Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Scorpion666

Oldal: 12345678
Dátum: 2010.07.23. 14:49:43
Idézet: Kopika 77 - 2010.07.21. 11:48:56
Hali!
Van egy kis problémám. Jelenleg ezt a küldetést csinálom: Idomíts be öt új állatot! Küldetés állapota: Eddig 4 új állatot idomítottál be. Amióta felvettem a küldit 6 új állatot idomítottam be. Mindet az elmúlt kb 1 hétben fogtam, ugyanezen a szinten és a küldetésem mégsem teljestett. Miért van ez?


Ez már sajnos jó néhány emberrel előfordult, aki ezt a küldit csinálta. Írj az info@vegzetur.hu e-mail címre, akkor biztos orvosolják a problémádat.
Dátum: 2010.07.23. 14:34:13
Karakterlapon, ha a "Bemutatkozó szöveg megjelenítése" szövegre kattintok, akkor egy üres javascript képernyőt kapok.
Dátum: 2010.07.21. 14:40:38
Idézet: Kocos - 2010.07.20. 19:23:07
Idézet: Scorpion666 - 2010.07.20. 17:19:04
Az alábbi apró módosítást korábban már felvetette valaki, de akkor nem volt érdemi reakció a JV részéről, talán most:

Nem lehetne megcsinálni hogyha kimaxolok egy szakértelmet, akkor ez a szakértelem ne jelenjen meg abban a listában, ahol tudatturbózásnál kiválasztom a turbózandó szakit?


Mivel a tudatturbo maximum fole is viheti a szakit, ez kevesse lenne praktikus.
De ha ugy maxolod ki, hogy a +5 is rajta van (vagy nem rakhato ra) akkor valoban felesleges szerepeltetni a listaban.


Igen, én is úgy gondoltam, hogy csak azokat a szakikat vegye ki, amiken a +5 már rajta van, vagy egyáltalán nem lehet rakni rá(pl. csapdakészítés, kereskedelem).
Dátum: 2010.07.20. 17:19:04
Az alábbi apró módosítást korábban már felvetette valaki, de akkor nem volt érdemi reakció a JV részéről, talán most:

Nem lehetne megcsinálni hogyha kimaxolok egy szakértelmet, akkor ez a szakértelem ne jelenjen meg abban a listában, ahol tudatturbózásnál kiválasztom a turbózandó szakit?
Dátum: 2010.07.09. 15:28:59
Szerintem a küldikre +LE-t adó tárgyakat is felül kéne vizsgálni, mert az ismételhető küldetésekre is hatnak.
Dátum: 2010.07.09. 12:34:43
Mi a nő geometriai meghatározása?
Azon pontok halmaza, amely képes felállítani egy egyenest.

Mi az? Fekete, és a farka a föld alatt van?
Özvegyasszony.

Mi volt Bill Gates utolsó mondata?
-Csak Windows-os lélegeztetőgépet NEEE!
Dátum: 2010.07.04. 12:57:45
http://www.sg.hu/cikkek/75336
Dátum: 2010.06.21. 14:25:49
Persze, ahogy a scriptelést is nyilván támogatni fogják
Dátum: 2010.06.19. 18:02:26
Átmenetileg szünetel, amíg nem találnak megoldást a scriptek kiszűrésére.
Dátum: 2010.06.17. 17:05:09
A vb legkényesebb kérdése

- Ha Nigéria-Németország mérkőzés lesz, akkor kiírják a képernyő bal felső sarkába, hogy NIG-GER?
Dátum: 2010.06.15. 17:31:18
Ha jól számolom, akkor csak 170 óra

Mod: illetve nem tudom, hogy visszahívott epiknél hozzáveszi-e a licitidőhöz a normál 20 órát
Dátum: 2010.06.15. 17:24:58
Ha normál epiket üttök le, a licit ideje továbbra is 20 óra. Ha visszahívott epiket üttök le, akkor hosszabbodik meg a licit ideje.
Dátum: 2010.06.08. 15:07:36
Mi most azon vitázunk szövitársammal, hogy van neki egy szívósság öve, és ha ez mellé felhasznál egy szívósságos esszenciát, akkor kap-e ő is plusz 1 harci kört?
Dátum: 2010.06.08. 13:19:24
A szülők találnak egy szado-mazo újságot a gyerekük szobájában. Döbbenten állnak, majd az apa megszólal:
- Szerintem ne verjük meg.
Dátum: 2010.05.20. 16:16:21
Idézet: Warfoki - 2010.05.20. 16:07:24
HA sok portyázás miatt fáradt vagyok és mondjuk -50%-on állok, az védekezéskor is rontja a tulajdonságokat, vagy csak támadáskor?


Csak akkor, ha te támadsz.
Dátum: 2010.05.17. 16:52:42
Én is pont ezt írtam klánfórumon, hogy új játékosok helyett lesz egy csomó "kamukari", amit elvisznek 5-ös szintig, aztán otthagyják őket.
Így aki később regisztrál, és tényleg játszani akar, annak most már nem csak az 1. szint hullahegyein kell majd átküzdenie magát, hanem az 5. szint zombiain is.

Le lehet pontozni, de szerintem Miklósék ezzel az ötlettel öngólt rúgtak.
Dátum: 2010.05.14. 13:41:52
Disznóölés szavakban (panellakó nem érti):

Félnégy, klozet, mosdó, tea, mikádó, gumicsizma, kutya, kapunyitás, térvilágítás, haverok.

Malac, ezbazmegdekurvanagy, nemjönki, vigyázzonnanmajdén, holakötél, öntsdlevízzel, holakábító, megkrétázzam hova szúrjad, eriggyélmá', mostszúrjad, addatálat, mégegyet, navégre.

Palack, perzselő, kapa, lapát, Pepe, tegyükfelarácsra, kurvanehézbazmeg, jöhetavíz, holakefe, majdénkaparom, elégfehérJózsikám, ittafüle.

Akkorigyunkegyet, megmégegyet, hasítodvagymajdén, holabárd, holafűrész, holamalac, belit kimossátok, nincsazapénz, kutyáké.

Akkoregészség, miezszilva, barackbazmeg, egészség.

Készavér, üljetekmárle, neállvaegyünk, ittakenyér.

Sonkamarad, lapockaszalámiba, nemdaráljuk, késselvágjuk, ilyetseláttammég, karajmarad, többikolbász, majdéndarálok, tokaszalonna abálóba, jóélesezakés, látomazujjadon, kötözdbebazmeg, egészség.

Miez, lócomb, minek, szaláminak, oszteztígyhogy, megfőzzük, micsoda, netörőggyvele, lapockafelitis, cukorminek, kellbele, nabazmeg.

Sütödazsírt, majdén, Lacisüsse, ittafakanál, Lacikámpirosra, netanítsálbazmeg, jóvanna, nemkellbeletej, tepertőtsüssél, nemtejbegrízez, többithurkába, áztasdbealbelet, másikfélétis, majdéngyúromakolbászt, egészség.

Miez, hurkatöltő, ilyetseláttammég, kölcsönbevan, ipari, aztlátom, keményrehagymenjen, miez, lóbélteddle.

Borsmerrevan, nemkellbele, hogyhogy, mert nem, hátakkor, erőspaprika, zsemlyeminek, tüdőshurkába, ilyetseláttammég, namostlátol, egészség.

Sajtotmajdén, holaringa, micsoda, kétnyelűkés, jaez, borsotebbese, nabazmeg.

Kolbásztkarikába, vagyszálba, szálba, szalonnátebbesózzad, kolozsváritebbe, sonkátmajdén, szedjétekkiazabálót.

Holareceháj, hátezmi, cigánka, ilyetseláttammég, pedigjó, majdmeglátjuk, egészség.

Májashurka, véreshurka, tüdőshurka, svábhurkába pirítottzsemlét, nabazmeg, vastagbélbe, hogynézmánezki, netörőggyvele.

Fiúk, készapecsenye, csapassunkmárelőttebarac kot, holakenyér, ittasavanyú, egykisbort, pogácsát, mikorleszkészakáposzta, rétesislesz, nabazmeg, bangladesbenmegéheznek, eriggyémá.

Zsírtabödönbe, kolbásztrúdra, hurkátkaréjba, sajtra téglákat, kiszúrkáltad, ezittenmegyfüstre, ezmegysózóba, miezalé, sonkapác, nemsózódelőtte, bennevanasó, készvagyunkemberek, egészségünkre.

Asztalhozemberek, holavécé, igyunkmárelőttekicsit, orjaleves, toroskáposzta, pecsenye, kishurkakiskolbász, almásrétes, kidurranokbazmeg, énis, csapassunkegykisbort.

Kóstolótnehogyitthagyd, hagyadmámiez, leszakadafüle, köszmégegyszer.

Aztán laza tizenkétórás epegörcs.
Dátum: 2010.05.05. 14:47:56
Idézet: Hoffer Dávid - 2010.05.05. 14:27:23
Ha jól értelmeznéd rájönnél, hogy ha minden vadászatnál a híres emberhez menne az nem lenne elég, mivel csak a helyes besorolás megy a 250-hez....


Ez igaz, viszont ha sokan használnának olyan scriptet, ami a kérdéseket mondjuk a híres emberekhez rakja, akkor a program helyes besorolásnak fogja venni. Pl. van 100 besoroló, ebből mondjuk 90 használja az előbbi scriptet. Jön egy ilyen kérdés, hogy "Milyen állat a sün?"(hasraütésre mondtam vmit). Hiába rakják be 10-en az állattan kategóriába, ha a script miatt 90-en a híres emberekhez rakják. A program nem fogja nézni hogy tényleg jó-e az a kategória , ő csak a számokat figyeli, hiába magyarázod neki hogy a sünöknek semmi a köze a híres emberekhez. Remélem közérthető voltam, ha nem, akkor én kérek elnézést

Mod1: közben úgy látom megelőztek

Végül pedig a véleményem az, hogy 6 db medálnál besorolás ne adhasson többet, a többit csak olimpiával lehessen megszerezni.


Én is pontosan ezt akartam javasolni, csak 3, esetleg 4 kvízmedállal, és így a medál se veszti el annyira az értékét.

Mod2: helyesírás
A görögök számára ez csak az átlagos valóság volt, most hirtelen ezeket a dolgokat elveszik tőlük, ki vannak borulva, tüntetnek, sztrájkolnak - magyarul, szorgalmasan vágják ki maguk alatt a már amúgy is rogyadozó fát.


Szerintem pedig teljesen jogos a görögök felháborodása. Lehet hogy eddig jól éltek, de most nem azért kell szívniuk mert ők rontottak el valamit. Azért kell most nekik (komoly) áldozatokat hozniuk, mert a vezetőik tönkretették az országot. Ők fognak szenvedni, miközben az igazi felelősök élnek tovább, mint hal a vízben, és röhögnek a markukba(pont mint egy 10 milliós Közép-európai országban...).

Abban viszont igazad van, hogy a görögök helyzete súlyosabb a miénk. Egyrészt, nagyobb az adósságuk, tehát nagyobb IMF hitelre szorulnak(ha jól tudom kb 120 milliárd euró, ami a magyar IMF hitel többszöröse), másrészt szakértők és elemzők szerint a görög válság akár 10! évig is eltarthat, és kétlem, hogy ezalatt az átlag polgár életkörülményei javulni fognak.
Dátum: 2010.04.20. 14:09:45
Idézet: Kocos - 2010.04.15. 11:35:29
Egyebkent a legnagyobb fiasko csak a karakterlap. Rettentoen hasznalhatatlan. Sokkal tomorebbnek kene lennie. En kinyithato panelekkel dolgoznek. Targyak, targycsoportok, statisztikak.

Es leggyakrabban hasznalt funkciok keruljenek az oldal tetejere, kompakt meretben!


Szerintem a szakértelmeket is meg lehetne csinálni kinyitható panelekkel.
Oldal: 12345678