Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vadiati

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.08.24. 15:49:16
igen
Dátum: 2011.08.24. 15:48:23
55.szintű rúnabot Bénítás: +10%
7.szintű csillogó bronzgyűrű Bénítás: +7%
15.szintű minotaurusz nyaklánc Kritikus sebzés: +3%, Bénítás: +3%
18.szintű tört gyémánt Bénítás: +4% fókuszkristály
Dátum: 2011.08.24. 15:28:12
minnél nagyobb a kábítás %-od annál biztosabb hogy bejön.ehhez lehetöleg a cuccaid rendelkezzenek kábítással illetve tegyél olyan fókuszkristályt valamibe ami rendelkezik vele.
Dátum: 2011.08.24. 09:10:37
az előző landragórnál MINDEN a max értéken volt számolva akiegészítőket is figyelembe véve.
Dátum: 2011.08.23. 08:52:59
Helló Miklós! Ma már időszerű lenne frissíteni az infókat a nyitópostban.
Köcce
Dátum: 2011.08.17. 17:26:09
áá nállunk ez az átlagos ebédidő.
a fröccshöz hozzátenném hogy aug 1-ején vonultunk balcsira füredre-és szombaton jöttünk haza.
ez idő alatt nyitott a balatonfüredi borhetek minimum 20 pavilonnal ami csak boros és 4 pálinkás pavilon.
kánaán
imádtam
hazajöttem pár üveg figula charonnay-val és rizlinggel
a vörösei nem voltak jók az idén
F guy rulez
Dátum: 2011.08.17. 16:45:36
amúgy ebéd után játszótér medencefújás és a többi stb.
Dátum: 2011.08.17. 16:44:26
ÁÁÁÁ unatkozom muhhhahhhaaaaaa!!!! jelen pillanatban teperőt sütök és az ebédet készítem a családnak.
Pörkölt tarhonyával-cseresznyepaprikávál,és fröccsel .
nem unatkozom,de mivel ezen műveletek közben van időm gondolkodni,míg a család 2/3-OS többsége pihen,én szabad vagyok.
olvasom a fórumot,okoskodom és jól érzem magam.stb.
és ez így van jól
Dátum: 2011.08.17. 16:20:23
ahogy elnézem a fórumot teljesen kihalt,eltekintve a portyaküldis topictól,de hát ott érthető a telesírok egy 100-as papírzsepit mer milesz velem felszólalásokkal.Hogy pl nekem ez így nem jó, és mi lesz a taktikámmal,meg különben is kapja be a behó hogy nem úgy csinálja a stuffot ahogy ÉN akarom,stb,stb.tehát ismét az űbermáyerkockaoptimalizátornincsmásazélezbencsakavú.
Nekik jegyezném meg hogy az életben van még más is ami jócskán feldobja a hétköznapokat.
Jómagam családos ember vagyok ,munkahellyel gyerekkel aki októberben tölti a 4-et,és minden ehez hozzátartozó dologgal.
Meglátásom szerint (ami egyéni szuverén) a legnagyobb okosok még szülői szülői házban élnek és nincs más dolguk mint tanulni és a netet bújni.
Ellenben a játékosok jelentős hányada a 20-30 on felüli userekől kerül ki,akik megtehetik hogy fizetnek és prém játékosok.
Egy gimnazista aki otptimalizátor és másra nincs gondja ,de nem ő keresi meg a kenyerét bátran lehet űbervú karakter.
hozzátenném lassan4 éve vú-zom mert tetszik,és nem azért hogy elővegyem a tudományos számológépem és optimalizáljak mint állat.
Hanem csak élek a családért és játszom ,mert ÉLVEZEM!!!
jöhet a lepontozás
Dátum: 2011.08.15. 22:17:30
10
Dátum: 2011.07.20. 10:01:46
Vettel
Alonso
Webber
Dátum: 2011.07.15. 11:38:36
Te a verseny során 83 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 1. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés arany öve! Gratulálunk!

mire kellett a sok gyógyital? kihívásnál nincs ép vesztés
Dátum: 2011.07.15. 09:10:01
igen a térképes dolog tul képp halott mert a kufárok csatája valamilyen szinten kiváltja azt,a többi világhoz nem tudok hozzászólni csak a 2.hoz ott 8212 kari van regelve és 649-en neveztek be ,mindenképp kevés bármelyik világot nézem.
Dátum: 2011.07.15. 08:32:16
Nem tudom miért megy a rinya, nem akarok senkit megbántani, de mindenki tudta hogy mire lehet számítani az event alatt. Amit még nem lát nagyon sok ember,mert elvakultan mennek a relikekért és az optimális helyzet eléréséért, az a kiváló marketing amit a behó meglép az eventek alatt. minden eventre valami mást próbálnak behozni változtatni,mert mikor vége valamelyiknek mindig az a konklúze,hogy a résztvevők 70%a azt mondja soha többet nem vesz rész semmilyen eventen. aztán láss csodát mégis indul a következőn,igaz ezek nem jelentős változások de ha rendesen tálalja netán némi adatot is kiad hozzá ,máris vadul megkezdődik a számolgatás,optimalizálás stb-stb.tehát ha jó a marketing akár egy darab sz@rt is el tudok adni ha szép fényes papírba van csomagolva.nekem személy szerint nem volt rossz,habár végig hol uccsók hol 3.kok voltunk mégsem váltottam sehova,így volt izgalmas,nem lehetett tudni mikor mi történik,ez tartotta fenn az érdeklődést az event iránt.talán azért van így mert nem vagyok vérfütyi optimalizátor,csak játszom mert szeretem,és így is a top 1-2-3.ban vagyok a szintemen.

és a behót sem védem mielőtt megkapom hogy fizetett bérenc vagyok.tehát így tessenek pontozni
Dátum: 2011.07.06. 22:23:14
valahol már írták hogy szeptemberre várható.
Dátum: 2011.07.06. 21:08:12
igen-igen, látom résen vagy
Dátum: 2011.07.06. 20:49:20
1 Vettel
2 Alonso
3 Button

plusz tipp itt nyeri meg Vettel a vb-t
Dátum: 2011.07.06. 19:40:38
nnnnnaaaaa ez az ami soha nem kerül be a játékba még csilliárd gyémántléőskőért sem . mégpedig azért mert így is nagyon el tudnak szállni az állatok,plusz akik nem vadásznak soha rettttenetes óbégatásba kezdenének. egy izmos vadászat alatt lépne 1-2-3 szintet is attól függően milyen szinten van ,és nem beszélve róla hogy egyéb, nem kis tápot is jelentene. pl ha friss idomítás, gond nélkül pillanatok alatt felhízlalom 60.szintre sajtolom az esszenciáért,jön belőle tiszta lé is,nagyon szétverné a mezőnyt.de ez csak az én meglátásom,sőt kifejezetten bokánf**nám magam a gyönyörtől ha beraknák
Nagycápát kváló küzdőnek tartom , nem egyszer összeakadtam vele v4en, mind élvezetes csata volt,semmi fika ,ha nyert- nyert ,ha nyertem- nyertem,ezért ami vele történt felháborító,semmi nyalás nincs a dologban,de volt velem is hasonló eset mikor beléptek velem,de törölték is a karimat, levél Baraty-nak és viszaállított,k****ra dühítő mikor elérsz valamit a karival,és jön valaki aki szétzilálja és mint esetemben törli a karaktert.
épp ezért mondom neked Bigshark ha nem olyan nagy a baj ne törölj,vissza tudsz még jönni.
sajnálnálak.
Dátum: 2011.06.29. 11:03:21
hát,az attól függ milyen szinten mekkora lészívással veszi meg,ha belegondolsz a lélekkút is levesz 10 kavicsot ha használod
Oldal: 12345678