Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vadiati

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.02.22. 11:04:59
ne izguljon senki,mikor a vú elindult ugyan ez volt,kisebb nagyobb leálások,folyamatos bugok,aztán helyrerázódott minden.csak azt nem értem hogy az előpromóció és a nagyfokú érdeklődésből hogy nem jött le nekik az, miszerint nem 2 játékos fog tolongani reggel 10 kor a szerveren hanem 2k.vagy több.
amúgy fajin a cucc nekem bejön,ha kiküszöbölik a folyamatos hibákat,az egyik legjobb magyar cucc is lehet belőlle.
Dátum: 2011.01.29. 16:59:48
mint minden ami kezdődik, az reggel 10 kor kezdődik. nagy meglepi lenne ha nem így lenne.
Dátum: 2011.01.29. 16:22:09
kaccc kaccc

no fika
Dátum: 2011.01.22. 20:29:19
semmi személyeskedés nem volt,én legalábbis nem érzem annak,kultúráltan válaszoltunk egymás postjaira,és ennyi, senkit sem akartam bántani pusztán annyiról írtam amiről tudomásom van,plusz kifejtettem hogy nem mind arany ami fénylik.
Dátum: 2011.01.20. 18:51:47
a főv szent lászló kórház fertőző osztályán dolgozom 15 éve,ez mondjuk nem derül ki a hsz-ben,de mikor azt írják hogy olvassak utánna,mert hiányos a tudás,akkor picit mindig brenkó vagyok,hogy a laikusok elolvasnak valamit értelmezik nem szakmai tudás alapján és erősködnek ,már pedig ez így van mert túrtam a guglin.az gáz,a postom nem volt fikkantós,mint olyat rálátással közöltem.
szabadjon megjegyeznem amit talál az ember nem mind feltétlen igaz,még ha nagy nevű PHD-k és egyéb ultra emberek közlik.
elmélet és gyakorlat nagyban különbözik egymástól,főleg ha infektológiáról van szó
Dátum: 2011.01.20. 18:40:44
normális mert amikor leveszed a túrbót ,beteszi alaphelyzetbe leszámolja az időt és annak függvényében a morált is.
Dátum: 2011.01.19. 15:10:57
olvasgattam a fórumot,igaz nem nyálaztam vissza a 20 oldalt,de valamit kihagytatok a tesztadatok mellől,ami igazán nem is teszt de mint infó lemaradt.
a vakcina amivel oltogatnak benneteket,ugye nem más mint egy butított verziójú h1n1 törzs és"sima" infulenza a-b-c vírus törzsek keveréke,ezzel nincs mindenki tisztában,sőt azzal sem hogy a halálesetek közül melyik az(merthogy ilyen is van) amikor bizony az a végzetes mikor a vakcinát megkapja és pont attól betegszik meg.
évek óta általános tendencia nálunk a munkahelyemen,hogy alapból jár az oltás (eü-ben műtőben dolgozom),a kolléga kéri megkapja,és láss csodát 3 nap múlva,ágynak esik és tiszta influenzás.
évek óta nem kérem és évek óta nem voltam influenzás.
+az orvostársadalom javarésze sem preferálja,de mint üzlet hozza a pontot,és amíg van mivel riogatni a népet addig meg is teszik.
itt gondolok a mennyi haláleset történt x ideje óta,és már megint történt stb stb.
régen is történtek csak nem tudtatok róla,de most hír és eladható.
az sem véletlen hogy egy gyártó van aki teríti.
Dátum: 2011.01.14. 12:35:45
Idézet: Multifilter - 2011.01.13. 20:09:39
V5-ön akadt egy problémám. Nem sikerül a döntetlenes küldi és nem akarok vesződni tovább vele. Eldöntöttem, hogy megveszem a tekercset a relikviák közül. Van pontosan 100őskövem. Amikor a vásárlásra kattintok kiírja, hogy nincs elég ősköved. Ez mitől lehet?



lehet hogy elköltöttél belőle 1/3 követ és az már nem 100, de van amikor még ennyit ír ki rá.
Dátum: 2011.01.10. 14:06:56
mikor lesz belőle valami? béta megy már?
Dátum: 2011.01.10. 13:39:03
Idézet: Tybee00 - 2011.01.10. 13:15:13
Még mindig nem értitek a játék lényegét. Adott egy szabályrendszer amin belül kell taktikázni.

látod pont erről írkálunk,vagy talán nem érted az írások lényegét?
Dátum: 2011.01.10. 13:27:24
shutruk 10
Dátum: 2011.01.10. 12:50:59
Vagy lehetne csp-ből 0 LE és 0 TP az EH-snak, ahogy a VF-esnek pp-ből, már az is jobb lenne a jelenleginél. A jelenlegi állapot szerint ugyanis EH-soknak jobban megéri nem foglalkozni az eventtel (max. manakonstrukcióból való építéssel tolni) és inkább levadászni a VF-eseket, akik valószínűleg mind fognak eventezni, hiszen nekik megéri, és gyakran lesznek 15% fölött LE-vel.


tévedés, a napi limitet megüti kb 10 perc, rögtön beépítí,a többiből 15% alatt elmegy vadászni
Dátum: 2011.01.10. 08:22:22
Idézet: Darah - 2011.01.06. 16:51:53
Nade Miklós.
Akkor a VF-es tapsolja el semmiért a PP-jét, az EH-s meg LE-t kap belőle?




lehet hogy én vagyok diló ehhez,meg is kövezhettek(csak az arcomat ne bántsátok)de aki akar fordítson teret,és akkor nincs sírás hogy a pp-ből nem kap lé-t,mert mind a két erőforrás díjazva lészen,igaz hogy jön a tp csőstől de most legalább nem kell hónapokat várni a lépj csilliárd szintes küldire.

igaz hogy az af képességet kifejlesztők így carban vannak,mert azt bukják fordításnál
Dátum: 2010.12.30. 13:43:47
nem tom én mint olyan ,több 1000 órányi rpg játékkal a hátam mögött,amit konzolon, pc-n toltam,mind kismiska a Vú-hoz képest ,kitapasztalni :?hmmpfff egy élet,lassan 3 éve tolom de még vannak megválaszolatlan kérdések,homályos dolgok,ennek ellenére visz előre,és nem azért mert a számokat nézem,nem azért mert vérfütyi módon optimalizálok,(megvannak rá a nagyrabecsült emberek itt a fórumon,(nyal )) hanem mert egyszerűen a játék foglalkoztat,és annak minden aspektusa,nyeréssel , vesztéssel jó és rossz döntéssel,amit csak ÉN csinálok!!

egy rpg-t nem lehet 20 perc alatt tolni, idő kell hozzá,ész és türelem!


BUÉK Mindenkinek
Dátum: 2010.12.30. 13:28:52
10 ricskosz
Dátum: 2010.12.30. 12:18:54
őrült démont vettem én is,most 10.szintű,előtte 3 állattal átlag 70-90 volt a sebzés körönként,most megugrott 130-150 köré ami már nem elhanyagolható egy csatán belül,így csak állatsebzésből min 400-500 között van a sebzés: ehhez hozzájön a saját kis opponensem ami azt jelenti hogy átlag 2,5k ról felment 3,5-4k-ra 56os szinten
a mellékelt csatából kitűnik hogy,az állatok helytállnak.

Kirké rád veti magát, a fagylovag kardjával sebezhető pontot keres. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Gramagan csontpálcájával. Kirké az utolsó pillanatban félreugrik. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat is támadnak. 2 támadással 85 sebzés!
Regenerálsz 5 életpontot.

Kirké rád veti magát, a fagylovag kardjával sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 158 pontnyit. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-19 lélekenergia) Az állataid 2 életpontot sebződtek.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Gramagan csontpálcájával gyorsan alulról támadsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Kirké páncéljáról. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 217 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 5 életpontot.

Kirké vicsorogva sújt rád a fagylovag kardjával. Talált, 214 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-26 lélekenergia) Az állataid 2 életpontot sebződtek.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Kirké páncéljáról. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat az oldaladon harcolnak. 2 támadással 105 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 5 életpontot.

Kirké egy gyors támadást indít a fagylovag kardjával a lábad felé. 280 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-34 lélekenergia)
Lesújtasz a Gramagan csontpálcájával. Ellenfeled kivédte a csapást. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat acsarogva támadnak. 4 támadással 163 sebzést okoztak.
Regenerálsz 5 életpontot.

Egy gyors csel után Kirké a hasadat támadja. 161 életpontot vesztettél. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-19 lélekenergia)
Lesújtasz ellenfeledre. Ellenfeled kivédte a csapást. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat az oldaladon harcolnak. 3 támadással 162 sebzést okoztak.

Regenerálsz 5 életpontot.
Kirké a fagylovag kardjával a felsőtestedet célozza! Talált, 278 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-33 lélekenergia) Az állataid 3 életpontot sebződtek.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Kirké páncéljáról. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat is támadnak. 4 támadással 245 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 5 életpontot.

itt most azért jóval több a sebzés,mert az ellennél nem volt saját állat.
de tö-ben úgy 100 a különbség a javamra.

OFF.

Megragadnám az alkalmat hogy Boldog új évet kívánjak mindenkinek aki fórumozik,mert csak 2.án leszek fenn legközelebb,ezúton köszönném meg mindazoknak akik válaszoltak feltett kérdéseimre,és elviselték hüjjeségeimet,plusz mindent ami a fórumon történik!
Csak annyit kívánok nektek is mint magamnak! jó játékot az Új évre!!!
Üdv Ates
Dátum: 2010.12.29. 16:46:49
köcce
Dátum: 2010.12.29. 12:51:54
a lélekszívómancsok most konkrétan hol és mikor hatnak?
Dátum: 2010.12.28. 13:33:15
Ballag a nyuszika az erdőben mikor a medve megtámadja, nyuszika éktelen kiabálásba kezd:
segítség segítség a nagy és erős medve mg akar erőszakolni!!! a medve a medve ohhhhhh macikám!!!
Dátum: 2010.12.24. 13:38:41
Kellemes Ünnepeket Minden Fórumozónak!!!!!
Oldal: 12345678