Az internetes naplót
Azt a gurgulázó hangot, amit az orkok adnak ki

ui.: a lángszóró napalmmal megy, sokan hibáztatok ennél a kérdésnél
Dátum: 2009.01.10. 11:55:51
Na beszemetelek már én is ide valamit.
Akik beírták, hogy mennyit sérültek, stb, azok példákkal illusztrálták, hogy min kellene fejleszteni, mit találnak kicsit hátrányosnak.

Állat:
Én hármat fejlesztek párhuzamosan, mind egyes vagy kettes, és biz elég lassú

A nagy sebzések pedig tényleg ott vannak, néha meg sem bírok szólalni szintlépés után, múltkor például szintet léptem, és akkor támadtak be, amikor benyomtam a térkapu gombot...ép 15% alá, kösz.
Dátum: 2009.01.04. 10:46:20
A saját kép és az állat elnevezése is szerepjátékos
Bevallom én emiatt is lettem prémes.
Dátum: 2009.01.03. 18:39:46
winnie, hidd el, tudom mi az, szept. 20-a környékén kezdtem, de azért nem csak a tápolásról szól ez az egész játék, hanem vannak benne érdekes szerepjátékos elemek is, amik miatt az emberek ottragadnak a gép előtt, hogy elolvassák a legendát, hogy a térkapuzást ne nyűgnek tekintsé, hanem kicsit készüljenek rá (alacsonyabb szinteken), és hoyg az epikus szörny se egy rakat adathalmaz legyen, a legyőzéshez meg nem a kisebb társaid rugdoso, hogy üssék, hanem igazi csapatmunka keretében támadjátok meg.

Ennyit szerettem volna hozzáfűzni, aki esetleg máshogy vélekedik, privateben oldja meg velem, ne offoljuk tele a topicot.
Dátum: 2009.01.03. 18:36:38
Igen erre, gondoltam, meg valamivel színesebbé tehetné a játékot, ha nem mindenki ugyanolyan fegyverrel rohangálna.
És ez a fókuszkristály mellé is beférne. Szerintem, legalábbis.
Dátum: 2009.01.03. 17:21:28
Mivel nem tudom hova írni, ide írnám be az ötletem.

Egy szakértelem, vagy épület, amiben a tárgyaidra lehet valamilyen jelzőt adni. Pl.: a gyorsaság szöges mithril buzogánya. Ez a prémiumos tárgyakra nem vonatkozna (hülyén nézne ki az erő trollagyara pl.), és egy tárgyon csak egy ilyen lehetne. Szakértelembe pl. kovácsolás, épületben meg mondjuk a varázskohó.
Dátum: 2008.11.25. 21:37:21
Üdvözlet!
Zirrian vagyok, a Tyrant diplomatája, és most egyben ideiglenes toborzótisztje. Embereket keresünk szövetségünkbe, minimum 10-es szintűeket, akik nem riadnak vissza napi 1000-2000 LE építéstől (1000 a minimum, ha többet építezs, megbecsülünk, és kaphatsz plecsnit), és egy jó társaságba akar tartozni!
Perpillanat három szabad helyünk van, vagy négy, bár függőben van. Egy harmadik szintű gyakorlótér, és egy második szintű védőfal hivatott csábítani a jelentkezőket.

FIGYELEM!!! 3-4 fős szövetségek beolvasztását vállalom, ha valaki így döntene, saját fórumot kapnak, és az előző vezérnek kell átadniuk a szavazati jogukat.

Legmélyebb tisztelettel:
zirrian, a szóforgató
Dátum: 2008.11.23. 22:36:03
Csak ennyit tennék hozzá:
Aki kitalál valamit, amivel távolról lehet más embereket pofánköpni és megalázni, az milliomos lesz.
Ugyebár Bill is ezt tette Rengteteget szidtam minden felmenőjét egy két dolog el-nem-indulásakor...lefagyásakor...újraindulásakor...etcetera

Mindezek ellenére maradok a Windowsnál. Ha mindenki ezzel tolja, akkor legalább van kitől segítséget kérnem, és segítenek is. Linuxosoknak pedig sok szerencsét
Én egyszer belekezdtem egy ilyen fogyókúra dologba...de aztán nem sikerült, és rájöttem, hogy minek? Én magamat jónak találom, súlyom nagy része mondhatni izom, "erősek a csontjaim", és már leszoktak róla, hogy ezzel oltogassanak. Rájöttek, hogy kilátástalan, mert a csúnyább elszólásokat nem hagyom megválaszolatlan (szócsatáink legendásak), vagy egyáltalán nem érdekel.
Szerintem neki is komolyan az fedi
Leírom akkor, amit magamról tudok tanusítani:
A második legnehezebb ember vagyok az osztályomban, de valamiért érdekes módon csak az egyik gyúrós idióta (mellékesen majdnem-legjobb-barát státusában tisztelgő padtárs) szokott ezzel basztatni, hogy kövér vagyok.
A többiek nem nagyon szokták mondogatni. Vagy csak nem merik?
Nah mindegy: lényeg a lényegben. Ilyen vagyok. Gondolkodtam azon, hogy kicsit megváltoztatom az alakomat, de egyszerűen nem megy. Testalkat kérdése, meg az ember szereti a hasát, amíg teheti. Mást úgyse nagyon szerethetek magamon.
A pálcikaemberkék amúgysem szépek
Jack Blackről és Kyle Gassről meg akkor ne is beszéljünk
Hát...magam sem vagyok az a nádszál emberke, sőt, nagydarab és csöppet tömzsi
De jól érzem magam, a finom ételeket magam sem vetem meg, és nem szégyellek belőle többször kérni.
Igaz, nálam ez az alak családi vonás. Apám is, nagyapám is ugyanilyen alkatú.
Evésről...egyik osztálytársamnak van egy mobil kis pokol a gyomrában. Hatszorannyit eszik, mint én, de olyan vékony, mint a kisujjam. Rajtam meg semmi sem látszik, és rövidtávon futok mint a nyúl
Dátum: 2008.11.04. 19:58:23
Hmm...én mostanság gondoltam más varázslatokra, a sebzők melett...e az meg már bonyolult lenne
Dátum: 2008.11.04. 19:52:42
Ha szabad ennyit megkérdeznem, hol?
Dátum: 2008.11.03. 20:29:46
Mi atagadás, igazad van, tényleg nincs elég pénzem, de hát ezért hívnak életművésznek, hogy előteremtem napok alatt a szükséges pénzt
Dátum: 2008.11.03. 19:37:51
Hát...én valamennyire jogosnak érzem azt, amit mondtál.
Hisz gyakran én is így vagyok. Nemrég sikerült két olyan SW-s figurához is hozzájutnom, amiért eddig csak a nyálam csorgattam, pénzbe kerültek, kemény magyar forintokba, még nincsenek nálam, de amint a kezemben tartom őket, boldog leszek.
Vgay vegyük a számunkra legkézenfekvőbb példát: Végzetúr
Veszel őskövet - > táposabb kari -> eredményesebb karrier -> boldog vagy, hogy itt jól megy, egy erős szövetség tagja vagy, barátokat szerzel

Mindez a pénz nélkül igencsak nehéz lett volna, nemigaz?
Dátum: 2008.11.03. 19:15:16
Sziasztok!
Eddig korrekt a Végzetúr, a története is teljesen jó, de én is gondoltam ám még pár nagyobb eseményre

A bajnoki viadal jó ötlet volt, de érdekes lenne még pár dolgot átemelni a TF-ből, vagy az ŐV-ből.

Lehetnének magasabb szinten specializálódott tárgyak, vagy varázslatok, hogy csak min. X-es tulajdonsággal leeht használni, de az ŐV-re visszatekintve is lehetne rengeteg dolgot berakni.
Természetesen, ha egyszer talán lesz ŐV online, nem érdemes mindent átrakni
Dátum: 2008.11.02. 17:43:11
Boldogság?
Hát...én ifjonti hévvel gyakran állítom, hogy nem vagyok boldog, de utólag kénytelen vagyok belátni, hogy minden a legnagyobb rendben...
Elvégre volt egy-két olyan kapcsolat, amely bár halvaszületett ötlet volt, de utólag nem is bánom, hogy visszautasítottak.

Körülményekkel való elégedettség: asszem ez stimmel. Ha minden oké, akkor jól érzem magam, de ha rosszul megy sok ügyem, akkor sem veszítem el legendás jókedvem és humorérzékem, és mindenkinek azt tanácsolom, sose törjön le!
Ha valami nem jött össze, tolja be a kedvenc slágerét, ordibáljon, hörögjön, pogózzon vagy táncoljon rá, és tegye félre az ügyeit, üljön be a barátaival valahová, nem fontos az alkohol, és meglátjátok, sokkal jobban érzitek magatokat egy ilyen nap után!
Dátum: 2008.10.28. 15:50:54
Ötlet: központi kocsma, ahol más játékosokkal lehet leülni sörözni, beszélgetni, infókat szerezni, valahogyaz alábbi módon:
Lelülsz egy asztalhoz, és amikor odalép hozzád a csinos pincérnő, reneldsz egy kupa sört. Mikor kihozza, elmélyülve bámulod formás alfelét. Hirtelen egy másk galetki ül le melléd. Bemutatkozik, és szívélyes diksurálásba kezdtek. Elmeséli, hogy legutóbb harcolt XY-nal, aki erősebb volt nála, de le tudta győzni.

Itt esetleg szerepelhetnek tulajdonságok, vagy akármi. Nem sok értelme lenne, de egy színfolt a játékban. Esetleg lehetne közös kocsmázás.
Oldal: 123