Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vadiati

Oldal: 12345678
Te eddig 55 térképdarabot találtál.

szerintem is így van,habár ha azt nézzük círka 100 térképpel vunk leszakadva,és az még hozható .
Dátum: 2010.11.20. 17:56:16
és nem csak ebben ,de lásd meg te is amiről én beszélek.
Dátum: 2010.11.20. 17:55:24
na jó igazad van
Dátum: 2010.11.20. 17:29:29
érdekes meglátás részedről,ama megnyilatkozás miszerint jottányit sem engedtem.
holott szó sem volt arról ,hogy ez nekem mindenképp kell.
ha figyelmesen elolvastad volna a hsz-t(nem csempészek mást mert az másnak teljesen ko hogy rajta kívül más is tud ilyet csak ő még nem használta és akkor megtaposom a vesszőért)
szóval akkor láthattad volna : pusztán érdeklődtem
a hsz-ek pedig szerintem nem agresszív hangvitelűek,nem is tiportam meg senkit,ám ezzel ellentétben hagyjam abba a tehetség fárasztását,mert neki mint olyan derogál,minden olyan hsz-re válaszolni amire nincs befolyással.
így beáll a nagymenő fikázósok közé,hátha nagymenőnek fogják gondolni
Dátum: 2010.11.20. 16:29:11
áááá,ez nem így van,a látszat néha csal. hidd el felfogom mi történik körülöttem, mint említettem 2 éve tolom,csak a fórumon vagyok némileg aktívabb,ebből nekem csak az volt a lényeg, hogy miért nem lehet,nem az hogy most azonnal csak nekem csak most,de 2 évre visszamenőleg nem olvastam fóumot,így dobtam 1 postot,gondoltam ennyit megér, az pedig mást minősít hogy esetleg 3 postból degradál mást.
Dátum: 2010.11.20. 16:06:19
a kinek van több pénze eleve marhaság hiszen elég sokan prémiumosok,itt azokrol van szó akik elég jól állnak ,nagy játékosok, igen ám nézzük meg hogy ők mennyit költöttek a játékra ,biztos nem 1 szer fizettek be 350 kavicsot,ergó itt majd mindenki így nyomja akkor meg mi az akadály? az hogy aki már übertáp kari nem akarja h esetleg versenybeszáljon vele akárki. én is 2 éve tolom a játékot,nem 6 hónapja
Dátum: 2010.11.20. 15:29:09
áá nem így szeretném. nem mondható hogy gyenge a karim a szintemen mindig az első 1-5 ig vagyok,én konkrét vásárolni szeretnék amolyan official behó módra , és gyanítom h nem lennék egyedül ezen irányú vágyaimmal.
tudom most azért felmerül a kérdés h mi van az inspirátorozókkal,és egyéb tápot használókkal.
na hát nagyon kevesen vannak ez van velük.
lássuk mi lenne ha a behó profitra tenné a tápot nem pedig a nagyok sírására.
nem vok milliomos de megengedhetném magamnak a vásárlást,ez kb olyan mint van elég dukátod,akkor vegyél tápot.
Dátum: 2010.11.20. 14:48:06
most következzék a legnagyobb lepontozó hadjárat amit a fórum eddig látott!!
feltenném azt a kérdést hogy vajon mikor lesz kavicsért vásárolható erőforrás,legyen az pp- vagy csp mindegy.
a kérdés logikus lenne a behó felé,nekik bevétel,aki használná annak meg nyílván megérné!
bármely online játékban egyébként így működik,hogy plusz zs plusz lehetőség,és itt most nem arra gondolok hogy a prém tagoknak gyorsabban regenerálodik a csp,hanem hogy efektíve mint a gyorsításoknál 200 csp vagy 50 kavics.
lehessen venni csp-t kavicsért
persze lehurrognak mint állat,mert akkor mi lesz a nagyokkal,de akkor is .
szem szerint az első napot 22 vel zártam,ha mindenki vadászott volna 136 követő ha nem is annyival számolok mint az enyém akkor is legalább 500nak lenni kellett volna
200 csp után 14 térkép és még 111-et kell gyűjteni h 1-el jobb cuccot kapjak
de ettől függetlenül nem nagyon aktívak a tagok fórumilag Ágicánál
óh kösszke ment a 10
úgy látom a kutya sem jár erre,nem baj jól elleszek magammal,csak az a baj h saját magam nem tudom pontozni
na mi a süti ,itt egyedül leszek ha jól látom
tudja valaki milyen új, kódért beváltható relicek lesznek?
Dátum: 2010.11.01. 13:32:51
egy 10-es ment rá. az idézeted mindent elmondott
Dátum: 2010.10.30. 14:48:52
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott peripólusos komplexuma mindazon,hol a depresszív neurózis , hol pedig a patetikus levitáció szintjén összegződő emócióknak, amelyek a pszeudoindividualisztikus szub-kollagenizáció révén diffundálódott,kvázi-habituációs élmények által refetisizálódott egocentrumban kiváltják a " DE JÓ LENNE KETTYINTENI EGYET" érzést!
Dátum: 2010.10.30. 13:55:40
De segítek: EH-val, mondjuk, hogy kb. napi 30e LE bevételre tudsz szert tenni 80-100. szint környékén. Egy hónap alatt ez nagyjából 900k LE. A vadászatból egy VF-es cirka napi 0,27 AF pontot kap, ennek a 60%-a 0,16, egy hónap alatt tehát cirka 5 AF pont (számoljuk a térkaput is, legyen 6) hátrányba kerülsz. Tehát döntsd el, mi ér neked többet, 900k LE, vagy 6 AF pont. Én az előbbire szavaznék, úgyhogy nem érzem, hogy a sok itallal rendelkezők stratégiája annyira ellehetetlenült volna...


Nos vizsgáljunk meg egy nem elhanyagolható aspektust,tulajdonképp úgy néz ki a dolog ,hogy fel kék rázni a játék PvP mivoltát amit nemes egyszerűséggel így oldott meg a jv. Semmi sírás és fogaknak csikorgatása nélkül írom ezeket ,még a lepontozás sem hat meg.Én mint olyan VF bubus a vadászatból élek néha néha elugrom portyázni,hogy a közelemben élők tudják itt vagyok.A dolog érdemi része itt jön képbe. A szintem(51) körül szinte mindenki vf-et tol eltekintve a kevés pók-tól aki csücsül a hálójában és szívogatja a drága nedvet az előrecsomagolt instantzacskós végzetúrból. Épp a minap került elő a 40 kábításos küldi nosza mondom csináljuk meg. Volt 100 ppm gondoltam elég rá és még keresek is némi zseblét,ekkor még kacagtam trilláztam és helyderutyutyuztam. Itt most jöhetnek a fikkantós részek ,hogy mégiscsak én vok a béna. A küldi megvolt 30 perc alatt 25 portyából (krono) és még nem kerestem semmiféle lét,gondoltam lenyomom a többi pp-t ha már így belejöttem,de mikor ellőttem még 40 pp-t és a kereset nem haladta meg a 6k-t akkor már egy hangyányit bosszantott a dolog.ezzel annyit szeretnék mondani hogy a 900k és az hogy szelíden kényszerítve vok arra hogy átáljak EH ra mert különben lemaradok na az egy kicsit húú ,mikor az ütőtávomon belül 65 portyából nem tudok kiszedni csak pókfinot.De lehet hogy tényleg én vagyok a béndzsa és ebben az esetben én kérek elnézést.
Dátum: 2010.10.25. 15:43:50
1: Ponyvaregény
2: Blöff
3: A ravasz az agy és 2 füstölgő puskacső
4: Vörös Szonja
5: Conan a Barbár
6: Az elítélt
7: Félelem és reszketés Las Vegas-ban
8: A Keresztapa
9: Kelly Hősei
10:Transformers 2
Idézet: Semelyik - 2010.10.17. 05:44:53
Alapvetően nem osztom azt a véleményt, hogy amit a gugli tud, akkor az létezik. De ha erre hivatkozol, akkor úgy érzem, én is felhasználhatom.
http://www.google.hu/search?q=ataraxi%C3%A1s&ie=utf-8&oe=utf- 8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a
23 darab találat annyira kicsi réteg, hogy ihaj. Ez az ismeret nem elvárható.
A 23 találat annyira nem mérvadó hogy sok nem szótári vagy hibásan használt szó esetén is találni ennyi példát. Szóval én - mint nem orvos, nem filozófus - még azt sem merném kijelenteni, hogy maga a szó ebben a formájában létezik.
Egy szó mint száz: nagyon nem alap.
(Meg amúgy picit helyesírási hibás is.)



én mint eüs dolgozó megerősíteném hogy létezik nem is íráshibás,és a 23 találat nekem kb ilyen



ataraxia keresés
Nagyjából 4 880 000 találat (0,04 másodperc)

itt most senki részére nem fikkantottam csak mint tényt írtam
Oldal: 12345678