Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NecroManci

Oldal: 1234567
Dátum: 2018.04.22. 18:28:19
bocsánat, ha képzelődöm.

de persze figyelek , hogy higgadjak le..rendben, próbálok. nektek hogyan esne, ha valakik folyton lehülyéznének???
én senkit nem akartam bántani, írtam ma egy újabb logot,

nem véletlen ide írtam, hogy a vezetőség leellenőrozhesse

és megint megírta valaki, hogy én látom rosszul, holott nagyon figyeltem.

és ha megcáfollak, akkor is az a válasz, hogy én higgadjak le, nekem hülyék a logjaim..
Dátum: 2018.04.22. 18:15:34
ez mi? hogy nekem fáj az igazság?

milyen igazság?
Dátum: 2018.04.22. 18:14:53
Megmagyaráznád, milyen korlátozottan szívható ki, 132 %LE szívással??

és te miért szívsz hasonlót 96 %-kal?

ezek szerint a cucc, meg a LE meg a szint, meg az állatok, ultraimplamnt nem számít??

tehát az ÉN készülékemben van a hiba???

MÁR 2 napja értem, amit írtak,
azok akinek elég jó aLE szívásik


de ma megint rágaragtam a 4 egyszerre történő csatával. pedig volt nálam LE, rajtam volt a cucc, velem voltak az ultraimplasntosd állatok!

ez volt akérdés

nem, hogy megint legyen valaki, aki jól elküld anyámba, mert nem figyelek, nem írok hasznosat, nem tesztelek jól. szar vagyok...

szóval emiatt a kérdés,
aki szerintem ismersz engem

miért is van az ÉN készülékemben a hiba??
Dátum: 2018.04.22. 18:10:11
hogy micsoda?

kérlek magyarázd el ezt úgy, hogy szőke nők is megértsék!

és semmi sértődés.megköszöntem és ment a 10 pont, de kérlek,
magyarázd mér el, miért az ÉN készülékemben a hiba?
és, mi volt ebben rossz, amit írtam, az előzmények hatására/fejleményében?
Dátum: 2018.04.22. 17:53:36
tehát, mi ez az 'igencsak a te készülékedbe van a hiba"?

köszi, hogy tesztelsz és válaszolsz, mert most nagyon pipa vagyok.

magamra is, meg rád is, hogy észre sem vetted talán, mi a lényeg..
vagy én nem vettem észre?

ha így van. bocsika, de szerintem
ma a 96%-kal és a megjegyzéseddel, hogy nálam a hiba, tökre ideges lettem.
Dátum: 2018.04.22. 17:51:20
pontosítani szeretnék, nem
leértékelni!

láttam, hogy majd írsz még.

de annyira megkérnélek, hogy vegyük észre a LE szívást,
ami neked nincs meg, nekem és mindenkinek a hozzászól és úgy is kértem, azoknak megvolt!

és tényleg nem lebecsülni akarlak, bocsipuszi, de most
tényleg kellett engem idegesíteni, mikor én tanultam az előző dolgokból,
te meg fokozod, hogy nálam a hiba?

és milyen hiba???
Dátum: 2018.04.22. 17:47:20
Miért is van az én készülékemben a hiba?

köszi, hogy írtál, meg minden,

de ahogy Offsboy is lekezelt engem, hogy nem vagyok elég jó, én is lekezellek téged.-

még csak 100% sincs as lE szívásod!!
nekem
Lélekszívás: 132%

és ÉN meghallgattam már másokat, nekem sokan feleltek!
magamba néztem és igazuk is volt, szerintem
emiatt írtam ma, amit írtam,

néha becsúszik egy csúnya random és akkor bukunk!

olvastad az előző hozzászólásaim?
mindent?
tehát, kérlek fejtsd ki milyen hiba van az én készülékemben?
Dátum: 2018.04.22. 14:47:25
még szeretném megjegyezni, legjobb 4 állat nálam volt,
Térkapus cuccban voltam..
Dátum: 2018.04.22. 14:43:55
hello megint!

szeretném jelezni mindenkinek,
hogy ma újabb 4 csatát indítottam egyszerre. ( nem engedett ötöt, a különlegesen erős miatt)

(még egyszer, akik nem olvastak, MINDIG maxos a LE szívás és térkapu, ha egyesével támadok!)

én nagyon bíztam bennetek, hittem benne, amit írtatok (és kiemelem a barátom, Shadowrun tanácsát), amit adtatok nekem, hogy jóval több LE legyen nálam... az is volt

sajtoltam magas szintű állatot, állatot, megcsináltam 3 ismi küldit, megtettem, amit kellett.

kipróbáltam és ez az eredmény, 4 csatával:

Te nyerted a csatát, jutalmad 16424 (+52112) lélekenergia és 156 TP!


erre most mi a magyarázat?

köszipuszi előre is, ha valaki megmondja.
Dátum: 2018.04.20. 15:25:29
neked ez eszedbe jut!
irigyellek!

több aspektusból nézni?? elismerésem!

erre én nem lennék képes, mindig csak magamra gondolok..
de ilyenkor elgondolkodom.... köszönöm!

még szeretném megírni, remélem így is olvassátok, hogy mindenkit kivétel nélkül, aki reagált, 10 pontra értékeltem. nem mintha számítana:)
csak jelezni akartam ezen formában, hogy nekem tényleg fontos volt ez, válaszoktól független, aki vette a fáradtságot, így is megköszöntem verbális visszajelzésen túl.
Dátum: 2018.04.20. 15:04:24
Mist, ezt hogy vetted észre?

én csak LE-ben gondolkozom.
és Shadow azonnal értette, hogy ez nagyon nagy dolog, szóval ti hogyan tudtok ennyire figyelni? Hogy lehet a csatlósra figyelni???

bőven van mit tanulnom és nem is bántam meg, hogy kiírtam a problémám, mert sokan segítettek és figyeltetek rám azonnal, jó tanáccsal, ötletekkel..
eredményeket írtatok, (ami lehet, hogy nagy áldozat volt, ha épp nem volt olyan külditek, vagy nem akartátok, vagy nem is volt TK pontotok de mégis partnerek voltatok ebben, nagyon hálás vagyok!)

és megfontolom, a kényelem nagy úr! valószínűleg tojnom kell az esetleges szerencsétlenségre és élnem kell a kényelemmel!
én is úgy gondolom, hogy mindenkinek járna!!!

puszi Mindenkinek!
Noémi
Dátum: 2018.04.20. 14:39:41
Milyen jó ötlet, te nagyon okos vagy!

SzB- 5 csata egyszerre!

támogatom:)
Dátum: 2018.04.20. 13:55:46
Nagyon szépen köszönöm a teszteket, rendesek vagytok!:)

Én is gondoltam arra, hogy esetleg nem volt nálam elég LE, de V3-as Kaszás Barbi is az én karakterem, nála van sok mindig és vele is előfordult, hogy nem kapott annyit, mint amikor egyenként támadok.

DE Ezentúl jobban figyelem majd és megírom, ha térkapuzni fogok.
Igazság szerint eddig is egyesével csináltam és kibírtam, ezek után is így csinálom, (mert akkor nincs random, kb. 20 ezer vesztés időközönként.)

Köszi még egyszer!

Izgalmas játékélményt és minden jót kívánok!
Dátum: 2018.04.20. 00:57:05
hetekig el fog tartani ilyen sokat megcsinálni.
Dátum: 2018.04.19. 23:41:20
Köszi a választ,

de amúgy nem értek azzal egyet, hogy nem vagyok elég erős. hiszen ha egyesével támadok, akkor én is 0+ valamennyit kapok, tehát teljes a LE szívásom...
ennek a kényelmi funkciónak pedig hoznia kéne az én átlagom is, akkor is ha nem vagyok 200 körüli. a lényeg az volt, hogy egyesével 5 csatám 100 ezer körül van, ha pedig használom az egyszeri 5 támadást, akkor 80 ezer körül kapok.
Dátum: 2018.04.19. 17:27:30
kedves Játékostársaim!

kéne nekem egy kis segítség.
először leírom a problémám, utána benyomom a logot az Üsz-szel történő levelezésemről,
utána pedig kérem majd a segítséget.
a problémám:
térkapu, VIP funkció, azaz, 5 vagy 4 csata egyszerre indítása.
egy idő után észrevettem, hogy egyszerre 5 csatával, sokkal kevesebb LE-t kapok, mintha egyesével csináltam volna. addigra már ki tudja mennyi LE-t buktam el...
mire észrevettem..maxos LE szívással átlag 20 ezer LE-t kapok, ezt tudtam, de nem figyeltem. egy darabig örültem, élveztem az egyszerre indítható csatákat, majd kellett 100 ezer LE valamilyen okból és akkor néztem meg az eredményt először!
és indítottam az 5 csatát, vártam 100 ezret, de nem adott csak 80 ezer körül!
azonnal beindult a kapzsi ösztön
akkor még nem figyeltem a pontos számokat, csak utána kezdtem el tesztelni, mert ugyebár szórakozott is lehettem, esetleg elrontottam és nem volt nálam elég LE...de ezek után már nagyon figyeltem. jól megnéztem magamnak, van-e elég LE nálam, stb..mert nem akartam azonnal reklamálni.
a látványa az egyszerre indítható csatáknak, nagyon csábító volt, de ettől kezdve már a LE-t néztem, hiszen abból élünk és a reklámás miatt kénytelen voltam használni, hogy meggyőződjek az észrevetelmről.
mikor már biztos voltam benne, hogy 5 db egyszerre indított csata nekem 20 ezer mínusz, akkor írtam az ÜSZ-nek.
szerintem ez nem nagy titok, remélem semmilyen privát szférát nem sértek meg vele, ha közzéteszem:
****************************************************
tegnap, 17:26
NecroManci (4106
Hello kedves Fejlesztők!

Hetek óta próbáltam ki az új, térkapus (mellesleg remek) ötleteket a valóságban.
Remélem vissza tudjátok nézni, mert most nem úgy haladok, hogy napi szinten mutassak statisztikai logot, de pl tegnapelőtt is próbálkoztam újra...

épp 4 csata volt, a szerzett zsákmány kb 20 ezerrel marad el attól, ami akkor történik, ha egyesével csinálom. a TP okés, az detto.

felhatalmazlak benneteket, hogy az ÉN karakteremmel próbáljátok ki, ( de akkor legyen nálam legalább 120 ezer LE, csináljatok valamit)

mennyi egyesével 4 vagy 5 csata és mennyit kapok a kényelmi funkcióval 4, vagy 5 csatára. az én tapasztalatom a FOLYAMATOS 0+ 20 ezer körüli bevétel 37 TP-vel egy csatára, ha elindítom a SOKKAL kényelmesebb 5 csatát, akkor pedig SOKKAL kevesebb a bevételem...

kérem, hogy vizsgáljátok ezt ki, szeretném élvezni a kényelmi funkciót én is, de nem a LE rovására!
köszike és minden jót!

Noémi
***************************************************************
ma, 14:09
Miklós
szia!
Csinálj egy google doksit, az egyik oszlopba ird be 100 db olyan térkapu LE-jét és TP-jét, amit egyesével csináltál (jelöld meg pirossal az epikusokat), a másikba pedig 100 olyat, amit 5-ösével, és akkor össze tudjuk hasonlítani.

Köszi,
Miklós
*********************************************************************
ma, 14:40
NecroManci (4106
Kedves Miklós!

Nem tudok 100-100 csatát megmutatni neked, nem ilyen a karakterem nincs is ennyi tartalékom és nem is így akarok fejlődni.
szerintem 5-5 csatából is látható az eredmény.
kérlek nézd vissza a logot, én nem hazudok.

5 TK pont egyszerre elköltve:
A csatában összesen 79986 sebzést okoztál, és 4456 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 25630 (+54637) lélekenergia és 190 TP!


itt pedig az utána következő, egyesével történő csaták:

csatában összesen 78063 sebzést okoztál, és 8054 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 (+20172) lélekenergia és 38 TP!
A csatában összesen 78782 sebzést okoztál, és 1 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 (+20172) lélekenergia és 38 TP!
A csatában összesen 78256 sebzést okoztál, és 1 sebzést kaptál. Kovács alezredes 377. szintre lépett!
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 (+2164 lélekenergia és 38 TP!
A csatában összesen 78023 sebzést okoztál, és 193 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 (+19680) lélekenergia és 39 TP!
A csatában összesen 78030 sebzést okoztál, és 3456 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 (+21056) lélekenergia és 38 TP!

nekem maxos a lélekszívásom, megvan minden jó cuccom, erős karakter vagyok.

kérlek ellenőrizd az összegeket!
*****************************************
nos láttátok a választ?

100-100 csatáról kér logot a Vezetőség?

először azt hittem Baraty-nak írt, de véletlenül nekem küldte el a választ.

hát nem tisztán látszik, már 5-ből is, hogy mekkora a különbség???

vagy miért nem lehetett hinni az első levelemnek is?
ahol nem volt ugyan konkrétum, de miért találtam volna ki ilyen baromságot, ha nem lenne igaz?

valós kérés, hogy 200 TK-val kell ez igazolnom?
nekem kell ezt tesztelnem??
Nem kaptam választ, tehát jónak láttam ide is kiírni, mert VIP tagság és maxos LE szívás nem jár mindig kéz- a kézben!
Tehát, a kérésem az lenne minden olyan kedves Játékostól, akinek maxos a LE szívása és VIP tag, hogy csináljon 5 csatát egyszerre a térkapuban és csináljon 5-t egyesével, hogy észrevehessük, hogy ez csak nálam probléma, vagy minden maximumos LE szívónak, aki VIP tag?

és logolja be ide más is kéremszépen, mert én nem tudok 100-100 eredményt megcsinálni egyedül.
(az ÉN szintemen mínusz 20 ezer LE,
kisebbeknek lehet kevesebb, nagyobbaknak több esetleg ) 5 db EGYSZERRE indított térkapus csatára.)
Szeretném megjegyezni, hogy a szövitársaimtól már van némi infóm, DE NEM MAXIMÁLIS LE szívással, az ő esetükben tökéletes az algoritmus!
Tehát, segítsetek VIP/Max LE szívású tagok légyszi, a többi nem releváns!!
köszönöm előre is a segítséget!

nagy puszi és jó játék mindenkinek!
Dátum: 2016.12.15. 18:07:37
Nagyon szeretnék én is 80 őskőért 100 ezer keszontörmeléket venni, mint ahogy erre már volt lehetőség.

Aggódom, hogy nem teszik lehetővé most már...

Nem lesz igazam, ugye?


puszi és kellemes ünnepek mindenkinek!!
Dátum: 2016.09.21. 10:28:57
nem vált be, ugyanaz a helyzet,
Dátum: 2016.09.21. 10:23:59
Valami nem stimmel,

alig van valami a pályán

nem lesz zöld a csík alul, a pálya teljes bejárása után sem,

néha kiugrál a kis figurám a pályáról...
Dátum: 2016.09.16. 18:11:56
Köszi! Nagyon remélem!
Oldal: 1234567